کفپوش چوب پلاست دور استخر

کف پوش دور استخر

کفپوش چوب پلاست دور استخر، همانطور که می دانید اکثر ویلاهای قدیمی و مدرن استخر دار هستند. وجود استخر در انواع ویلاهای لاکچری یک اصل جایی ناپذیر است. علووه و بر زیبایی که به قسمت بیرونی ویلا می دهد وجودش به عنوان یکی از امکانات رفاهی ضروری است. البته قیمت و هزینه های طراحی و اجرا استخر در موارد مختلفی از جمله نوع پوشش کف و دور استخر می باشد. پوشش دور استخر می تواند به شکل های مختلفی اجرا شود از جمله: سرامیک، کاشی، پارکت و چوب پلاست، زیبا، متداول و کم مقرون به صرفه ترین نوع پوشش دور استخر چوب پلاست می باشد.
 

چوب پلاست دور استخر

چوب پلاست نوعی کف پوش مصنوعی است که ظاهری طبیعی دارد. در واقع چوب پلاست کفپوش پلاستیکی با ظاهر چوبی است. این کفپوش از دوام و کیفیت بالایی به نسبت دیگر کفپوش ها دارد. ضد آب بوده و دارای عمر مفید بالاتری است. از طرفی شاید هزینه های اولیه آن بلاتر باشد اما در طی زمان هزینه های ثانویه را کاهش داده ودر واقع یک سرمایه گذاری محسوب می شود.

انواع چوب پلاست جهت کفپوش استخر

چوب پلاست به دلیل میزان تراکم ، ابعاد و همچنین نوع مواد اولیه دارای تنوع بسیاری است. که این امر در قیمت نهایی تاثیر گذار است. همچنین نوع چوب پلاست مصرفی در نما، کف و مبلمان شهری متفاوت است. چوب پلاست مانند پروفیل های pvc دارای سطح مقطع های مختلف و گرماژ متفاوت است. برای انتخاب پروفیل چوب پلاست قبل از خرید از خرید از فروشنده مشورت بگیرید تا با توجه به نوع سازه مکان مورد نظر و بودجه شما بهترین نوع چوب پلاست را به شما پیشنهاد دهد. 

ویژگی های کفپوش دور استخر چوب پلاست

انتخاب صحیح نوع کفپوش دور استخر باید به نکات مختلفی توجه داشت از جمله اینکه: کفپوش مورد نظر باید در برابر لغزندگی مقاوم بوده و مانع سر خوردن شود. همچنین به دلیل رطوبت زیاد دور استخر، کفپوش دور استخر باید در برابر رطوبت نیز مقاومت بالایی داشته باشد. با این تفاسیر استفاده از چوب پلاست ک کفپوشی مقاوم دربرابر رطوبت، شرایط هوایی مختلف و ضربه می باشد، بسیار مقرون به صرفه تر خواهد بود. علاوه بر ویژگی های گفته شده کفپوش دور استخر چوب پلاست از نظر زیبایی شناختی جلوه ای خاص به استخر و فضای اطراف آن می دهد.

قیمت کفپوش دور استخر چوب پلاست

 قیمت کفپوش دور استخر به مواردی مختلفی از جمله متراژ و نوع کفپوش بستگی دارد. کفپوش چوب پلاست قیمتی مقرون به صرفه داشته، ضمن این که هزینه‌های مرتبط با نگهداری و تعمیر نیز بسیار پایین است. قیمت کفپوش چوب پلاست مانند دیگر متریال های موجود در بازار نوسان داشته، در نتیجه برای برآورد هزینه ها با ما در ارتباط باشید.