پله چوب پلاست

کف پله چوب پلاست

پله چوب پلاست، از پرو فیل های چوب پلاست می توانید جهت پوشش کف پله خانه، ویلا و منازل خود استفاده نمایید و زیبایی را به خانه های خود ببرید، پروفیل های چوب پلاست بخاطر خواص ویژه یکی از مناسب ترین مصالح برای اجرا در پله و یا راه پله ها هستند، سبکی، زیبایی، مدرن بودن، ایجاد محیط طبیعی و سایر خواص بی نظیر چوب پلاست آن را به یکی از پر طرفدارترین مصالح جهت اجرای پله تبدیل نموده است.
متریال به کار رفته در سالخت این پروفیل به شکلی طراحی شده تا در زمان اجرا بدون نیاز به قرنیز لبه پله و پروژه های دو یا چند سطحی به بهترین شکل اجرا گردد و به همین خاطر است که این پروفیل چوب پلاستیک نظر بسیاری از طراحان و سازندگان را به خود جلب کرده است

خرید کفپوش پله چوب پلاست

مجموعه ایساتیس دیزاین با داشتن نمایندگی شرکت دایاکس، ارائه دهنده انواع کفپوش چوب پلاست در کرج می باشد به راحتی می توانید با یک تماس کفپوش پله چوب پلاست را تهیه نمایید.

 مدیریت مجموعه سرکار خانم مهندس نازی وحدانی  :  09126617577

  مدیر فروش سرکار خانم مهندس آتنا اکرامی  :  09101645558

 
پله چوب پلاست 
 
 
 

ویژگی های خاص چوب پلاست جهت استفاده در پله ها:

  • چوب پلاست را می توانید آن را به هر شکل و طرحی برش داد.
  • می توانید سایر موارد لازم را از جنس چوب پلاست بسازید تا هم زیباتر و شیک تر باشد.
  • اگر در مناطق مرطوب و بارانی هستید چوب پلاست بخاطر مقاومت بالا در برابر رطوبت انتخاب بسیار مناسبی می باشد.
  • چوب پلاست در برابر اشعه uv نور خورشید مقاوم است و گذر زمان باعث پوسیدگی و رنگ پردیگی آن نمی شود.
  • چوب پلاست به مرور زمان پوسته پوسته نمی شود و حتی می ‌توانید با روغن یا رزین نانو سطح آن را بپوشانید تا مقاومت بیشتری داشته باشد.
  • آلاچیق چوب پلاست در برابر ضربه، آسیب و خش بسیار مقاوم می باشد.

مزایای پله چوب پلاست

پله چوب پلاست، چوب پلاست از مزایای بسیاری برخوردار هستند و از جمله می‎توان به سازگار با محیط زیست و قابل بازیافت بودن اشاره نمود و همینطور در دمای بسیار بالا به همراه بخار آب و گردش هوا در داخل چوب باعث خروج باکتری های موجود چوب خواهد شد و با کاهش رطوبت چوب در اثر گرما، در برابر عوامل محیطی و اشعه UV خورشید مقاوم می شود. پله چوب پلاست برای نصب و اجرا نیاز به افرادی متخصص و حرفه‌ای دارد و این امر باعث می‌شود تا اجرای پله چوبی با پروفیل چوب پلاست در کمترین زمان و با سرعتی بالا انجام شود. پروفیل های چوب پلاست برای پوشش کف پله در فضاهای مختلفی قابلیت استفاد دارند.