دیوار پوش چوب پلاست

دیوارپوش چوب پلاست

دیوارپوش چوب پلاست، دیوارپوش همانطور که از نامش پیداست به پوشش های مناسب برای دیوار استفاده میشود که با توجه به محل استفاده باید خصوصیات مناسب خود را داشته باشد، به طور مثال اگر برای نمای ساختان استفاده می شود باید دارای مقاومت بالا در برابر آفتاب و باد و باران را داشته باشد، دیوارپوش چوب پلاست، نوعی چوب پلاستیکی است که علاوه بر داشتن زیبایی های چوب معایب آن را نیز ندارد که این خضوضیت چب پلاست را به محصولی منحصربفرد تبدیل کرده است.
 
دیوار پوش چوب پلاست | دیوارپوش چوب پلاست
 
دیوارپوش چوب پلاست، محصولی نوین است که در محوطه سازی، روف گاردن، بازسازی تراس و … به کار می رود، که در رنگ بندی های مختلف مس توانید انتخاب و خرید نمایید، ضمن این که کاربرد یکی از المان‌های قابل اجرا با چوب پلاست همچون: نما چوبی در کنار سقف کاذب، کفپوش چوبی یا … هارمونی خاصی را در معماری داخلی بوجود خواهد آورد. دیوارپوش چوب پلاست شباهت بسیار بالایی به چوب طبیعی دارد با این تفاوت که از لحاظ کیفی قابل مقایسه با چوب نیست. استحکام و مقاومت این محصول موجب طول عمر بالای دیوارپوش شده و به همین علت از هزینه گزاف برای تعمیر یا نگهداری جلوگیری خواهد کرد.

کامپوزیبت های دیوارچوش چوب پلاست

کامپوزیت های دیوارپوش چوبهای پلاستیکی، که از ترکیب موادی همچون الیاف چوب طبیعی، پلاستیک و ترموپلاستیک ها و نوعی آرد مخصوص ساخته می شود را چوب پلاست می نامند. دیوارپوش چوب پلاست لایه‌ها و روکش‌هایی هستند که کف زمین واحد ساختمانی یا محوطه‌ باز را پوشش می‌دهند و به نام کف‌پوش طرح چوب ساختمان شناخته می‌شوند. این کفپوش ها مقاومت بالایی نسبت به عوارض طبیعی از جمله رطوبت و یا نور دارند و جایگزینی مناسب برای سایر محصولات به ویژه چوب طبیعی هستند. اگر به دنبال دیوارپوش مناسب جهت نمای ساختمان هستید که هم ضد اب باشد و هم اینکه از مواد اولیه مرغوب و باکیفیت تولید شده باشد با مجموعه ایساتیس در تماس باشید.

خرید دیوارپوش چوب پلاست در کرج

مجموعه ایساتیس دیزاین با داشتن نمایندگی شرکت دایاکس، ارائه دهنده انواع دیوارپوش چوب پلاست در کرج می باشد به راحتی می توانید با یک تماس دیوارپوش چوب پلاست را تهیه نمایید.

 مدیریت مجموعه سرکار خانم مهندس نازی وحدانی  :  09126617577

  مدیر فروش سرکار خانم مهندس آتنا اکرامی  :  09101645558