چوب پلاست مازندران

نمایندگی چوب پلاست در مازندران

چوب پلاست مازندران، چوب پلاست شباهت عجیبی به چوب طبیعی دارد و در هر نقطه ای از منزل که استفاده شود نمایی شیک ومدرن را به ارمغان می آورد. صنعت مصالح ساختمانی نوآوری خود را دارد که به تازگی موج جدیدی را با محصولات چوب پلاست برای خانه‌ها و فضاهای داخلی و خارجی آغاز کرده است. چوب پلاست یکی از مواد پرکاربرد است که تطبیق پذیری مورد نیاز برای طراحی فضاهای شما را ارائه می دهد. چوب پلاست به دلیل  پایداری در حال تبدیل شدن به انتخاب رو به رشد معماران هستند. ما در ایساتیس دیزاین نمایندگی چوب پلاست در مازندران می باشیم شما دوستان عزیز می توانید برای خرید چوب پلاست مازندران با شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایید و بهترین چوب پلاست در مازندران را خریداری نمایید.
چوب پلاست مازندران  نمایندگی چوب پلاست در مازندران

خرید چوب پلاست در مازندران

تخته‌های چوب پلاست بزرگ و بادوام هستند و بنابراین می‌توان از آنها  برای پوشش دیوارهای داخلی و خارجی استفاده می شود. چوب پلاست برای ساخت و ساز مدرن در سقف داخلی، مبلمان خانگی، قفسه کفش، کمد، کابینت آشپزخانه، روشویی حمام، پارتیشن بندی داخلی و استخر و غیره استفاده می شود. گسترده ترین استفاده از چوب پلاست ها  در فضای باز است، اما همچنین برای نرده ها، الوارهای محوطه سازی، روکش و سایدینگ، نیمکت های پارک، قالب گیری و تزئینات، خانه های پیش ساخته ، پنجره و چارچوب درها و مبلمان داخلی و فضاهای داخلی نیز استفاده می شود. اگر شما عزیزان قصد خرید چوب پلاست در مازندران را دارید با کارشناسان ما در بخش فروش تماس بگیرید.

فروش چوب پلاست مازندران

مزایای چوب پلاست مازندران چیست؟

  • ماندگاری این محصول نسبت به چوب طبیعی دوام بیشتری داشته است. 
  • نیاز به تعمیر و نگهداری کم چوب پلاست ها دیگر مزایای این محصول است .هرگز نیازی به سنباده زدن، لکه گیری یا رنگ آمیزی ندارید.
  • محصولات چوب پلاست پایدار و با دوام و بسیار محکم است.
  • از طیف اقتصادی مقرون به صرفه می باشد.
  • نصب و راه اندازی آن آسان و درکمترین زمان ممکن است.
  • چوب پلاست با محیط زیست سازگار است و از مواد قابل تجزیه تشکیل شده است.
  • چوب پلاست از رشد کپک جلوگیری می کند و ضد قارچ است.
  • محصولات چوب پلاست کاملا در برابر اشعه ی ماورا بنفش مقاوم است.

آیا چوب پلاست مازندران از چوب طبیعی قوی تر است؟

چوب پلاست به دلیل مقاومت بالا، در برابر فشار مقاوم است. در حالی که چوب طبیعی اینطورنیست. چوب پلاست نسبت به چوب طبیعی بادوام تر و مقاوم تر در برابر آب و هوای نامساعد و خطرات جوی  است و  تحت تأثیر آسیب های احتمالی آب، برف یا یخ زدگی قرار نمی گیرد.  

آیا چوب پلاست مازندران ضد آب است؟

مزیت بزرگ چوب پلاست نسبت به چوب طبیعی  این است که ضد آب و مناسب برای محیط‌هایی است که معمولاً نباید از چوب طبیعی استفاده شود. معمولاً حمام‌ها و زیرزمین‌هایی که بالقوه نفوذ رطوبت دارند ، چوب طبیعی به سرعت آسیب میبیند. این ویژگی ضد آب بودن چوب پلاست مزیت بالقوه ای ست که باعث محبوبیت در بین معماران و مالکان شده است.

آیا چوب پلاست مازندران از چوب ارزانتر است؟

بله. چوب پلاست به دلیل ترکیبی از پودر چوب و پلاستیک بازیافتی از لحاظ قیمتی نسبت به چوب طبیعی ارزان تر است.
چوب پلاست ها به دلیل مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش برای کاربردهای خارجی مناسب می باشد. چوب پلاست ها  به طور گسترده ای در ساخت نما، وسایل منظره، گلدان ها و مبلمان باغ استفاده می شوند.