فروش ویژه چوب پلاست کف

فروش ویژه چوب پلاست کف در مجموعه ایساتیس دیزاین کاربرد فراوان دارد و فقط مختص کفپوش نمی شود. از چوب پلاست کف برای ساخت آلاچیق های چوبی استفاده می شود که با جنس چوبی آن باعث جلوگیری از نفوذ آب و رطوبت به داخل کف آلاچیق ها می شود.همچنین از کاربرد دیگر آن استفاده در کف حیاط و ساختمان هایی می شود که باعث پایداری و دوام کف ساختمان ها می شود.
برای اینکه بتوانید چوب پلاست کف را با قیمت ارزان و مقرون به صرفه از بازار های ما تهیه نمایید می توانید با کارشناسان فروش ما در این مجموعه در ارتبا ط باشید تا آنها شما را در زمینه معرفی محصول و کیفیت آن در صنایع مختلف مطلع سازند.
 
553
مطالب مرتبط : چوب پلاست کف

کف کاذب چوب پلاست

از چوب پلاست و چوب ترمو در ساخت کف کاذب چوبی استفاده می شود و شما می توانید از این متریال برای ساختمان ها استفاده نمایید .زیرا این متریال هم دارای قیمت ارزان و مقرون به صرفه هستند و هم اینکه شما می توانید از آن به عنوان رسانای خوبی در برابر رطوبت و حرارت یاد نمایید.از کف کاذب چوب پلاسب در ساختمان هایی به کار می رود که دارای متریال به روز و مدرن هستند. استفاده از چوب ترمو و چوب پلاست در ساختمان ها باعث دوام و پایداری بیشتر آنها می شود و باعث می شود تا بازسازی ساختمان ها به زمان های دورتری موکول گردد.

کف طرح چوب

سرامیک طرح چوب برای کف دارای تنوع زیادی است و به گونه ای طراحی شده که دست خریدار برای انتخاب آن باز است.این سرامیک از مدت زمان طولانی مورد توجه افراد قرار گرفته است در منازل و ساختمان های تجاری کاربرد زیادی دارد.
نماپوش کف  چوب پلاست یک نمای مدرن است که با متریال های نوین ساخته شده است. منظره و نمای بیرونی هر ساختمانی به مثابه لباس آن ساختمان است. اگر هر سازه ای نما نداشته باشد ظاهر زیبایی نخواهد داشت. هر چقدر دکوراسیون داخلی زیبا به نظر بیاید تاثیری در نمای بیرونی ندارد.
در اجرای نماپوش کف ساختمان دو نکته مهم است. نمای بیرون معرف طراحی داخلی است. نمای بیرون ساختمان باعث زیباسازی فضای شهر می‌شود که بر بدنه شهر تاثیر دارد. از طرف دیگر هماهنگی با دیگر ساختمان‌ها از منظر شهرسازی نیز اهمیت دارد.
ایده استفاده از نماپوش چوب پلاست از این منظر اهمیت دارد که زیبایی نمای چوب را به نمایش می گذاردچوب پلاست ظاهری بسیار مدرن به نمای ساختمان می‌بخشد. مقاومت آن از چوب بالاتر بوده و در شرایط آب و هوایی مختلف آسیب نمی بیند. قیمت این متریال نیز به مراتب ارزانتر از انواع چوب است.

قیمت چوب پلاست کف

برای پوشش کف محوطه های مختلف به ویژه برای کف بنا های سرپوشیده استفاده می کنندبنابراین به لایه ای که کف هر گونه سازه ساختمانی را پوشش دهد که جنبه تزئینی، کاربردی و بهداشتی داشته باشد، که کف ساز های مناسب برای ساختمان نام دارد.
برای قیمت و هزینه چوب پلاست کف نمی توان عدد ثابتی در نظر گرفت و بسته به متریال استفاده شده در آن با قیمت های متفاوت در بازر ها عرضه می شوند. بعضی از مقاطع پروفیل توپر یا توخالی چوب پلاست، به صورت سفارشی توسط کارخانه تولید می شوند. هر چه ضخامت، وزن، طول و عرض بیشتری داشته باشند مطمئنا بر قیمت محصول نهایی تاثیر می گذارد در نتیجه قیمت نهایی افزایش می یابد. تولید داخل یا وارداتی بودن پروفیل های کفپوش چوب پلاست نیز بر قیمت نهایی تاثیرگذار هستند. گاهی برخی از فروشندگان محصول خارجی را به بازار عرضه می‌کنند که با توجه به قیمت ارز، قیمت کفپوش چوب پلاست نوسان دارد.