مشاوره در مورد خرید چوب پلاست

مشاوره در مورد خرید چوب پلاست، یکی از مهم ترین قدم هایی اولیه در خرید این محصولات انتخاب رنگ مناسب و سازه مناسب با دیگر المان های محیط و... می باشد. که این ویژگی می تواند در زیبایی محیط تاثیر بسیار زیادی داشته باشد به همین منظور بهتر است این بخش کار را به مشاورین حرفه ای ما بسپارید. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های مندرج در سایت ایساتیس دیزاین تماس حاصل فرمایید. 

 
553

چوب پلاست چیست

بهتر است بدانید کامپوزیت های چوب پلاست از ترکیب موادی از جمله الیاف چوب طبیعی و پلاستیک تولید و در بازار عرضه می شود. چوب پلاست با ظاهری شبیه به چوب طبیعی دارای مزایا و ویژگی های مطلوبی است که باعث کاربرد گسترده ی آن در بین تمامی افراد شده و امروزه مورد استقبال زیادی قرار گرفته است.  
از جمله ویژگی های کامپوزیت چوب پلاست می توان به ضد آب و رطوبت، عایق کامل هر نوع اشعه و امواج رادیو مغناطیسی، صوت، گرما و سرما، مقاوم در برابر نفوذ حشرات موذی، باکتری ها و قارچ ها، اسید و مایعات و چربی ها،کمترین انبساط و انقباض در شرایط آب و هوایی مختلف، استقاومت و مقاومت در برابر ضربه و خراشیدگی، وزن سبک، مقاومت در برابر ضربه و فشار و عدم ترک خوردگی، قابل شت و شو با انواع شوینده ها و اشاره کرد. این ویژگی ها سبب افزایش طول عمر در این سازه ها می شود و در صرف هزینه های موجود تا حد زیادی جلوگیری می شود.  

قیمت نصب چوب پلاست

چوب پلاست یا همان چوب پلاستیک از جمله متریال نوین و پرکاربردی در صنعت ساختمان سازی و معماری می باشد. چوب پلاست می ‌تواند ظاهر زیبا و جذابی به بنای ساختمان و فضای داخلی آن ببخشد. هزینه اجرای چوب پلاستیک با توجه به متراژ مساحت و نوع کاربری شما برای استفاده از محصول مشخص خواهد شد. به همین دلیل دارای قیمتی ثابت نمی باشد برای دریافت اطلاعات دقیق همین حالا با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.  
همچنین یکی از موارد مهم و تاثیرگذار در قیمت اجرای چوب پلاست مکان موردنظر برای نصب چوب پلاست می باشد. از دیگر موارد مهم در هزینه های نصب چوب پلاست نوع چوب پلاست، هزینه های مصالح زیرسازی، هزینه کلیپس و پیچ، دستمزد نصب زیرسازی فلزی و پروفیل چوب پلاست و هزینه تهیه پروفیل چوب می باشد.  

کاربرد چوب پلاست

این محصول دارای کاربرد بسیار زیادی در بین تمامی افراد می باشد. در ادامه به مواردی از این ویژگی ها اشاره خواهیم نمود:
روف گاردن: روف گاردن یا بام سبز، فضای سبز طراحی شده بر روی بام ساختمان است. روف گاردن مجموعه ای از آلاچیق، پرگولا، نیمکت های چوب پلاست، مبلمان باغی، فلاور باکس های چوب پلاست، کفپوش چوب پلاست و در کنار گیاهان سبز است.    
کفپوش: کفپوش های چوب پلاست با توجه به مقاومت و طرح چوبی که دارند. بسیار مورد توجه سازندگان قرار گرفته و در کف سازی بجای موزاییک و دیگر مصالح استفاده می شوند.   
نما: یکی از کاربردی ترین موارد استفاده از چوب پلاست به عنوان نمای ساختمان می باشد  نمای چوب پلاست در برابر هر نوع شرایط آب و هوایی مقاوم است. به منظور دریافت اطلاعات با تیم مشاورین مجموعه تماس حاصل فرمایید.