آربور چوب پلاست

خرید آربور چوب پلاست

آربور چوب پلاست، در فضای سبز، سازه آربور به عنوان یک ورودی ساده به کار می روند. آربورها یک فضای نیم سایه نیز ایجاد می کنند و می توان آن را نوعی سقف در فضای باز دانست. مجموعه ایساتیس دیزاین با داشتن نمایندگی شرکت دایاکس، ارائه دهنده انواع آربور چوب پلاست در کرج و تهران می باشد. جهت خرید آربور چوب پلاست و استعلام قیمت ها به راحتی می توانید با یک تماس این محصول را تهیه نمایید.

 مدیریت مجموعه سرکار خانم مهندس نازی وحدانی  :  09126617577

  مدیر فروش سرکار خانم مهندس آتنا اکرامی  :  09101645558


آربور چوب پلاست

کاربرد آربور چوب پلاست

کاربرد آربور چوب پلاست به عنوان سازه ای مستقل در طول روز و شب می تواند متفاوت باشد. در طول روز بعنوان سایه بانی در برابر نور آفتاب و شب ها پناهگاهی خنک است . آربورها فضایی برای آرامش و لذت بردن از محیط باغ  و زیباتر کردن محوطه باز هستند . هدایت رفت و آمد افراد در فضاهای باز نیز با  جانمایی هوشمندانه آربورها  می تواند کاربری و زیبایی محیط ما را بیشتر کند . از آربور ها برای پنهان کردن موارد زشت در چشم انداز نیز استفاده می شود. هنگام طراحی آربور برای محیط مورد نظر، تکرار جزئیات معماری منزل را در نظر بگیرید.

تفاوت آربور و پرگولار 

تفاوت آربور و پرگولا در این است که آربورها  تنوع زیادی در سبک ساخت دارند و هر نوع طرحی از ساده ترین طرح تا مدرن را می توان اجرا کرد . اما پرگولارها  ساختاری با فریم های باز دارند و با داشتن سقفی محکم سازه ای کاملا متفاوت را ایجاد می کنند. سازه آربور نسبت به پرگولا یک سازه کوچکتری بوده که تنها کاربرد آن برای ورودی محل مشخص می‌شود. آربورها را می توان با اضافه کردن چندپرده در ضلع های باز به محیط شخصی تری تبدیل کرد اما پرگولار به دلیل قاب بازتری که روی دیواره ها و سقف خود دارند نمی توانند این کاربری را برای ما ایجاد کنند به همین دلیل جانمایی پرگولار مهمولا در کناره ها و یا نزدیک گیاهان رونده و پیچک است . در حالیکه آربورها برای نصب تقریبا محدودیتی نداردند .

قیمت آربور چوب پلاست

قیمت آربور چوب پلاست براساس نوع پروفیل مصرفی و همچنین طرح مورد نظر تعیین میگردد و با توجه به نوسانات ارزی و گران بودن متریال اولیه ساخت، پروفیل های چوب پلاستیک با قیمت های متفاوتی در سطح بازار وجود دارد. قیمت پایین چوب پلاست به نسبت محصولات دیگر به دلیل اضافه کردن چوب به پلاستیک می باشد و باعث کمتر شدن ضریب حرارتی و بالا رفتن ضریب کشسانی پروفیل ها می گردد. همچنین چوب آسیاب شده غربال در کامپوزیت های چوب پلاست مورد استفاده قرار می گیرد. قیمت آربور چوب پلاست رابطه مستقیمی با کیفیت محصول دارد. شرکت ایساتیس دیزاین بعنوان بزرگترین مرکز فروش چوب پلاست گرید A کشور به شما مشتریان عزیز این اطمینان را می دهد که بالاترین کیفیت چوب پلاستیک را با مناسب ترین کیفیت تهیه می نمایید. شما می توانید همین امروز با کارشناسان فروش این مجموعه تماس بگیرید، هزینه ساخت آربور چوب پلاست و همینطور راهنمایی های لازم را داشته باشند. زیباسازی محیط باغ و باغچه کار چندان دشواری نیست. با کمترین هزینه می‌توانید محیطی را فراهم کنید که از حضور در آن لذت بیشتری ببرید.

آربور چوب پلاست چیست

آربور از لحاظ ساختاری از 2 یا 4 ستون به همراه سقف مشبک تشکیل می شود که از این سازه در جهت کادربندی مسیر و همچنین ورودی ها استفاده کرد. اجرای آربور چوب پلاست همراه با گیاهان رونده در یک مسیر مشخص می‌تواند راهنمای جذابی برای شما باشد. بسته به نوع کاربری یک محیط می توان از طرح ها و شکل های مختلف ساده یا منحنی این سازه بهره مند شد و غالبا با گیاهان رونده پوشش داده می شوند. از آنجایی که عمدتا از آربور و پرگولا در حیاط و محوطه های باز استفاده می شود، در نتیجه باید از متریال و مصالحی استفاده نمود که در کنار قیمت مناسب و زیبایی، دوام و پایداری لازم را در مقابل سرما، گرما، رطوبت، بارندگی و کلیه شرایط اقلیمی و آب و هوایی را داشته باشد. در این بین بهترین متریالی که می توان معرفی کرد، چوب پلاست می باشد. 

فروش آربور چوب پلاست

کاربرد چوب پلاست در دنیای امروز بسیار زیاد و رایج شده و در هر مکانی به چشم می خورد. چوب پلاست ها در ابعاد و قالب های متعدد و به روش اکستروژن تولید و روانه بازار می شود. این محصول با در هم آمیخته شدن پلاستیک و گرد چوب به دست آمده و در دمایی بالاتر از ذوب پلیمرها با یکدیگر مخلوط می شوند. شاید بتوان گفت یکی از دلایل کاربرد چوب پلاست در محوطه سازی استفاده آن از مواد بازیافتنی در ساختارش است. چوب پلاستیک به علت قیمت مناسب و کیفیت بالایی که در مقابل شرایط آب و هوایی مختلف دارد، گزینه ای ایده آل برای سازه آربور می باشد. پروفیل های متنوع چوب پلاستیک قابلیت اجرای انواع طرح های آربور به شکل منحنی یا ساده را دارا می باشد. شرکت ایساتیس دیزاین یکی از بزرگ ترین مراکز فروش چوب پلاست در کشور بوده که می تواند شما را در طراحی و اجرا انواع آلاچیق، پرگولا و آربور چوب پلاست یاری کند.