بهترین متریال برای روف گاردن پشت بام

بهترین متریال برای روف گاردن پشت بام،چوب پلاست و چوب ترمو می باشد که  مجموعه ایساتیس دیزاین بهترین و با کیفیت ترین محصولات برای  طراحی پشت بام زیبا را برای شما عرضه می کند.با قیمت های ارزان و مقرون به صرفه برای شما عزیزان عرضه می شوند. اولین قدم در اجرای چوب پلاست روف گاردن ، اطمینان حاصل کردن از مقاومت سقفی است که روی آن قرار است باغ یا فضای سبز قرار بگیرد. گام بعدی این است که ورق سقف را ضد آب کنید تا از نشت در آن جلوگیری کند. مطمئن شوید که روکش ضد آب را با ورق های ترموپلاستیک نصب کرده اید. هر آنچه که از فضای روف گاردن را که در ذهن خود دارید می توانید به بهترین نحو با مجموعه ایساتیس دیزاین تجربه کنید.
 چوب پلاست روف گاردن باید بتواند در برابر انواع آب و هوا از خود مقاومت بالایی را نشان دهد. از طرفی حمل مواد سنگین تا پشت بام می‌تواند بسیار دشوار باشد، بنابراین کاشی‌ها باید به اندازه کافی سبک وزن باشند، اما به اندازه کافی سنگین که در هنگام وزش باد شدید از تکان خوردن جلوگیری کنند.
استفاده از چوب ترمو و چوب پلاست در مقایسه با دیگر مصالح کاربردی بسیار سبک وزن هستند و قابلیت جا به جایی راحت را به دنبال دارد.بهتر است چیز هایی که لازم داریدرا برای خود تهیه کنید تا متریال و مصالحی که هیچ کاربرد مفیدی برای ما ندارند. مصالحی که هیچ گونه دوام  و پایداری ندارد هیچ گونه ارزش نگهداری ندارد و به اصطلاح انگار پول خود را در جوی انداخته ایم.جایی که همیشه یک چیز خاص برای شما به ارمغان می آورد،مجموعه ایساتیس دیزاین می باشد که با صرفه جویی در بودجه خود می توانید بهترین محصول را تهیه نمایید.

553

روف گاردن پشت بام 

روف گاردن پشت بام در واقع همان فضای سبزی است که جایگزین مناسب برای باغچه های خانه های ویلایی در زمان گذشته می باشد.گیاهان تزیینی که در باغ بام‌ها به کار می‌روند معمولا از نوع گیاهان مقاوم هستند که در طول سال نیاز به نگهداری کمی دارند. و اکثر درختچه‌های به کار رفته نسبت به خشکی مقاوم هستند و تحمل گرما و نور مستقیم خورشید را دارند.برای جلوگیری از تابش شدید نور خورشید می توان بر روی فضای گاردن از سقف های سیار چوبی برای جلوگیری از تابش شدید نور خورشید استفاده کرد.

بهترین پوشش روی ایزوگام پشت بام

استفاده از محصولات عایق رطوبتی تولید شده برای استفاده از پشت بام‌ها، بر پایه پلیمرها یکی از راه های مناسب برای آب بندی بام‌ها است. محصولات عایقی تولید شده بر پایه پلیمر به دو دسته تک جزئی و دو جزئی تقسیم می شوند. در ساختار عایق های یک جزئی از موادی مانند رزین آکرلیک و استایرن آکرلیک استفاده می‌شود که آن را در دسته پوشش عایق بندی بالای بام ساختمان قرار می‌دهد.
استفاده از انواع پوشش عایق بندی بالای بام ساختمان از مهم ترین راه کارهای استفاده شده در صنعت ساختمان سازی است که به منظور محافظت از سازه و پیشگیری از نفوذ آب و رطوبت به مواد و مصالح ساختمانی و در نتیجه جلوگیری از تخریب آن استفاده می‌شود. این که از چه نوعی از پوشش عایق پشت بام استفاده کنیم، به عوامل متعددی بستگی دارد که یکی از آن‌ها توجه به شرایط محیطی و آب و هوایی است.

متریال روف گاردن

متریال استفاده شده در فضای روف گاردن که با ترکیب چندی از اجزا در روی بام ساختمان‌ها ساخته و اجرا می‌شود. بهترین متریال در ساختار روف گاردن چوب پلاست می باشد زیرا هم جلوه زیبایی به محوطه مس دهد و هم اینکه در برابر عوامل محیطی مقاومت بالایی دارد.عمدتا از این نوع بام، به عنوان فضایی سرسبز به صورت خصوصی یا عمومی در زندگی‌های شهری استفاده می‌شود. از جهتی دیگر روف گاردن‌ها به سبب داشتن فضای سبز، موجب کاهش تاثیر آلودگی هوا و دیگر آلودگی‌ها بر محیط زیست خواهند شد. متریال‌های این سازه کاربردی نیز شامل چوب، سیمان، سنگ و موارد این چنینی هستند که از آن‌ها می‌توان به عنوان  زیرسازی های با دوام در کف فضای روف گاردن در فضاهای باز و تراس استفاده کرد

کف سازی روف گاردن

منظور از کف سازی مناسب برای روف گاردن ها،همان زیرسازی های دقیق و منظمی می باشدکه باید با زه کشی های با دوام از محکم بودن کف روف گاردن اطمینان حاصل کرد.هر چیزی که شما در ذهن خود دارید برای داشتن یک روف گاردن محکم و با دوام لازم است می توانید از ما تهیه نمایید و خرید را به یک تجربه خوب تبدیل کنید.برای تهیه یک کف ساز مناسب برای روف گاردن خود فقط یک قردم تا ما فاصله دارید.پس با قیمت های ارزان لذت یک خرید خوب را از دست ندهید.