ساخت روف گاردن با چوب پلاست

اینجا میخواهیم به اختصار شما را با مفهوم روف گاردن آشنا کنیم.
روف گاردن در واقع فضای سبزی است برای نشستن و خلوتی دنج  با قابلیت های فلاورباکس و کفپوش با کیفیت،باربیکیو،آلاچیق چوب پلاست،آبنما  که به امکانات رفاهی فضای سبز کمک میکند تا جمع دوستانه و زمان شیرینی که با اطرافیان داریم را برایمان دلچسبتر کند.
روف گاردن هایی که در ساختمان ها ساخته می شود به طبع در نما و قیمت ساختمان تا حدود زیادی تاثیر گذار است به خاطر همین باید در ساخت آن به نحوی دقت شود تا بتوان به زیباترین شکل ممکن ساخته شود. 
عامل مهمی که در ساخت روف گاردن تاثیر دارد، متریالی است که در آن استفاده می شود.هرچه این متریال با کیفیت تر باشد در شستشوی اجزای آن بهتر است بدون آسیب دیدگی تا به مرور زمان هم زیبایی خود را حفظ کند هم به کیفیت ساخت روف گاردن صدمه ای وارد نشود.

روف گاردن پشت بام

ساخت روف گاردن به ما این امکان را می دهد که برای زیبایی فضای پشت بام گل و گیاه و درخت های زینتی و یا حتی محصولات کشاورزی مینیاتوری بکاریم و این کار هم باعث تهویه هوا  میشود و هم ایجاد نشاط برای ما دارد.
برخی برای زیبا تر شدن روف گاردن در دیواره های کناری از آجر های تزیینی استفاده می کنند که هر کس با علاقه و سلیقه خود جذابیت فضا را برای خود بیشتر می کند.
کف پشت بام سبز از متریالی چون سنگ و موزاییک طراحی می شود و از گیاهانی مثل شمشاد برای اطراف پشت بام استفاده می شود.
 
553

ساخت روف گاردن ارزان

اگر ملاک و معیار شما کمتر هزینه کردن که البته بسته به بودجه ای که دارید میخواهید یک روف گاردن نسبتا خوب با شرایط متوسط داشته باشید میتوانید از محصولی تهیه کنید که البته با نگهداری بیشتر جهت صدمه ندیدن ساختار روف گاردن خود باشید که البته زیباهای خود را دار اما اگر بیشتر هزینه کنید در سال های نه چندان دور نیاز به بازسازی فضای خود دارید که با توجه به به شرایط جوی در فصل های سرما در اثر باد و باران و برف باید محافظت بیشتری کنید.اما باز هم اگر قصد هزینه کمتر دارید با کیفیت متوسط میتوانید از محصولات خوب ایساتیس بهره مند شوید که با ثبت سفارش تلفنی یا اینترنتی یا حضوری به کمک مشاورین مجرب مجموعه خوب ایساتیس دیزاین با بودجه ای که دردست دارید بهترین محصول خود را خریداری و بهره ببرید. 

هزینه و قیمت ساخت  روف گاردن

بسته به  پارامتر هایی مثل مساحت پشت بام،
محیط پشت بام،و کیفیت متریالی که به کار رفته و موقعیت جغرافیایی و آب و هوایی  که برای روف گاردن وجود دارد در نهایت در هزینه و قیمت نهایی روف گاردن موثر است.مسلما هرچه اولش برای ما کیفیت مطرح باشد نه کمیت، سالهای زیادی بدون بازسازی میتوانیم از روف گاردن خود لذت ببریم.هرچه شما کیفیت محصول خود را با متریال های خوب و با دوام انتخاب کنید در نهایت در سال های طولانی  وبا  تاخیر زیادی در بازسازی روف گاردن خود اقدام خواهید کرد.