خرید کامپوزیت چوب پلاست 

خرید کامپوزیت چوب پلاست در مجموعه ایساتیس دیزاین با بهترین کیفیت امکان پذیر می باشد. این مجموعه با فروش انواع کامپوزیت در کد و رنگ های متنوع بهترین پیشنهادات را به مشتریان خود ارائه می دهد. کامپوزیت های چوب پلاست به محصولاتی گفته می شوند که در فضاهای باز تحت فرسایش جوی طولانی، بدون نیاز به هزینه نگهداری می باشند. کاربرد کامپوزیت های چوب پلاست در قالب نما،کفپوش ها، محوطه سازی های فضای باز،کف سازی، آلاچیق، فضاهای روف گاردن، نیمکت، پارتیشن درب، چهارچوب درب، نماپوش، دیوارپوش، انواع پوشش سقف و دیوار، ریل، نرده ( جایگزین ترمو وود)، فلاورباکس و مبلمان شهری است. 
مجموعه ایساتیس دیزاین که به عنوان نمایندگی فعال محصولات دایاکس در کرج فعالیت می کند، بهترین و با کیفیت ترین نوع کامپوزیت های چوب پلاست را در بازار عرضه می کند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های درج شده در سایت تماس حاصل نمائید.

کاربردهای چوب پلاست

با توجه به مقاومت بالای کامپوزیت های چوب پلاستیک در برابر رطوبت و تابش مستقیم آفتاب این محصول بیشتر در فضاهای خارجی ساختمان ها و با کاربردهای متفاوتی استفاده می گردند. که می توان به موارد زیر اشاره نمود:
  • نمای خارجی و داخلی
  • کفپوش داخلی و خارجی مانند بالکن ها و تراس، کف حیاط، دور استخر
  • طراحی و ساخت آلاچیق های فضای باز
  • روف گاردن ساختمان ها و ویلاها
  • فلاور باکس جهت فضاهای داخلی و خارجی
  • دیوارپوش فضاهای داخلی
خرید کامپوزیت چوب پلاست 

ویژگی های کامپوزیت چوب پلاست

کامپوزیت چوب پلاستیک هزینه نگهداری کمتری در مقایسه با چوب سخت دارد. این محصولات ابزار خوری بسیار خوبی دارند و به راحتی با ابزارآلات متداول چوب می توان روی آنها کار کرد. در واقع کامپوزیت چوب پلاستیک در اصل به عنوان کامپوزیتی مقاوم در برابر پوسیدگی های طبیعی و همچنین مقاوم در برابر قارچ ها و حمله حشرات، هوازدگی، ترک و شکاف، مواد شیمیایی و مقاوم در برابر اشعه نور خورشید است.

مزایای استفاده از کامپوزیت چوب پلاست

بزرگترین مزیت کامپوزیت چوب پلاست سازگاری با محیط زیست، به دلیل ساخته شدن از چوب های زائد و مواد پلاستیکی بازیافتی می باشد. کامپوزیت چوب پلاستی هزینه نگهداری کمتری در مقایسه با چوب سخت دارد . یکی از دلایل اصلی برای رشد سریع کامپوزیت چوب پلاستیک هزینه های کم آن در چرخه زندگی این کامپوزیت می باشد.

قیمت کامپوزیت چوب پلاست

قیمت کامپوزیت چوب پلاست با توجه به کد رنگ و کاربرد آن تعیین می گردد. می توانید از قیمت خرید عمده این محصول برای اجرای پروژه های خود بهره ببرید. جهت استعلام قیمت کامپوزیت چوب پلاست مورد نیاز خود کافیست با مجموعه ایساتیس دیزاین تماس حاصل نمائید.

سوالات متداول

آیا چوب پلاست دارای مقاومت می باشد؟
محصولات چوب پلاست در بازه حرارتی -۱۰ درجه تا ۴۰ + درجه سانتی گراد دارای مقاومت می باشد و در این بازه دمایی دچار آسیب نمی شود.
آیا چوب پلاست خاصیت خمش دارد ؟
چوب پلاست دارای خاصیت خمشی می باشد که عمدتا بیشتر به چوب طبیعی دارد به همین دلیل می توان آن را به هر شکل ابعادی تبدیل نمود.
زیر سازی چوب پلاست امری ضروری می باشد؟
کلیه چوب های طبیعی و چوب پلاست نیاز به زیرسازی استاندارد دارند. به دلیل نیاز به عبور جریان هوا از پشت پروفیل زیرسازی الزامی است. هرگونه تماس مستقیم با خاک، زمین، آب، در اثر نصب غلط که تهویه هوا نداشته باشد منجر به از بین رفتن و کاهش طول عمر آن می شود.
آیا چوب پلاست دارای رنگ بندی می باشد؟
چوب پلاست دارای طیف رنگبندی محدود است و اغلب چوب پلاست ها در چند رنگ زمینه ای مثل قهوه ای سوخته ، سدری ، بلوطی ، طوسی و اکر تولید می شوند.
آیا چوب پلاست دارای مقاومت در برابر حرارت و آتش سوزی می باشند؟
چوب پلاست جزو متریال های کند سوز می باشد ولی محدود تحمل گرما این محصولات مشخص شده می باشد.