خرید نمای آپارتمان مدرن

مجموعه ایساتیس دیزاین که سا ل ها در زمینه تولید محصولات چوب پلاست نما آپارتمان فعالیت های زیادی انجام داده است ،بهترین و پر تنوع ترین متریال  پروفیل ها را برای شما طراحی و عرضه کرده است.
برای خرید چوب پلاست نما برای ساختمان کیفیت و ابعاد آن از اهمیت زیادی برخوردار است.برای داشتن یک ساختمان قوبی و استوار لازم است که از متریال قوی و استوار استفاده شود تا در زمان های دورتری نیاز به بازسازی آپارتمان داشته باشیم.یکی دیگر از متریالی که برای ساخت و ساز به کار گرفته می شود،چوب ترمو می باشد که مانند چوب پلاست برای ساختمان مناسب می باشد و رسانای خوبی برای گرما و رطوبت می باشد.
این سبک نما ظاهری بسیار تمیز دارد. اگرچه تزیینات زیادی ندارد، اما این بدان معنا نیست که نمی توانید درام یا حس علاقه ایجاد کنید. در واقع، به لطف پالت رنگی که اغلب با حال و هوای بیشتری دارد. طراحی نما یکی از مهم‌ترین بخش‌های معماری هر ساختمان به شمار می‌آید؛ چرا که اولین تصویر و اولین قضاوتی که از معماری یک ساختمان در ذهن یک بیننده و مخاطب شکل می‌گیرد، از روی ظاهر بیرونی آن و در واقع از روی نماست.
برای داشتن متریال استوار و محکم می توانید به بازار تهران سربزنید تا از تنوع محصولات و چوب نما برای پروژه های آپارتمانی بهره مند شوید.کیفیت انتخاب هر محصول از اهمیت زیادی برخوردار می باشد.پس بهتر است از متریال با کیفیت برای پروژه های ساختمانی استفاده گردد.

553

نمای آپارتمان مدرن

اولین اقداماتی که باید برای طراحی ساختمان در نظر داشته باشید نمای بیرونی ساختمان می باشد و باید با استفاده از زیرسازی های دقیق و مقاوم پایه گذاری استوار و محکمی صورت بپذیرد.
با استفاده از قوطی های فلزی استاندارد زیرسازی و پی ریزی های لازم را انجام می دهند تا پروفیل های چوب پلاست از روی آن جا به جا نشوند.
نمای کلاسیک یا رومی آپارتمان برگرفته از معماری کلاسیک رومی و یونانی است. سبک های معماری متولد شده در اروپای پس از رنسانس را می توان معماری کلاسیک در نظر گرفت. طیف وسیعی از نماهای کلاسیک در سراسر ایران و خاورمیانه دیده می شود و ایده های مختلفی از آن گرفته شده و طرفداران خود را دارد. نمای کلاسیک یا رومی یکی از محبوب ترین نماهای ساختمان در ایران است.
از ویژگی های این سبک نما می توان به اجرای تزیینات و طرح های کلاسیک به همراه امکانات مدرن و جدید در طراحی نمای آپارتمان اشاره کرد. همچنین رعایت تقارن و تناسب در معماری کلاسیک و استفاده از مصالح سنتی مانند آجر سنگ و چوب از دیگر ویژگی های این سبک است.

خرید آپارتمان درتهران

امروزه آپارتمان ها با شیوه های جدید و با استفاده از چوب پلاست و چوب ترمو کهع متریال جدید و مدرن تلقی می شود طراحی و ساخته می شوند. افرادی که به طرح چوب علاقه مند هستند،خرید این گونه خانه ها به آنها احساس آرامش می دهد و همچنین نیاز به صرف هزینه های بالا نمی باشد،زیرا چوب پلاست و چوب ترمو از ارزان قیمت ترین پروفیل ها برای ساختمان ها محسوب می شوند و نسبت به مصالح سیمانی و بتنی از قیمت های مقرون به صرفه تر برخوردار می باشند.

نمای مدرن ساختمان مسکونی

نمای مدرن توسط معماران به سبک مدرن طراحی شده و تابع قوانین و مقررات معماری مدرن است. رابط کاربری مدرن سادگی در طراحی و اجرای شکل رابط کاربری با استفاده از خلاقیت و ایده های جدید است. در نماهای مدرن، برخلاف نمای کلاسیک، بجای استفاده از یک ماده، معمولاً از چندین ماده با هم استفاده می شود. در نمای مدرن ، ظرافت ها ، تزئینات و جزئیات نمای کلاسیک برداشته شده است. به طور کلی نماهای مدرن در عین سادگی بسیار جذاب و زیبا هستند.
در طراحی نما مدرن، یکی از مهمترین قسمتهای ساختمان که البته به نقشه نیز بستگی دارد، محل دهانه ها است. در طراحی نما مدرن، شفافیت بسیار مهم است و بنابراین پنجره ها نقش بسیار مهمی در نما دارند از جمله اصول و قواعد طراحی نما می توان به استفاده از طرح های ساده اما جذاب اشاره کرد. استفاده گسترده از طرح های مختلف نمای ساختمان را شلوغ کرده و با وجود کار زیاد زیبایی ساختمان به چشم نمی آید.