خرید چوب پلاست کف

بهترین متریال برای ساخت کف سازی مناسب با چوب پلاست را می توانید از مجموعه با سابقه درخشان ایساتیس دیزاین خریداری نمایید و با قیمت ارزان و مقرون به صرفه خود در تمام هزینه ها صرفه جویی نمایید.
کف سازی فضای باز بطور معمول با چند متریال انجام می شود. سنگ، آجر، سیمان، چوب و … از متریال های مورد استفاده برای کفسازی محوطه های سرباز هستند که هر کدام مزایای خاص خود را دارا هستند که با خرید متریال چوب پلاست کف با کیفیت می توانید تضمین استفاده طولانی مدت از این محصول کاربردی را داشته باشید. در این میان یکی از زیباترین، بروز ترین،لوکس ترین و پراستفاده ترین متریال های فضای باز، استفاده از جنس چوب می باشد. متریال چوب باعث القای حس گرما و سرزندگی به محیط می شود. 

553

قیمت تایل چوب پلاست

قیمت تایل چوب پلاست به ضخامت و کیفیت ابعاد چوب پلاست کف بستگی دارد و هرچه این کیفیت بیشتر باشد در نتیجه از قیمت بیشتر و گران تری برخوردار می باشد.
زیره تایل پلاستیکی با مدل های گوناگون و در ابعاد مختلف تولید می شوند. انواع مختلف زیره پلاستیکی تایل برای موارد مخصوصی تولید و استفاده می شوند. خرید زیره تایل برای افرادی که علاقه دارند از چوب پلاست، ترمووود، چوب جنگلی، چمن مصنوعی و ... در کف بالکن، تراس و یا روف گاردن  خود استفاده کنند گزینه ی مناسبی است. بهتر است بدانیم که جنس زیره تایل ها غالبا از نوع پلی اتیلن مقاوم است. این نوع تایل ها  در شرایط محیطی مختلف از مقاومت بالایی برخوردارند. هر چند در شرایط غیر محیطی مثل فشار و ضربه نیز مقاوم اند.

چوب پلاست ارزان قیمت

چوب یکی از پر استفاده ترین محصولات به شمار می آمد اما گذر زمان و پیشرفت صنایع موجب شده است که محصولات جدید و بسیار مناسبی حتی در مقایسه با چوب در بازار عرضه شوند که یکی از آن ها چوب پلاست می باشد. چوب پلاست مزایای زیادی دارد اما بدون شک یکی از مهم ترین مزایای آن قیمت مناسب می باشد.چوب پلاس با تمام ویژگی ها و نکت مثبتی که در زندگی و صنایع ما دارد از قیمت مناسبی برخوردار است. چوب پلاست نسبت به مصالح دیگر و حتی از چوب ترموقیمت پایین تر و مقرون به صرفه تری دارد .
هرچه ابعاد و ضخامت چوب پلاست در صنایع مختلف نازک تر باشد با قیمت کمتری برای شما ارئه می شود.به طور کلی چوب پلاست دارای قیمت ارزان می باشد. ارزان قیمت بودن چوب پلاست به معنای بی کیفیتی محصول نمی باشد بلکه به خاطر تنوع در عرضه محصول از قیمت پایینی برخوردار می باشد.

قیمت چوب پلاست

چوب ها مانند ترمووود و چوب پلاست، باعث حس آرامش و مطبوع نسبت به متریال های دیگر می شوند. چوب پلاستیک نیز بدلیل قیمت مناسب و دوام بسیار بالایی که دارد گزینه ای بسیار مطلوب برای کف سازی محوطه های فضای باز می باشد.چوب پلاست کف را باید با استفاده از زیرسازی درست و محکم در ساختمان هابه کارببرید تا از جابه جایی پروفیل های چوب پلاست جلوگیری شود.
چوب پلاست از پلاستیک تشکیل شده است و همین ویژگی آن باعث می شود که در مقایسه با سایر محصولات چوبی از قیمت بهتری برخوردار باشد. در حقیقت از آنجایی که پلاستیک به نسبت چوب از منابع گسترده تری به ویژه در ایران برخوردار می باشد ، قیمت این محصول کمتر تعیین می شود.

کاربرد چوب پلاست کف

از کاربرد چوب پلاست کف می توان به خنک ماندن فضای ساختمان و محوطه در زمان تابش نور خورشید می توان اشاره کرد.
عمده استفاده از چوب پلاست در پوشش کف در محوطه سازی مورد استفاده قرار میگیرد. همچنین برای ساخت نرده های حیاط، طراحی باغ ویلا و ساخت نیمکت ها در مبلمان شهری از این محصول استفاده می گردد. تولید مبلمان خانگی و در و پنجره از دیگر موارد استفاده چوب پلاست می باشد. چوب پلاست در نما ساختمان و در روف گاردن و در محوطه استخر و در پله های محوطه پارک ها بکار می رود. چوب پلاست به دلیل کاربرد وسیعی که دارد امروزه بسیار پرطرفدار شده و در صنعت ساختمان سازی به خصوص مورد استفاده قرار می گیرد.