خرید نمای چوب ترمووود

خرید چوب ترموود  که مانند چوب پلاست نما می باشد،یکی از بهترین اقداماتی است که می توان از آن در تمام متریال و مصالح ساختمان استفاده کرد که خرید چوب ترمو با صرفه ترین متریال برای افراد می باشد.
در فرایند تولید ترمووود ، چوب با دمای بالا و فشار بالا تحت عمل قرار می‌گیرد که باعث شده است خصوصیات فیزیکی و مکانیکی آن بهبود یابد. به عنوان مثال، ترمووود دارای رطوبت کمتری نسبت به چوب معمولی است که باعث کاهش انقباض و تورم آن در برابر تغییرات دما و رطوبت می‌شود. همچنین، ترمووود مقاومت بیشتری در برابر حرارت، سایش و حشرات دارد و دارای ظاهری با شباهت بالا به چوب های سخت است.
چوب ترمو ، به عنوان یک ماده ساختمانی، برای استفاده در ساخت و سازهای داخلی و خارجی، دکوراسیون داخلی، مبلمان، پله، تخته‌های روفرشی، قایق‌ها و غیره استفاده می‌شود. همچنین، به دلیل خصوصیات مقاومتی بالا، ترمووود به عنوان یک جایگزین مناسب برای چوب معمولی در برخی از کاربردهای ساختمانی مانند پنجره‌ها، درب‌ها، نمای خارجی، سازه‌های مقاوم در برابر زلزله و غیره نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 

553

قیمت ترمووود شاخه ای

همان طور که می دانید ترمووود ها را  مانند ترمووال می توان شاخه ای تهیه کرد که قیمت هر کدام از آنها بسته به تعداد شاخه و ضخامت آن ها تعیین می شود. ترمووود ها از حرارت به وجود امده است که در برابر رطوبت و تمام عواملی محیطی مقاوم می باشد که می توان از ان هم در نمای داخل و هم در محیط خارج از ساختمان استفاده کرد.
قیمت هر متر مربع چوب ترموود در مجموعه ایساتیس دیزاین،به دلایل متفاوتی از جمله تغییر قیمت ارز، متفاوت بودن میزان موجودی آن در بازار، تورم  دائما نوسان دارد.
البته چوب ترمو در کارخانه، به دلایلی همچون دست به دست شدن توسط افراد متفاوت و حمل و نقل به مکان های گوناگون، کم تر از بسیاری از شرکت های عرضه کننده ی چوب ترموود می باشد.قیمت هر متر مربع چوب ترموود تایل و استخر نیز به مواردی مثل میزان متراژ درخواستی بسیار وابسته است.

چوب ترمووود نمای ساختمان

چوب ترمووود نمای ساختمان جز دسته متریالی می باشد که برای نمای ساختمان بسیار مناسب می باشد و به خاطر اینکه ضد آب و می باشد در زمان بارندگی از پوسیدگی در امان می باشد.در ساختار الوار ها و چوب ها معمولا الیاف آن با توجه به عوامل مختلفی توزیع شده و سپس کربوهیدرات اجزای اضافی آن را سوزاند و رطوبت و آب اضافه آن خارج می شود. چوب به دست آمده دارای خواص جدیدی بوده که آن را بسیار با کیفیت و ارزشمند کرده است. اگر به دنبال خرید چوب ترمو با کیفیت و با قیمت مناسب هستید بهتر است ترمووود ایرانی را انتخاب کنید. زیرا فرآیند حرارتی چوب سبب شده تا خصوصیات ترمووود ثابت و پایدار بماند و چوب ویژگی ها و خواص خود را نگه دارد.دیوار پوش های ترمووال در مجموعه ایساتیس دیزاین در طرح ها و رنگ های متنوع تولید شده و با قیمت مناسب و بدون واسطه در اختیار مشتریان گرامی قرار می گیرد. این مجموعه به عنوان نخستین فروشنده ترمووال در ایران دارای کامل ترین مدل ها و طرح های ترمووال از جمله ترمووال پی وی سی و ترمووال ام دی اف می باشد.

قیمت چوب ترمو ارزان

عوامل متعددی در قیمت نمای ترمووود تاثیر گذار هستند. به طور کلی قیمت چوب ترموود بر مبنای متر مکعب تعیین می شود. به دلیل استقامت بالای این چوب، در موارد مختلفی از ان استفاده می شود. با توجه به ابعاد و رنگ های مختلف می توان ترموود را قیمت گذاری کرد.
محاسبه قیمت چوب ترمو بر حسب متر مربع می باشد که می تووان بر اساس کیفیت و زمان نصب چوب ترمو در دکوراسیون داخلی و بیرونی ساختمان با قیمتهای متفاوت در بازار عرضه شود.

نمای چوبی داخل ساختمان

نمای داخل ساختمان مانند نمای بیرونی ساختمان از اهمیت زیادی برخوردار می باشد که می توان با استفاده از انها مقاومت و استواری نمای کلی ساختمان را بر اورد کرد و در سال های دور تری نیاز به بازسازی مصالح ساختمان پیدا می کند. همچنین با استفاده از ستون های چوبی مقاوم می توان کل ساختمان را از ریزش  دور کرد و در برابر زلزله مقاومت بالایی ایجاد کرد.نمای چوبی ساختمان برای افرادی که دوستار چوب و محصولات چوبی هستند گزینه مناسبی می باشد.چوب درخت بلوط یکی از گزینه های بسیار محبوب و قابل اعتماد برای استفاده در نمای چوبی داخل ساختمان است. این چوب به دلیل سختی، مقاومت و طول عمر بالا، باعث شده تا به عنوان یکی از بهترین مواد ساختمانی برای طراحی داخلی مورد استفاده قرار گیرد.