خرید آربور چوب پلاست

 آربور نوعی سایه بان است که برای محوطه سازی در فضای باز باغ ، ویلا ، حیاط و روف گاردن کاربرد دارد . مجموعه ایساتیس دیزاین با داشتن نمایندگی شرکت دایاکس ، ارائه دهنده انواع آربور چوب پلاست در کرج و تهران می باشد . آربور یک ساختار عمودی در محوطه (حیاط، باغ، ویلا و روف گاردن) است که می‌تواند پناهگاه، حریم خصوصی یا سایه را فراهم کند و به عنوان یک سازه شناخته می‌شود. این عنصر می‌تواند با چشم انداز ادغام شود یا مناطق مختلف باغ را از هم جدا کرده و حتی مسیری مستقیم ایجاد کند.  آربور را می‌توان به یک حصار، دیوار، سازه متصل کرد یا به تنهایی در نقطه‌ای از محوطه مورد نظر ایجاد کرد.

کارد آربور

 آربور به عنوان سازه ای مستقل در طول روز و شب کاربرد متفاوتی دارد. کاربرد آن در طول روز سایه بانی در برابر نور آفتاب و در شب پناهگاهی خنک است . آربور سازه ای جذاب و مدرن است که فضایی جهت آرامش و لذت بردن از محیط را فراهم می کند. از آربور ها برای پنهان کردن موارد زشت در چشم انداز نیز استفاده می شود همچنین از این سازه جهت کادربندی مسیر و همچنین ورودی ها استفاده کرد.  این سازه عموما از دو یا چهار ستون با سقف مشبک تشکیل می شود .جنس آربور از فلز ، چوب و یا چوب پلاست است . آربورها به دلیل استفاده در فضای باز همواره در معرض فرسایش ناشی از عواملی محیطی مانند بارش باران و رطوبت و نور آفتاب  قراردارند ، در نتیجه متریال و مصالح در ساخت این سازه اهمیت زیادی دارد تا علاوه بر زیبایی و قیمت مناسب پایداری و مقاومت بالایی در برابر شراط جوی نامساعد دارد. 

 
خرید آربور چوب پلاست

چوب‌ پلاست چیست؟

چوب پلاست متریالی نوین و بسیار کاربردی می باشد که ویژگی ها و ظاهری مشابه چوب طبیعی دارند، این کامپوزیت های چوب پلاست توانسته اند در برخی از موارد به عنوان جایگزین چوب مورد استفاده قرار گیرند. به طور کلی در ساخت این متریال از چوب طبیعی، الیاف پلاستیک و برخی از مواد افزودنی استفاده می شود. 
چوب‌پلاست محصولی سبز و دوست ‌دار محیط زیست با کارآیی بالا می باشد. این محصول نیاز به پردازش‌های جانبی پس از تولید را ندارند و پس از تولید قابل استفاده هستند. با توجه به نوع فرآیند انتخابی، چوب پلاست می‌تواند به شکل‌ های متقاوت در بیاید. همین امر باعث شده است تا از آن در زمینه‌های مختلف مورد استفاده قرار گیرند. 
این محصولات با دوام و مستحکم بوده و قابلیت اکسترود شدن در ابعاد مختلف را دارا هستند. محصولات نوین چوب پلاست برای استفاده در کاربردهای گوناگونی مورد استفاده قرار می گیرند. به منظور تهیه انواع محصولات چوب پلاست همین حالا با شماره تلفن های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید تا خریدی با کیفیت و بسیار مقرون به صرفه را در کنار مجموعه ایساتیس دیزاین تجربه نمایید.

مزایای چوب پلاست در سازه آربور

آربور از جنس چوب زیباتر از باقی جنس های  بکار رفته برای این سازه است اما به دلیل فرسایش های ناشی از عوامل محیطی چوب پلاست بهترین گزینه است . 
چوب پلاست امروزه جایگزین مناسبی برای چوب طبیعی است. چوب پلاست از نظر ظاهری شباهت بسیار زیادی به چوب طبیعی دارد اما کیفیت و مزایای بهتری نسب به چوب دارد. در صورتی که متریال این سازه چوب پلاست باشد مقاومت بالایی خواهدداشت ، هم چنین چوب پلاست یک پروفیل چند منظوره است که با استفاده از آن می توان در هر محیطی هماهنگی بوجود آورد. چوب پلاست در برابر رطوبت و نور شدید آفتاب مقاوم است و از طرفی تنوع رنگ و شکل بالایی دارد.
از جمله کاربرد های دیگر چوب پلاست در اجرای کفپوش ، سقف کاذب ، نرده چوبی، مبلمان فضای باز و ... به صورت گسترده است . 

قیمت آربور چوب پلاست 

چوب پلاست با دارا بودن کیفیت و قیمت مناسب گزینه مناسبی جهت ساخت آربور ها می باشد. با استفاده از چوب پلاست می توان طرح های متنوعی از آربور ها به شکل ساده یا منحنی را باتوجه به ابعاد محیط طراحی کرد. شرکت ایساتیس دیزاین از بزرگ ترین مراکز فروش چوب پلاست در کشور شما را در طراحی و اجرای انواع آربور چوب پلاست با کمترین هزینه یاری می کند.