خرید نمای چوبی ویلا

برای خریدنمای چوبی ویلا و آپارتمان بهترین گزینه و ارائه تنوع در محصولات ترمووود و چوب پلاست مجموعه برنا چوب یکی از بهترین و برجسته ترین شرکت ها برای تولید و عرضه می باشد که با قیمتی ارزان و مقرون به صرفه می توانید با مشاوره از کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید تا بهترین و با کیفیت ترین محصولات را به شما ارائه دهند.نمای چوبی ویلا یکی از تأثیرگذارترین ایده‌های معماری است. نه‌تنها ویلا، بلکه چوب پلاست نما آپارتمان هم ایده‌ای شناخته‌شده است که در هر دوره زمانی دارای ارزش و اهمیت زیادی است. قیمت نمای چوبی ویلا بستگی بسیاری به نوع چوب انتخاب‌شده دارد. چوب از مصالحی است که علاوه‌بر ظاهر خانه ‌بر روحیه و شادابی ساکنان بسیار تأثیرگذار است. 
ساخت نمای چوبی چنان به زیبایی منزل می‌افزاید؛ که دیگر نیازی به استفاده از اشیاء تزئینی نداریم. از چوب هم در نمای خارجی و هم در نمای داخلی محل سکونت استفاده می‌شود. آمار این‌گونه نشان می‌دهد که از چوب بیشتر در نمای ویلا استفاده می‌شود. با استفاده از چوب می‌توانیم بنایی نزدیک به سبک معماری طبیعت‌گرایی بسازیم که تأثیر مثبتی در روحیه داشته باشد.

553

قیمت نمای طرح چوب

نمای چوبی یکی از بهترین جایگزین کننده ها برای مصالح ساختمانی محسوب می شود و مهندسان و سازندگان می توانند به جای هزینه سرسام آوری که مصالح سیمانی و بتنی دارد چوب ترمو را در قسمت های مختلف نمای داخلی و خارجی ساختمان استفاده نمایند.
قیمت چوب نمای ساختمان از قیمت مناسبی برخوردار می باشد. قیمت بالای نمای ترمووود می باشد. این نما به دلیل نوع چوب خاصی که در آن به کار می رود قیمت بالایی دارد. چوبی که در این نما استفاده می شود خصوصیات رفتاری بسیار بهتری از چوب های معمولی دارد و به همین دلیل است که در نمای ساختمان به کار می رود و دوام و پایداری خوبی دارد.
قیمت نهایی نمای ترمووود بر حسب متر مربع محاسبه می شود. قیمت الوارهای چوبی ترمو با توجه به ضخامت آنها تغییر می کند. ضخامت الوار با قیمت آنها رابطه مستقیم دارد و هر چقدر ضخامت کمتر باشد قیمت نیز کمتر خواهد بود.

انواع چوب در نمای ساختمان

از نمونه های چوب نما های مورد استفاده در ساختمان ،چوب های نسوزی می باشند که با قیمت های ارزان و مقرون به صرفه در نمای داخل و خارج ساختمان استفاده می شود. این چوب اصولا چوبی است که در برابر عوامل اشتعال زایی و حرارت بسیار با دوام می باشد و آتش را از خود دفع می کند. از هر نوع چوبی می توان در نمای ساختمان استفاده کرد.اما بهترین و با دوام ترین چوب برای ساختمان ،چوب ترمو می باشد. چوب ترمو از فیبر سلولزی و و مواد معدنی ساخته شده است که ضرری برای موجودات زنده و محیط زیست ندارد. نوع دیگر،چوب پلاست می باشد که از همه این مصالح ساختمانی قیمت ارزان و مقرون به صرفه تری دارد شما عزیزان می توانید با کیفیت ترین و با دوام ترین پروفیل های چوب پلاست را برای نمای ساختمان تهیه نمایید به طوری که در سال های خیلی دورتر به بازسازی ساختمان بپردازید،زیرا پروفیل چوب پلاست در برابر عوامل سرما و حرارت و نفوذ حشرات و موریانه ها ،بسیار مقاوم می باشد.

قیمت نمای طرح چوب

قیمت نمای طرح چوب به خاطر کیفیت متریالی که در ساختمان استفاده می شود متفاوت است.بنایرای هرچهقدر کیفیت پروفیل های چوب پلاست بالاتر باشد در نتیجه از قیمت و ارزش بیشتری هم برخوردار خواهد بود.
نمای ساختمان یکی از مهم ترین و اولین عواملی است که سازندگان به آن توجه می کنند. ساخت نما به عوامل مختلفی مانند شرایط آب و هوایی منطقه نیز بستگی دارد. زیرا در صورت انتخاب جنس نمایی که با شرایط جوی و آب و هوا سازگار نباشد، باعث تحمیل خسارت و هزینه های اضافی زیادی به سازنده ساختمان می شود.اجرای نمای ترمووود و محاسبه قیمت هر متر مربع چوب نما ترمو، به عوامل زیادی بستگی دارد. همچنین هزینه های طراحی نما، نوع مصالح مورد استفاده، اجرت نصب و اجرا و ... نیز در اکثر مواقع روی قیمت هر متر مربع چوب نما محاسبه می شود.