خرید چوب ترمو دور استخر

یکی از تولیدی هایی که در زمینه طراحی محصولات چوب پلاست دور استخر در سالیان اخیر سعی کرده تا با جدیدترین تکنولوژی ها و بهترین متریال و با کادری مجرب تولید ترموود را انجام دهد مجموعه ایساتیس دیزاین می باشد.
شما در صورتیکه از واسطه خرید کنید قطعا مبلغ بسیار زیادی باید پرداخت کنید. برای همین به شما پیشنهاد می دهم که حتما از تولیدی خرید کنید. هرچند که تولیدی های ترموود در ایران کم هستند. با توجه به قیمت هایی که تولیدی ترموود ایساتیس دیزاین،روی محصولات خود گذاشته، شما قطعا متوجه خواهید شد که یکی از خوش قیمت ترین های این حوزه ما هستیم.پس برای داشتن تجهیزات و متریال تفریحی دور استخر می توانید به محصولات متنوع ما سر بزنید و ما در یک قدمی شما قرار داریم.

553

بهترین متریال برای دور استخر

چوب ترموود  و چوب پلاست ،یکی از بهترین متریال های مدرنی می باشد که در قسمت دور استخر به کار گرفته می شود و به خاطر اینکه در برابر رطوبت و نفوذ آب مقاومت نشان می دهد گزینه بسیار مناسبی برای دور استخر شمرده می شود.
اگر استخر شما در فضای باز قرار گرفته است شما باید بهترین و زیباترین متریال را برای دور استخر انتخاب کنید. چوب های قابل اجرا برای دور استخر چوب ترموود و چوب پلاست می باشند.
اما از المان های دیگری نیز می توانید برای زیبایی استخر خود استفاده کنید. اما باید بدانید که نصب چوب های ترموود یکی از بهترین روش ‌هایی به شمار می‌رود که با پروفیل های دیگر قابلیت اجرا خواهد داشت.
هرچه که شما از چوب های ضد آب و با کیفیت تر استفاده کنید می توانید طول عمر بیشتری از چوب ها دریافت نمایید. بسیاری از افراد در اطراف استخر خودشان مایل هستند که آلاچیق استفاده نمایند. آنها زیبایی استخرشان را با این اقدام چندین برابر می نمایند.

گریل دور استخر

انواع گریل استخر در بازار موجود است که با توجه به نیاز پروژه از میان آنها گریل مورد نظرمان را انتخاب می کنیم. گریلها می توانند از نظر جنس، ابعاد، شکل ظاهری، کاربرد دسته بندی شوند. گریلهای استخری می‌توانند با یا بدون گاتر پیش ساخته مورد استفاده قرار گیرند. همچنین از مدلهای صنعتی یا گریلهای فلزی می توان در فضاهایی مثل پارکینگ نیز استفاده نمود. البته باید در نظر داشت در مواردی که بخواهیم از گریل در فضایی استفاده کنیم که احتمال عبور اتومبیل وجود داشته باشد، حتماً می بایست گریل را همراه با کانال پیش ساخته مورد استفاده قرار دهیم. در این حالت گریلها به بدنه ی کانال توسط پیچ فیکس می شوند و همین امر از آسیب دیدن گریل یا سنگ اطراف آن در اثر ضربه و عبور اتومبیل، جلوگیری می کند.
از مزایای گریل دور استخر می توان به جلوگیری از لیز خوردن افراد، تمیز کردن و رسیدگی آسان،مواد به کار رفته غیر سمی و ایمن ، مقاومت در برابر مواد شیمیایی ،رنگ ماندگار، ضخامت و ابعاد مناسب، براق و ثبات رنگ اشاره کرد.

قیمت چوب پلاست دور استخر

قیمت چوب پلاست و ترموود استخر بسته به کیفیت متریال به کار رفته و ابعاد و ضخامت آن از قیمت های متفاوتی برخوردار می باشد.رنگ ترمووود با ایجاد یک لایه مقاوم و نفوذناپذیر بر روی چوب های ترمو باعث افزایش مقاومت و طول عمر چوب ها می شوند.
قیمت چوب طبیعی ترموود برای دور استخر بی‌شک سرسام آور است اما با انتخاب متریال چوب پلاست که بسیار مقرون به صرفه است می‌توانید این قیمت را تعدیل کنید.آب موجود درون استخرها غالبا حاوی کلر هستند.چوب پلاستیک های کف به طور معمول در برابر کلر و نمک با غلطت متوسط نیز مقاوم هستند.
انتخاب چوب پلاست برای این فضا قطعا مقرون به صرفه‌تر از ترموود خواهد بود، ضمن این که طول عمر بالا این محصول باعث کاهش هزینه‌های نگهداری و تعمیر خواهد شد و با گذشت سال‌ها شکل اولیه خود را به بهترین حالت حفظ می‌کند.