فلاور باکس ارزان قیمت

فلاور باکس ارزان قیمت و با کیفیت بالا در مجموعه ایساتیس دیزاین موجود می باشد.  مجموعه ایساتیس دیزاین عرضه کننده چوب پلاست و مجری مستقیم چوب پلاست دایاکس شما را در طراحی، اجرا و خرید فلاور باکس یاری می کند.ارزانی فلاور باکس ها همیشه به معنای بی کیفیتی آنها نمی باشد.بلکه به خاطر عواملی مثل،تازه تاسیس شدن فروشگاه ،تنوع در ارائه محصول وغیره می باشد. جهت خرید فلاور باکس ارزان قیمت با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید تا همکاران ما شما را راهنمایی نمایند. برای خرید فبلاورباکس ارزان قیمت خود می توانید از محصولات خوب برنا چوب بهره مند شوید.
 
فلاور باکس ارزان قیمت

قیمت فلاور باکس بزرگ

فلاورباکس های بزرگ ربطی به افزایش قیمت ندارند.خیلی از فلاورباکس ها هستند که ساختار بزرگی دارند اما کیفیت زیادی ندارد پس قیمت فلاور باکس ها به  اندازه و ابعاد فلاور باکس ها بستگی ندارد.از مدل های باکس هاقیمت ترمووود بر حسب متر مربع اندازه گیری می شود. همچنین این چوب در ضخامت های مختلف برای کاربرد های متنوع به بازار عرضه می شود. به همین دلیل قیمت هر متر مربع چوب ترمو در ضخامت های مختلف متفاوت است و باید از فروشنده مورد نظر، بر حسب ضخامت و ابعاد مورد نیاز استعلام قیمت فلاور باکس ترمووود را بگیرید.
از طرفی ابعاد فلاور باکس و نوع درخت استفاده شده در تولید چوب ترمو نیز روی قیمت فلاور باکس های ترمو تاثیر می گذارد. نوع طراحی فلاور باکس نیز بسته به ضخامت ترمووود و سلیقه مشتری انجام می شود که در نهایت یکی از عوامل اثر گذار روی قیمت فالور باکس های ترمو است.ی چوبی می توان به باکس های ترمووود اشاره کرد.
قیمت فلاور باکس ترمووود بسته به اندازه، طراحی، برند و کیفیت متفاوت است. با توجه به اینکه فلاور باکس‌ های ترمووود تولید شده از چوب ترمووود دارای قابلیت مقاومت بالا در برابر شرایط مختلف محیطی هستند، بیشتر تولید کنندگان به قیمت بالایی آن ها را به فروش می رسانند. به همین دلیل قیمت فلاور باکس ترمووود در مقایسه با فلاور باکس ‌های ساده و معمولی کمی بیشتر است. همچنین قیمت فلاور باکس‌ های ترمووود بر اساس اندازه، طراحی و برند متفاوت است.

هزینه نصب فلاور باکس ترمووود نیز یکی دیگر از مسائلی است که باعث تغییر در قیمت این محصول می شود. بسته به اندازه و تعداد فلاور باکس‌ها و همچنین جنس چوب مورد استفاده، قیمت آن ها نیز متفاوت است. بعضی از فروشندگان فلاور باکس ترمووود خدمات نصب در محل را نیز ارائه می‌ دهند که باعث اضافه شدن هزینه نصب و اجرت نصاب روی قیمت نهایی فلاور باکس ترمو می شود.

فلاور باکس چوبی

فلاور باکس یا گلدان محفظه ای برای کاشت گل و گیاهان می باشد.  فلاور باکس چوبی یکی از المان های اصلی در روف گاردن و محوطه سازی می باشد.  فلاور باکس چوبی به راحتی با فضای سبز هماهنگ شده و با ایجاد هارمونی زیبایی باعث ایجاد حس تازگی و آرامش در افراد می شود.  گلدان ها این روز ها نقش موثر و پر رنگی در دکوراسیون داخلی ایفا می کنند و از عناصر مهم در فضا سازی محیط داخلی و بیرونی به شمار می آیند. 

فلاور باکس چوب پلاست

فلاور باکس چوب پلاست با استفاده از پروفیل چوب پلاست ساخته می شود. یکی از مزایای پروفیل چوب پلاست شباهت بسیار زیاد به چوب می باشد که به شما این اجازه را می دهد به راحتی از این گلدان ها در طراحی فضای سبز استفاده کنید. 
فلاور باکس چوب پلاست محصولی پرکاربرد در روف گاردن لند اسکیپ یا محوطه سازی حیاط، ویلا، باغ و ... است. گلدان های چوب پلاست نسب به گلدان های ساخته شده با دیگر متریال از مقاومت بالایی در برابر انواع شرایط آب و هوایی برخوردارند. 
از ویژگی های بارز این گلدان ها مقاومت بالا در برابر نفوذ آب و رطوبت می باشد در نتیجه با آبیاری پی در پی گیاهان هیچ گونه آسیبی نخواهد دید. 
 فلاورباکس ساخته شده از پروفیل چوب پلاست شباهت ظاهری زیادی به گلدان های چوبی دارد اما چوب پلاست به دلیل مزایا و برتری که امروزه نسبت به چوب طبیعی دارد، جایگزین چوب شده است. 
فلاورباکس ساخته شده با پروفیل چوب پلاست این امکان را به شما می دهد تا در طراحی فضای سبز از آن استفاده کنید. هم چنین چوب پلاست محصولی سازگار و دوست دار محیط زیست می باشد و به طبیعت آسیبی وارد نخواهد کرد از این رو گزینه مناسبی برای رشد گل و گیاهان می باشد. 

553

کاربرد فلاور باکس چوب پلاست

یکی از کاربرد های اصلی فلاور باکس چوب پلاست در طراحی شهری و مبلمان فضای باز می باشد. می توان گفت گلدان چوب پلاست از عناصر اصلی در طراحی و اجرای بام سبز به شمار می آید. علاوه بر این گلدان ها در روف گاردن باعث ایجاد فضای سبز و زنده خواهند شد که تاثیر به سزایی در تغییر روحیه افراد خواهند داشت. 
فلاور باکس گزینه مطلوب و مناسبی برای جایگزینی باغجه است. استفاده از فلاور باکس در ایجاد روف گاردن، از طریق کاشت انواع درخت و درختچه، گل و دیگر گیاهان از کاربردهای اساسی فلاورباکس ها محسوب می شود.
وجود گلدان های چوب پلاست در سطح شهر، پارک ها و ... باعث ایجاد فضای سبز و زنده ای خواهد شد که می تواند در روحیه افراد تاثیر زیادی داشته باشد و به کاهش آلودگی و ایجاد هوای پاک کمک کند. 

سوالات متداول 

آیاچوب پلاستیک نیاز به نگهداری خاصی دارند؟
این محصولات نیاز به نگهداری خاصی مانند چوب طبیعی ندارند به همین دلیل نگهداری آسانی دارند و طول عمر این محصولات نسبت به چوب طبیعی بسیار بیشتر می باشد.
ویژگی های مهم چوب پلاستیک؟
چوب پلاستیک در برابر شرایط محیطی و آب و هوایی تا حد زیادی دارای مقاومت هستند و در برابر نفوذ حشرات، قارچ و کپک دارای مقاومت بسیار بالایی هستند.
طول عمر محصولات چوب پلاست چقدر می باشد؟
طول عمر مفید این محصولات با توجه به اصول و استاندارد های تعیین شده برای آن حدود 22 سال تخمین زده شده است.
آیا چوب پلاست برای محوطه سازی متریالی مناسب می باشد؟
چوب پلاست با توجه به ویژگی و مزایای منحصر به فرد خود می تواند در هر مکانی مورد استفاده قرار گیرد.