کفپوش چوب پلاست ارزان قیمت

کفپوش چوب پلاست ارزان قیمت را می توانید با کیفیت مرغوبی از مجموعه ایساتیس دیزاین خریداری نمائید. کفپوش چوب پلاست کاربرد بسیاری در ساختمان و ویلا سازی و بازسازی بنا های مورد نظر شما دارد. کفپوش چوب پلاست با دارا بودن بهترین ویژگی ها مانند ضد آب بودن، بهترین گزینه برای نصب کفپوش می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مرکز فروش کفپوش چوب پلاست ایساتیس دیزاین تماس حاصل نمائید.

کفپوش چوب پلاست

همان طور که می دانید کفپوش ها یکی از موارد استفاده اصلی چوب پلاست به شمار می آیند. استفاده از کفپوش  چوب پلاست برای فضای باز یکی از رایج ترین کاربردهای این متریال بوده که به روش های مختلف به کار می رود. استفاده از کفپوش چوب پلاست برای دور استخر، محوطه سازی، و مسیرها یک گزینه ایده آل محسوب می شود. چرا که اساسا در فضای باز به دلیل در معرض آب و باران بودن فراوان احتمالا پوسیدگی، قارچ گرفتگی، ترک خوردگی و سایر معضلات برای کفپوش های معمول مثل کفپوش چوبی وجود دارد. اما کفپوش های چوب پلاستیک (wpc) به دلیل دارا بودن مقاومت بالا در برابر آب، آفتاب، قارچ و کپک و ترک خوردگی چنین مشکلاتی را در پی نخواهند داشت. کفپوش های چوب پلاست علاوه بر مقاومت در برابر آب، به خاطر مقاومت در برابر لغزش و سر خوردگی بالایی که دارند برای استفاده دور استخر یک گزینه ایده آل به شمار می آیند.

 
کفپوش چوب پلاست ارزان قیمت

تمیزکردن کفپوش چوب پلاست

سهولت در تمیزکاری کفپوش های چوب پلاست با آب و مواد شوینده نیز یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار و مثبت در انتخاب این متریال برای موارد کاربرد آن است.
اما یکی از نکاتی که در هنگام استفاده از کفپوش چوب پلاست باید مورد توجه قرار بگیرد این است که اکثر این نوع از کفپوش ها معمولا خیلی زود درخشندگی و شفافیت اولیه خود را از دست می دهند که برای حصول شفافیت اولیه باید مجددا با آب و مواد شوینده تمیز گردد. البته در انواع با کیفیت چوب پلاست این موضوع کمتر مشاهده می شود.

هزینه کم کفپوش چوب پلاست

یکی دیگر از دلایل انتخاب کفپوش های چوب پلاست، هزینه های نگهداری پایین آن در مقایسه با سایر موارد جایگزین است. چون که اساسا کفپوش های چوب پلاست به مواد پوششی و رنگ های محافظتی نیاز ندارند و تنها با یک شستشوی ساده می توان آن را به حالت ایده آل قبلی برگرداند. اما در کفپوش های ترمو وود یا چوبی باید به صورت مداوم و به دقت نگهداری صورت پذیرد تا کفپوش کیفیت اولیه خود را حفظ کند. بنابراین هزینه های مربوط به رنگ کاری و پولیش کاری در کفپوش های چوب پلاست وجود نخواهد داشت.

دوام بالا در کفپوش چوب پلاست

همانطور که اشاره شد، کفپوش ها باید مقاومت خوبی در برابر خورشید و اشعه یو وی (UV) داشته باشند تا در اثر گذر زمان و تابش نور آفتاب دچار فرسودگی و آسیب نشود. از همین رو انتخاب کفپوش های چوب پلاستیک که مقاومت خوبی در برابر اشعه UV دارند می تواند یک گزینه ایده آل باشد.
هم چنین باید دقت شود که کفپوش های چوب پلاست خریداری شده باید استاندارد بوده و پایداری ابعادی خوبی داشته باشند به این معنا که با تغییرات شرایط محیطی به سادگی تغییر اندازه و ابعاد ندهند.
از دیگر موارد استفاده چوب پلاست می توان در کف بالکن ها، کف تراس ها، کف روف گاردن و حتی اسکله ها اشاره کرد. استفاده از کف بالکن، کف تراس و کف روف گاردن چوب پلاست از آن جهت اهمیت دارد که مثل فضای باز در معرض آب، باد، آفتاب و تغییرات دمایی هستند.

قیمت فروش چوب پلاست

قیمت فروش چوب پلاست در نوع کفپوش، نوع نرده، نوع سقف و دیوار پوش و... با توجه به نیاز مشتری ممکن است تفاوت قیمت داشته باشد. از این رو بهتر است جهت استعلام قیمت ها با مشاوران ما در مجموعه ایساتیس دیزاین تماس حاصل نمائید.