طراحی پشت بام ارزان در نور

در شهر نور می توان به ساده ترین شکل ممکن متریال مربوط به طراحی یک پشت بام چوب پلاست را تهیه و تنظیم کرد تا هم نمای زیبایی به محوطه پشن بام دهد و هم اینکه در هزینه های کلی به خوبی صرفه جویی شود.مجموعه ایساتیس دیزاین در زمینه تولید محصولات چوب پلاست از جمله ، فلاورباکس های چوبی، آلاچیق چوب پلاست، نرده و حصر های چوبی برای محوطه سازی دور روف گاردن فعالیت زیادی انجام داده است و شما عزیزان می توانید با ارزان ترین قیمت های این محصولات پر کاربرد روبرو باشید و از تهیه ان نهایت لذت را ببرید.
در صورت وجود جایگاه مناسب برای روف گاردن چوبی می توانید یک فضای دلنشینی را در مقابل روف گاردن خود مشخص نمایید تا فضایی برای استراحت شما فراهم باشد.در الاچیق های چوب پلاست می توانید یک سقف سیار برای ایجاد سایبان را برایش طراحی نمایید تا در هر زمان هم که مایل به جا به جایی ان بودید به هر مکان دیگر که لازم بود منتقل نمایید.

553

مطالب مرتبط : چوب پلاست روف گاردن

طراحی پشت بام سنتی در نور

برای ایجاد یک پشت بام سنتی به متریال و تجهیزات گران قیمت نیازی نداریم.فقط کافی است تا با استفاده از تخت ها سنتی و پشتی های قدیمی و با استفاده از آبنما  ها کوچک فضای قدیمی با معماری باستان فراهم آوریم.با استفاده از فلاورباکس های چوبی و کاشت گل های زینتی و شمعدانی فضای عارفانه و دلنشینی برای گذراندن اوقات فراغت رقم می خورد.در طراحی پشت بام سنتی می توان از کرسی های مکناسب استفاده کرد تا در فصول سرد سال در زمانی که در فضای روف گاردن حضور داشتید یک فضای گرمی را برای خود و اطرافیان خود بسازید.

سقف پشت بام ارزان در نور

منظور از سقف پشت بام، استفاده از آلاچیق های چوبی به همراه سقف می باشد وه بسته به سلیقه افراد می تواند به نمای هندسی تبدیل شود.سقف های چوبی به خاطر اینکه عایق خوبی برای گرما و حرارت هستندف در فصول گرم سال از بالا رفتن دمای سقف جلوگیری می شود و با عث می شود تا نمای روف گاردن با استفاده از سایبان ها در فصل تابستان بهتر به چشم بیاید. همچنین در فصل سرما این سایبان ها از نفوذ سوز و سرما به داخل محوطه روف گاردن جلوگیری می کند و حس دلچسبی را برای افراد فراهم می کند.در شهر نور می توانید بهترین متریال با تنوع طرح و رنگ را برای ساخت آلاچیق چوبی با سقف مناسب را برای روف گاردن خود فراهم اورید.

تبدیل پشت بام به حیاط در نور

در شهر نور به خاطر خوش اب و هوا بودن این منطقه امکان تبدیل روف گاردن ساده به یک حیاط با شکوه با استفاده از متریال چوبی امکان پذیر می باشد.هر چه فضا دلبازتر باشد لذت بخش تر است و بیشتر به نمای حیاط های خانه های ویلایی شباهت دارد. به خصوص اگر مساحت پشت بام کم است، این یک اقدام مهم برای بزرگ تر جلوه دادن فضا است. به جای بالا آوردن دیوارهایی در محیط پشت بام، از جداره های شیشه ای یا توری استفاده کنید. البته این کار در صورتی میسر است که پشت بام منازل اطراف به بام شما دید نداشته باشند.
از انواع فلاورباکس با طرح چوب یا از جنس چوب پلاستیک استفاده کنید؛ این نوع از فلاورباکس با فضای سبز هارمونی خاص و آرامش بخشی را ایجاد خواهد کرد. وجود آب باران و تابش مستقیم خورشید به طور قابل توجهی در رشد گیاهان روی بام موثر خواهد بود.