دیوار پوش چوبی ارزان در ازگل

یکی از دیوار پوش چوب پلاست ارزان قیمت در ازگل که پر تنوع ترین محصول چوبی را دارا می باشد را می توانید از مجموعه ایساتیس دیزاین تهیه نمایید. دیوار پوش پی وی سی ضد آب و ضد نم و رطوبت بوده و شما به‌راحتی می توانید دراقلیم مرطوب نیز ازاین دیوارپوش چوبی ارزان استفاده کنید مانند خطه ی شمال کشور که‌به میزان زیادی هم بر روی دیوار و هم‌به عنوان پوشش سقف ازاین کار استفاده می کنند و به راحتی می توان آن را با دستمال مرطوب پاک سازی کرد.
دیوارپوش چوبی ارزان پی وی سی دارای روکش های بی نظیر و متعددی است که‌شما میتوانید درمیان مدل و رنگهای مختلفی‌که دارد متناسب با محیط خود انتاب کنید. بنابراین دست شما درانتخاب متریال متناسب ‌با محیط دکوراسیون داخلی خودتان باز است.
دیوارپوش چوبی ارزان  پی وی سی دارای ابعاد استاندارد برای هرشاخه با عرض و طول استاندارد می باشد. این‌ ابعاد استاندارد به شما کمک می کند درهر فضایی وبا هر ابعادی بتوانید محیط خود را دکور کنید. کاملا قابل برش بوده و به‌راحتی بر روی دیوار به صورت کلیکی نصب و فیکس می شوند.

553

مطالب مرتبط : دیوار پوش چوب پلاست

قیمت دیوارپوش چسبی ارزان در ازگل

قیمت دیوار پوش چسبی از سایر دیوار پوش ها می توان با قیمت ارزان تر محاسبه شود که از نظر تمیز کاری در محیط ساختمان نیز بهترین گزینه خواهد بود.اگر دیوار پوش ها را با قیمت عمده خریداری نمایید قطعا دیوار پوش شما با قیمت ارزان و مقرون به صرفه عرضه می شود.این که دیوارپوش چسبی ارزان به دلیل قیمت رنج ارزان قیمت و داشتن کیفیت بالا آن اکنون به عنوان یک متریال سر آمد در صنعت دکور شناخت شده است. تعدادی از این متریال که در بخش انواع آن خدمت شما عزیزان شرح می دهیم در داخل کشور ساخته می شود و تعدادی دیگر کاملا وارداتی است و به همین خاطراست که شما دوستان با علم بر این که کدام محصول را نیاز دارید با در ابتدا تصمیم گیری کنید که ایا دیوارپوش فومی یا همان دیوار پوش چسبی ارزان برای شما مناسب است.

دیوار پوش پی وی سی در ازگل

روکش پی وی سی برجسته در نمای بیرونی مشابه با پوشش های چوب طبیعی طراحی می‌شوند. این نما از تخته‌پوش‌های هوا تشکیل شده است که با یکدیگر همپوشانی دارند. تخته های روکش پلاستیکی خارجی کاملاً به هم متصل می شوند و از ورود آب و یا بخار جلوگیری می‌کنند. این سبک طراحی چیزی بین دیوارپوش های مدرن و سنتی با رنگ سایه‌های متفاوت است که زیبایی آن را دو چندان می‌سازد.
 دیوارپوش های پی وی سی، از بهترین پوشش های دیواری هستند که به راحتی با آب تمیز می شوند. این بدان معناست که می توانید آن را حداقل برای یک دهه در اتاق خواب، سالن پذیرایی یا دفتر کار خود نگه دارید. می توانید این پوشش را با یک اسفنج یا پارچه مرطوب تمیز کنید. می توانید آب صابون را به اسفنج اضافه کنید و از آن برای تمیز کردن پارچه برای سرسخت ترین لکه‌ها استفاده کنید.

دیوار پوش چوبی مدرن در ازگل

دیوار پوش های پی وی سی که طرح چوبی متریال آن پی وی سی می باشدو یکی از دیوارپوش های مدرن به شمار می رود. این نوع دیوارپوش ها تو خالی هستند که مقاومت کمتری در مقابل ضربه دارند اما مقاومت قابل قبولی در برابر آب و رطوبت دارند. همچنین دیوارکوب طرح چوب پی وی سی دارای رنگ های مختلفی با طرح چوب هستند.
از دیگر دیوارپوش های مدرن، دیوار پوش فومی نام دارد که از ویژگی های آن، دیوارپوش هایی با متریال فومی اما طرح چوبی طبیعی از نوع جدید دیوارپوش ها می باشد که قیمت کمتری به نسبت بقیه مدل ها دارند. این پنل ها تنوع بالا در طرح و رنگ دارند که می تواند برای سلیقه های متفاوت مناسب باشد.در شهر ازگل می توانید پر تنوع ترین نمونه های دیوارپوش های مدرن را تهیه نمایید و با قیمت ارزان و مقرون به صرفه مورد بهره برداری قرار دهید.