دیوار پوش چوبی ارزان در ازگل

یکی از دیوار پوش چوب پلاست ارزان قیمت در ازگل که پر تنوع ترین محصول چوبی را دارا می باشد را می توانید از مجموعه ایساتیس دیزاین تهیه نمایید. دیوار پوش پی وی سی ضد آب و ضد نم و رطوبت بوده و شما به‌راحتی می توانید دراقلیم مرطوب نیز ازاین دیوارپوش چوبی ارزان استفاده کنید مانند خطه ی شمال کشور که‌به میزان زیادی هم بر روی دیوار و هم‌به عنوان پوشش سقف ازاین کار استفاده می کنند و به راحتی می توان آن را با دستمال مرطوب پاک سازی کرد.
دیوارپوش چوبی ارزان پی وی سی دارای روکش های بی نظیر و متعددی است که‌شما میتوانید درمیان مدل و رنگهای مختلفی‌که دارد متناسب با محیط خود انتاب کنید. بنابراین دست شما درانتخاب متریال متناسب ‌با محیط دکوراسیون داخلی خودتان باز است.
دیوارپوش چوبی ارزان  پی وی سی دارای ابعاد استاندارد برای هرشاخه با عرض و طول استاندارد می باشد. این‌ ابعاد استاندارد به شما کمک می کند درهر فضایی وبا هر ابعادی بتوانید محیط خود را دکور کنید. کاملا قابل برش بوده و به‌راحتی بر روی دیوار به صورت کلیکی نصب و فیکس می شوند.


553

قیمت دیوارپوش چسبی ارزان در ازگل

قیمت دیوار پوش چسبی از سایر دیوار پوش ها می توان با قیمت ارزان تر محاسبه شود که از نظر تمیز کاری در محیط ساختمان نیز بهترین گزینه خواهد بود.اگر دیوار پوش ها را با قیمت عمده خریداری نمایید قطعا دیوار پوش شما با قیمت ارزان و مقرون به صرفه عرضه می شود.این که دیوارپوش چسبی ارزان به دلیل قیمت رنج ارزان قیمت و داشتن کیفیت بالا آن اکنون به عنوان یک متریال سر آمد در صنعت دکور شناخت شده است. تعدادی از این متریال که در بخش انواع آن خدمت شما عزیزان شرح می دهیم در داخل کشور ساخته می شود و تعدادی دیگر کاملا وارداتی است و به همین خاطراست که شما دوستان با علم بر این که کدام محصول را نیاز دارید با در ابتدا تصمیم گیری کنید که ایا دیوارپوش فومی یا همان دیوار پوش چسبی ارزان برای شما مناسب است.

دیوار پوش پی وی سی در ازگل

روکش پی وی سی برجسته در نمای بیرونی مشابه با پوشش های چوب طبیعی طراحی می‌شوند. این نما از تخته‌پوش‌های هوا تشکیل شده است که با یکدیگر همپوشانی دارند. تخته های روکش پلاستیکی خارجی کاملاً به هم متصل می شوند و از ورود آب و یا بخار جلوگیری می‌کنند. این سبک طراحی چیزی بین دیوارپوش های مدرن و سنتی با رنگ سایه‌های متفاوت است که زیبایی آن را دو چندان می‌سازد.
 دیوارپوش های پی وی سی، از بهترین پوشش های دیواری هستند که به راحتی با آب تمیز می شوند. این بدان معناست که می توانید آن را حداقل برای یک دهه در اتاق خواب، سالن پذیرایی یا دفتر کار خود نگه دارید. می توانید این پوشش را با یک اسفنج یا پارچه مرطوب تمیز کنید. می توانید آب صابون را به اسفنج اضافه کنید و از آن برای تمیز کردن پارچه برای سرسخت ترین لکه‌ها استفاده کنید.

دیوار پوش چوبی مدرن در ازگل

دیوار پوش های پی وی سی که طرح چوبی متریال آن پی وی سی می باشد و یکی از دیوارپوش های مدرن به شمار می رود. این نوع دیوارپوش ها تو خالی هستند که مقاومت کمتری در مقابل ضربه دارند اما مقاومت قابل قبولی در برابر آب و رطوبت دارند. همچنین دیوارکوب طرح چوب پی وی سی دارای رنگ های مختلفی با طرح چوب هستند.دیوار پوش فومی به خاطر پوشش فوم طوری که دارد در برابر پخش نویز و صدا جلوگیری می کند و بسیار در محیط های بیمارستان و ساختمان هایی که نیاز به فضای آرام دارد بسیار مناسب می باشد.برای همین کاربرد بسیار زیادی دارد.
نوع دیگری از دیوارپوش های مدرن، دیوار پوش فومی نام دارد که از ویژگی های آن، دیوارپوش هایی با متریال فومی اما طرح چوبی طبیعی از نوع جدید دیوارپوش ها می باشد که قیمت کمتری به نسبت بقیه مدل ها دارند. این پنل ها تنوع بالا در طرح و رنگ دارند که می تواند برای سلیقه های متفاوت مناسب باشد.در شهر ازگل می توانید پر تنوع ترین نمونه های دیوارپوش های مدرن را تهیه نمایید و با قیمت ارزان و مقرون به صرفه مورد بهره برداری قرار دهید.

دیوار پوش فومی در ازگل

دیوار پوش فوم یکی اززیباترینهای موجود در بازار است، و به‌جهت فومی بودن درحالت ارتجاعی یا نرمی خاصی دارند.دیوارپوش فومی باتنوع رنگ ومدل فقط در الو مدرن. دیوارپوش فومی بسیار کاربردی وقابل شستشو نیز می باشد.این دیوا پوش مزایای زیادی دارد برای همین بسیار محبوب و مورد طرفدار می باشد.این دیوار پوش با دارا بودن قابلیت نصب سریع و آسان بدون نیاز به نصاب توجهه بسیاری را به خود جلب کرده است.