کف سازی حیاط ارزان

کف سازی حیاط و ساخت یک محوطه جذاب و منحصر به فرد با چوب پلاست ، می‌تواند تأثیر بسیار زیادی در جلوه ساختمان شما داشته باشد. امروزه مصالح مختلفی وجود دارند که شما می‌توانید از بین آن‌ها مناسب‌ترین گزینه را برای محوطه سازی کف با چوب پلاست برای حیاط انتخاب کنید. در این انتخاب، عوامل مختلفی تأثیرگذارند و شما باید انتخاب خود را بر اساس همین عوامل انجام دهید تا بتوانید بهترین بهره را از آن ببرید.
نحوه نصب هرکدام از مصالح با دیگری متفاوت بوده که این موضوع نیز می‌تواند در انتخاب مصالح کف سازی تأثیرگذار باشد. برخی از موارد دارای نصب و شرایط نگهداری ساده بوده و برخی دیگر نصب دشوارتری دارند.
با کف سازی مدرن حیاط ویلا خود، به فضایی آرام و زیبا دست خواهید یافت که در آن لحظاتی از آرامش و لذت را در میان طبیعت و طراحی زیبا تجربه خواهید کرد. در کف سازی حیاط ویلا، می‌ توان از انواع مختلفی از پوشش‌ ها و مواد استفاده کرد.

553

ارزان ترین کف سازی حیاط

در گذشته از بتن به دلیل استحکام و دوام استفاده بسیاری در کف سازی محوطه می کردند ولی اکنون از چوب پلاست و چوب ترمو به دلیل قیمت مناسب که پرکاربردترین مصالح ساختمانی در سراسر جهان شناخته می شود استفاده می شود. برای محوطه های حرفه ای باغ، ویلا و حیاط منازل، این مزیت را دارد که یکی از متنوع ترین مواد موجود برای کف سازی فضاهای خارجی باشد زیرا از نظر شکل، رنگ و بافت انعطاف پذیری نامحدودی در طراحی ایجاد می کند. چوب ترمو و چوب پلاست همچنین در مقایسه با سایر مواد کف سازی محوطه، بسیار مقرون به صرفه است.
برای کف سازی محوطه به عواملی مانند هزینه، کیفیت، مقاومت و زیبایی مرتبط است. در این راستا، به دنبال روشی هستیم که هم ارزان باشد و هم کیفیت خوبی داشته باشد. یکی از بهترین و ارزان ترین روش‌ها برای کف سازی محوطه استفاده از پارکت مصنوعی است. پارکت های مصنوعی با ترکیبی از سیمان، ماسه و سنگهای معدنی ساخته می‌شوند و قابلیت تحمل فشار و اصطکاک بالایی دارند.اما باز نسبت به چوب پلاست از قیمت مناسبی برخوردار نیست.

طراحی حیاط ویلا

در هر ویلایی محوطه ویلا اولین فضایی است که در هنگام ورود دیده می‌شود و زیبایی آن تاثیر روانی زیادی بر انسان دارد. همچنین شاخصه ای است که به ویلا روح می‌بخشد و آن را با صفا و خاص میکند که بهتر است با ایده های خلاقانه و با استفاده از فضای سبز زیبا این کا را انجام دهیم.اما برای داشتن محوطه زیبا و دلنشین نیاز به متریال و فلاورباکس های گران قیمت نیست و می توان با متریال ارزان قیمت و مقرون به صرفه فضای بسیار پر نشاط و سر سبزی را رقم بزنیم.
در محوطه سازی باغ و ویلا رنگها اولین المانهایی هستند که بطور مستقیم و غیرمستقیم در یک نگاه مرکز توجه افراد می شود
بنابراین در طراحی محوطه ویلا بسیار مهم است.
رنگ می تواند با گیاهان یا المان‌های موجود در حیاط ویلا مانند سنگ فرش، دیوارها یا نرده‌ها و آبنما و غیره به حیاط اضافه شود.می توان در زمان پیاده سازی اب نما از نور های رنگی در آبشار های مصنوعی استفاده نماییم تا زیبایی های اطراف دو چندان به چشم بخورد.

برای کف حیاط چی خوبه

بی شک و بدون درنگ با توجه به اینکه با انواع کف ساز های محوطه آشنا شدیم، چوب پلاست برای ما بهترین گزینه می باشد.زیرا هم از نظر قیمت برای ما منصفانه تر است و هم اینکه در برابر بسیاری از عوامل محیطی سازگاری بیشتری دارد و در برابرسرما و گرما دچار فرسودگی و یا پوسیدگی نمی شود و با زیر سازی مناسب می توان پروفیل های چوب پلاست را در سال های طولانی استوار نگه داریم.پس در می یابیم که چوب پلاست برای کف سازی دور حیاط و هر محوطه دیگری برای ما از هر نظر مناسب تر می باشد.