دیوار پوش چوبی کلاسیک

سبک کلاسیک  با چوب پلاست در دکوراسیون داخلی ریشه در قرن‌ها پیش، و در یونان باستان دارد. بعدها این سبک در خانه‌های بزرگ و اشرافی اروپای دوره رنسانس مورد استفاده قرار گرفت. این سبک با شکوه و وقار خاصی که دارد، اکنون نیز مورد توجه بسیاری از افرادی است که حال و هوای خانه‌های اشراف کلاسیک را دوست دارند.
یکی از ویژگی‌های دیوارپوش چوبی کلاسیک، طراحی برجسته و پرکار آن است. این دیوارپوش‌ها بیشتر مناسب فضاهای بزرگ هستند. البته طرح‌های ساده‌تر آنها را هم می‌توان در دکوراسیون فضاهای کوچک‌تر به کار گرفت. از دیوارپوش کلاسیک می‌توان برای پوشاندن کل یک فضا، فضای پشت تلویزیون، دیوارهای اتاق ناهارخوری، هد تختخواب، دیوار شومینه، یک دیوار اتاق و فضاهای دیگر استفاده کرد. در این روش طراحی دکوراسیون، بخشی از دیوارها یا کل آنها با پوشش چوبی پوشانده می‌شود. طراحی دیوارپوش‌های چوبی مطابق با سبک‌های مختلفی صورت می‌گیرد.

553

مطالب مرتبط : دیوارپوش چوب پلاست

دیوارپوش چوبی ارزان

دکوراسیون داخلی دارای المان‌های خاص خود برای زیباتر شدن است یکی ازاین دسته المان‌ها را می‌توان از طبیعت وام گرفت که‌مهم‌ ترین آن ها همان دیوار پوش چوبی‌است؛‌ چوب زیبایی بی نظیری را به محیط شما القا می‌کند. درواقع بااستفاده از متریال دیوارپوش چوبی ارزان دیگر نیاز نیست برای خرید چوب گران‌قیمت هزینه‌های سرسام آوری را بپردازید .
این دیوارپوش‌ها تنوع رنگی بسیار بالایی داشته و به خاطر قابلیت حمل آسان و نصب بسیار راحت آن از قیمت بسیار ارزان و مقرون به صرفه برخوردار می باشد و می‌توانید با توجه به محیط کار یا دکوراسیون منزل، مناسب‌ترین رنگ را انتخاب کنید. طراحی زیبا و نصب آسان سبب شده بسیاری از طراحان برای دکوراسیون فضای داخلی خانه، لابی‌ها و غیره استفاده از این دیوارپوش‌ها را در اولویت قرار دهند.

قیمت دیوار پوش چوبی

عوامل موثر بر قیمت دیوارپوش چوبی،جنس دیوارپوش، نصب قرنیز و تجربه و مهارت در عملیات نصب دیوارپوش می باشد.اولین عامل در قیمت‌ نهایی نصب، نوع جنس دیوارپوش است. معمولا متخصصان نصب، دیوارپوش مورد نیازتان را هم خریداری می‌کنند. به این ترتیب جنس دیوارپوش در قیمت خرید و دستمزد اجرا تاثیرگذار است. 
در روش نصب دیوارپوش با زیرسازی فلزی باید هزینه جداگانه‌ای برای زیرسازی بپردازید. به این ترتیب هزینه کل اجرای کار بیشتر می‌شود. این عوامل باعث تغییر دستمزد و در نهایت قیمت‌تمام شده می‌شوند و قیمت بر حس متر مربع محاسبه می شود.

دیوارپوش پی وی سی

دیوارپوش چوبی پی وی سی که یکی از بهترین نمونه متریال مصنوع وبا کیفیتی است ‌که با روکش‌چوبی تولید میشود و زیبایی آن به‌مشابه چوبی‌طبیعی است.
دیوارپوش چوبی ارزان پی وی سی دارای روکش های بی نظیر و متعددی است که‌شما میتوانید درمیان مدل و رنگهای مختلفی‌که دارد متناسب با محیط خود انتخاب کنید. بنابراین دست شما درانتخاب متریال متناسب‌با محیط دکوراسیون داخلی خودتان باز است.
دیوارپوش پی وی سی طرح چوب از محبوب ترین و پر استفاده ترین نمونه های این محصول به حساب می آید. این دیوار پوش در کنار وزن بسیار کم از مقاومت بسیار زیادی برخوردار است و به دلیل طول عمر بسیار بالا ، هزینه های اضافی از قبیل ترمیم و بازسازی را کاهش می دهد.