چوب پلاست رنگی در نوشهر

چوب پلاست در نوشهر 
چوب پلاست رنگی در نوشهر، را می توانید از طریق نمایندگی های فروش این محصول در نوشهر تهیه نمایید، ایساتیس دیزاین یکی از حرفه ای ترین تولید کنندگان انواع محصولات چوب پلاست می باشد، شما عزیزان برای تهیه آسان این محصولات به راحتی می توانید از طریق شماره تلفن های درج شده و همچنین از طریق سایت مجموعه ما خرید خود را ثبت کنید.
پروفیل های چوب پلاست داری رنگ و طرح های گوناگونی می باشند، رنگ بندی چوب پلاست شامل رنگ قهوه ای، گردویی، شکلاتی، فیروزه ای و سبز آبی می باشد که می توانند با توجه به دیگر متریال و یا لوازم و اشیاء موجود در محیط انتخاب شوند و فضایی آرامش بخش و زیبا را برای شما عزیزان خلق نمایید. به منظور تهیه این محصولات با ما همراه باشید تا خریدی کاربردی و مطمئن را تجربه نمایید.
553

در ادامه قصد داریم به سوالات شما در مورد رنگ بندی چوب پلاست پاسخ دهیم با ما همراه باشید:

آیا رنگ چوب پلاست بر فضا تاثیری دارد؟

عمدتا رنگ بندی وسایل و محیط زندگی شما تاثیر بسیار زیادی بر روی خلق و خوی شما دارد به عنوان مثال رنگ قهوه ای، آجری و خردلی حس آرامش و سرزندگی را برای شما به همراه دارد. رنگ های روشن تر نیز می تواند در بزرگ نشان دادن محیط زندگی شما تاثیر بسیار زیادی به همراه داشته باشند.

رنگ بندی محصولات چوب پلاست چگونه می باشند؟

عمدتا رنگ بندی این متریال محدود است علت این محدودیت نیز محدودیت واردات رنگ های خارجی است که یا وجود دارند و با هزینه ‌های بالا عرضه می شوند. این رنگ ها یا به دلیل قیمت بالا یا به دلیل مشکلات گمرکی وارد کشور نمی شوند و همین موضوع محدودیت ایجاد رنگ های مختلف چوب پلاست را به همراه دارد . البته چوب پلاست هایی با رنگ بندی خاص وجود دارند و با هزینه بالا به بازار عرضه می‌شوند. اما طیف رنگی این محصولات بسیار زیبا و کاربردی برای فضا سازی محیط زندگی شما عزیزان کاربرد بسیار زیادی به همراه دارند.

آیا محصولات چوب پلاست دچار تغییر رنگ می شوند؟

تغییر رنگ چوب پلاست یکی از مواردی است که بیشتر افراد حداقل یک بار به آن فکر کرده اند. رنگ این متریال در کف سازی به طور معمول تقریباً ثابت می ماند. اما در نماسازی و محوطه ‌های باز بعد از گذشت حدود دو سال و قرار گرفتن در مقابل نور خورشید و عوامل طبیعی رنگ آن تغییر می کند. البته این تغییر رنگ ثابت است و باعث جذابیت این پروفیل نیز می شود. به صورت کلی این محصولات دچار رنگ پریدگی نمی شوند اما ممکن است گاهی از طیف رنگی کم رنگ به پر رنگ تبدیل شوند.

چوب پلاست رنگی عمدتا برای چه کاربرد های مورد استفاده قرار می گیرد؟

  • استفاده از چوب پلاست برای کفپوش
  • کف بالکن و تراس
  • روف گاردن
  • اسکله ها
  • پیاده رو پارک 
  • حاشیه برخی از استخرها
  • استفاده از چوب پلاست در جهت بکارگیری دیوارپوش
  • استفاده به عنوان سقف کاذب
  • مبلمان شهری و مبلمان فضای باز
به منظور تهیه انواع محصولات چوب پلاست در طرح و رنگ های گوناگون می توانید از طریق سایت مجموعه ایساتیس دیزاین اقدام نمایید تا خریدی حرفه ای و کاربردی را توسط مجموعه ما داشته باشید.