ساخت پرگولا چوبی 

ساخت پرگولا چوبی، توسط بهترین نوع متریال یعنی چوب پلاست انجام می پذیرد همانطور که اطلاع دارید امروزه طراحی پرگولا چوب پلاست می‌تواند جلوه لوکس را در محوطه و فضای بیرونی شما ببخشد و این طراحی به صورتی است  که به تمام المان هایی موجود دیگر نیز نزدیک و دارای هماهنگی و هارمونی باشد.
عمدتا پرگولا برای استراحتگاه بسیار مناسب است و ‌می‌تواند ایده مناسبی برای اینکار باشد. پرگولا مانند آلاچیق سقفی بالای خود دارد با این تفاوت که این سقف نیمه پوشیده است و توانایی جلوگیری از ورود برف و باران و یا آفتاب را به طور کامل به فضای نشستن نمی دهد. پرگولا از جنس چوب پلاست زیبایی خاصی داشته و به دلیل تنوع رنگ  فضا را دلنشین می کند برای سقف پرگولا از پروفیل های موازی و یا پوشش گیاهی استفاده می شود تا فضایی نیم سایه را برای شما به وجود آورد این محصولات دارای زیبایی خیره کننده می باشند که می توانند فضایی رویایی به فضای باز زندگی شما عزیزان هدیه کنند. برای تهیه این محصولات با شماره تلفن های مندرج در سایت جهت ارتباط با تیم کارشناسان ما در ارتباط باشید.
 
553

ساخت پرگولا با چوب پلاست 

بهتر است بدانید ساختار پرگولا با متریال چوب پلاست مانند سایر پرگولا می باشد اما به صورت کلی دارای تفاوت های است. کامپوزیت چوب پلاست به عنوان یک روکش برای سازه اصلی مورد استفاده قرار می گیرد. تا مقاومت آن ها بیشتر شود. در برخی از مدل های پرگولا از چوب پلاست به عنوان کفپوش نیز استفاده می کنند. 
معمولا برای سازه اصلی پرگولا از انواع فلز و پروفیل استفاده می شود. امروزه استفاده از چوب پلاست در آلاچیق و پرگولا به عنوان فضایی کوچک برای پذیرایی رستوران ها و هتل ها، گردهمایی خانواده ها در فضاهای شخصی، مکمل فضای ویلاها و عنصر اصلی روف گاردن ها بسیار مورد استفاده قرار گرفته است با استفاده از پرگولا چوب پلاست می توانند فضایی زیبا و خاص را در هر مکانی به وجود آورید و در آن ساعت ها به تفریح و استراحت بپردازید برای تهیه انواع محصولات این چنینی با شماره تلفن های مندرج در سایت ایساتیس دیزاین تماس حاصل فرمایید تا خریدی با کیفیت و مقرون به صرفه را با تیم ما تجربه نمایید.

پرگولا چوب پلاست 

پرگولا نوعی آلاچیق چوبی می باشد که با توجه به ساختار آن می توانند فضای بازتر و نور بیشتری نسبت به آلاچیق به شما عزیزان هدیه دهد. امروزه جهت محوطه سازی و طراحی دکوراسیون نیاز به سازه های مدرنی دارند. از جمله سازه های مدرن پرگولا ها می باشند که امروزه استفاده از این محصولات می تواند تا حد زیادی به فضا سازی محیط کمک شایانی بکند.
پرگولا های چوب پلاست در اندازه های کوچک و بزرگ طبق محل نصب قابل طراحی و اجرا هستند یکی از مصالح محبوب و پرطرفدار برای ساخت پرگولا های مدرن چوب پلاست می باشد. با استفاده از چوب های فراوری شده می توانید سازه هایی بادوام ساخته و سالیان سال بدون آنکه آسیبی ببینند از آن ها استفاده کنید.
چنانچه قصد تهیه انواع محصولات چوب پلاست به ویژه پرگولار چوب پلاست را دارید با شماره تلفن های مندرج در سایت جهت ارتباط با کارشناسان فروش مجموعه تماس حاصل فرمایید تا خریدی با کیفیت و مقرون به صرفه را در کنار تیم حرفه ای ایساتیس دیزاین تجربه نمایید.