ساخت خانه های ویلایی چوبی

ساخت خانه های ویلایی چوبی را امروزه با استفاده از متریال پر قدرت چوب پلاست نما ویلایی می سازند. برای اینکه سازه های چوبی نمای خانه ه ویلایی ،از ورود حشرات و موریانه ها و سوسک ها در امان بماند، با استفاده از چوب پلاست که چوب های پلاستیکی هستند و سوسک ها از این محصول بیزار هستند و به خاطر اینکه نمی توانند از موارد داخل چوب برای خود تغذیه کنند وارد این محصول فوق العاده نمی شوند و این خود باعث دوام و پایداری خانه های چوبی می شود.
این محصول چوبی را در بسیاری از قسمت های خانه ها اعم از آلاچیق های چوبی ،کف تراس و همچنین روف گاردن ها استفاده می کنند تا هم ست زیبایی به نمای ساختمان ببخشد و هم اینکه عایق خوبی برای نفوذ رطوبت و حرارت باشد.
استفاده از چوب پلاست که متریالی مقرون به صرفه محسوب می شود،مورد توجه سازندگان و معماران قرار گرفته است.
 
553

قیمت کانکس ویلایی چوبی

کانکس ویلایی یکی از راحت‌ترین و لوکس‌ترین راه‌های ساخت یک سوئیت مجلل و ویلای پیش‌ساخته است. شما می‌توانید هر آن چیزی که دوست دارید در ویلای خود داشته باشید را به این کانکس اضافه کنید. از آشپزخانه و اتاق‌خواب گرفته تا امکانات تفریحی مانند کتابخانه و سالن ورزشی را می‌توانید در کانکس ویلایی مدرن خود داشته باشید. امکانات داخلی کانکس به سلیقه شما در نظر گرفته می‌شود و شما انتخاب می‌کنید که ویلای شما چه امکانات مدرن و ویژه‌ای باید داشته باشد.
دیواره ها و سقف در این کانکس از نوع ساندویچ پانل بوده و برای شرایط آب و هوایی سرد و شرجی از آن استفاده می شود. این کانکس اکثرا برای کاربری سرایه داری و ویلایی مورد استفاده قرار می گیرد.قیمت کانکس ویلایی بر اساس متراژ آن وبا توجه به محل ساخت آن به طور استاندارد قیمت گذاری می شود.

درب ویلایی چوبی

درب خانه های چوبی را هم از چوب پلاست می سازند تا از ورود موریانه ها جلوگیری کند. چوب در مقایسه با مصالحی که امروزه وارد عرصه ساخت و ساز شده، به ظاهر ماده‌ای کم مقاومت و بدون استفاده است که اگر هم در ساختمانی مورد استفاده قرار گیرد، بیش از هر چیز کاربرد تزیینی دارد.
درب هایی که از چوب ساخته نمی شوند، تغذیه مناسبی بارای سوسک ها و موریانه ها می شود و این خود باع آسیب و از بین رفتن درب خانه ها شوند و نباید خانه های چوبی را از چوب طبیعی و یا چوب اشباع نشده بسازیم  تا در سال های طولانی تری بتوان از آن سالم استفاده کرد و زیبایی در را نابود نسازند.دیوار های چوبی را می توان با رنگ های متنوع و گرم جوری نقش داد تا باعث دلنشینی بیشتر برای ساکنین داخل ویلا شود.

ویلای چوبی

ویلای چوبی با پله های چوبی را می توان در منازل مسکونی ، اداره ها ، رستوران ، هتل و ویلاها مورد استفاده قرار داد ، پله ها وسیله ای برای تردد ما بین طبقات می باشند و باید از مقاومت بالایی برخوردار باشند ، جنس پله ها را می توان از چوب ، سنگ و یا شیشه انتخاب کرد ، تمامی این متریال ها مستحکم می باشند و می توانند به خوبی در برابر ضربه و فشار از خود مقاومت نشان دهند ،بدین ترتیب به یک وسیله ی ایمن برای عبور و مرور تبدیل می شوند.
پله چوبی سازه ای می باشد که به دلیل حس گرمی چوب مورد استقبال بسیاری از کاربران قرار می گیرد و علاوه بر نمای زیبایی که به داخل ساختمان می دهد می تواند باعث افزایش بهای ملک شما نیز بشود ،طراحی پله چوبی می تواند انواع مختلفی همچون پله چوبی گرد، پله چوبی ساده ، پله چوبی دوبلکس و پله چوبی معلق داشته باشد .