هزینه اجرای چوب پلاست

هزینه اجرای چوب پلاست، توسط مجموعه ایساتیس دیزاین ضمن رعایت اصول و توجه به جزییات مناسب تعیین می شود. از چوب پلاست در اجرای سازه های گوناگونی از جمله کفپوش، نما، سقف کاذب، آلاچیق، نیمکت، گلدان، نرده و ... مورد استفاده قرار می گیرد. شرکت ایساتیس دیزاین نماینده رسمی فروش چوب پلاست دایاکس می باشد. این مجموعه اراِئه بهترین و باکیفیت ترین محصولات چوب پلاست با ارزان ترین قیمت را برای مشتریان خود دارد.  
هزینه چوب پلاست با توجه به ابعاد، اندازه و مشخصاتی که می خواهید در آن نصب شود تعیین می شود، قیمت چوب پلاست با کیفیت آن رابطه مسقیم دارد. جهت مشاوره و اطلاع از هزینه اجرای سازه های چوب پلاست با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید تا خریدی با کیفیت و بسیار مقرون به صرفه را با تیم ایساتیس دیزاین تجربه نمایید.
553

نصب چوب پلاست 

نصب چوب پلاست امری آسان و سریع می باشد اما نیاز به افراد متخصص و مجرب در این زمینه دارد. نصابان حرفه ای ایساتیس دیزاین با سال ها تجربه برای اجرای پروژه های ویلا سازی، معماری داخلی و خارجی ساختمان، طراحی روف گاردن و ... با متریال چوب پلاست همراه شما هستند تا زیبا ترین سازه ها را به شما هدیه دهند.
الوار های چوب پلاست یا چوب پلاستیک انبساط و انقباض بالایی دارند. برای نصب صحیح و اصولی باید آن ها را شاسی کشی یا زیرسازی کرد تا برای مصارف مختلفی مانند کفپوش، دیوار پوش و ... قابل استفاده باشند. برای شاسی کشی جهت نصب چوب پلاست، از آهن و آلومینیوم استفاده می شود.

چوب پلاست 

چوب پلاست از ترکیب موادی از جمله الیاف چوب طبیعی و پلاستیک تولید می شوند. چوب پلاست با ظاهری شبیه به چوب طبیعی دارای مزایا و ویژگی های مطلوبی می باشد که باعث کاربرد گسترده ی آن ها شده است و امروزه مورد استقبال زیادی قرار گرفته است. چوب پلاست قابلیت استفاده در داخل و خارج ساختمان به عنوان کفپوش، نما و ... را نیز به همراه دارد.
کامپوزیت چوب پلاست دارای ویژگی ضد آب و رطوبت، عایق کامل هر نوع اشعه و امواج رادیو مغناطیسی، صوت، گرما و سرما، مقاوم در برابر نفوذ حشرات موذی، باکتری ها و قارچ ها، اسید و مایعات و چربی ها،کمترین انبساط و انقباض در شرایط آب و هوایی مختلف، استقاومت و مقاومت در برابر ضربه و خراشیدگی، وزن سبک، مقاومت در برابر ضربه و فشار و عدم ترک خوردگی، قابل شت و شو با انواع شوینده ها و ... می باشد.

قیمت نصب چوب پلاست

هزینه اجرای چوب پلاستیک با توجه به متراژ مساحت و نوع کاربری شما برای استفاده از محصول مشخص خواهد شد. یکی از موارد مهم و تاثیرگذار در قیمت اجرای چوب پلاست مکان مورد نظر برای نصب چوب پلاست می باشد. از دیگر موارد مهم در هزینه های نصب چوب پلاست نوع چوب پلاست، هزینه های مصالح زیرسازی، هزینه کلیپس و پیچ، دستمزد نصب زیرسازی فلزی و پروفیل چوب پلاست و هزینه تهیه پروفیل چوب می باشد نصب و اجرای چوب پلاست شرکت ایساتیس دیزاین توسط تیم اجرایی مجرب و حرفه ای انجام خواهد شد برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید تا خریدی با کیفیت و مقرون به صرفه را با تیم ایساتیس دیزاین تجربه نمایید.