هزینه اجرای چوب پلاست استخر

هزینه اجرای چوب پلاست استخر، تعیین هزینه این محصولات کاملا بستگی به محیط ابعاد، اندازه و رنگ پروفیل های انتخابی دارد. عمدتا قیمت این محصولات بعد از نصب و اجرا این سازه ها تعیین می شوند چنانچه قصد تهیه انواع محصولات چوب پلاست را دارید با تیم حرفه ای مجموعه ایساتیس دیزاین در ارتباط باشید تا خریدی با کیفیت و بسیار مقرون به صرفه را در کنار ما تجربه نمایید.
همانطور که می دانید قیمت یکی از آیتم های اصلی انتخاب  این محصولات می باشد، استفاده از چوب پلاست برای کفپوشی دور استخر قیمت مقرون به صرفه تری دارد ضمن اینکه هزینه نگهداری و تعمیر آن بسیار پایین است و مزایای بسیاری در مقایسه با متریال های دیگر دارد. 
چنانچه قصد تهیه انواع محصولات چوب پلاست و یا فضاسازی محوطه دور استخر را دارید با شماره تلفن های مندرج در سایت ایساتیس دیزاین تماس حاصل فرمایید تا خریدی با کیفیت و مقرون به صرفه را در کنار تیم حرفه ای ما تجربه کنید.
 
553

چوب پلاست استخر

چوب پلاست به عنوان محصولی نوین با ویژگی های بسیار زیاد و منحصر به فرد قرار گرفته است این محصول متشکل از گرانول چوب یا پودر چوب با مقدار معین به همراه مواد پلیمری بوده که ظاهری شبیه به چوب طبیعی دارد و در ابعاد و قالب های متعدد تولید و عرضه می گردد این محصولات امروزه به یکی از پرطرفدار ترین محصولات در طراحی و تولید انواع فضا سازی و طراحی دکوراسیون داخلی می باشد.
از مزایای چوب پلاست می توان به عواملی همچون صرفه جویی در مواد اولیه و جلوگیری از قطع درختان و استفاده پرکاربرد در صنعت ساختمان و طراحی داخلی اشاره کرد همچنین این محصول می تواند در صورت نیاز به چرخه بازیافت و استفاده مجدد برگشت داده شوند.
چوب پلاست در زمینه های مختلف از جمله: سقف روف گاردن ، چارچوب در و پنجره، پنل داخلی خودروها، نرده چوبی، حصار، محوطه سازی چوبی، نمای ساختمان، نیمکت پارک، قالب ریزی و حتی در استخر و سونا نیز استفاده شده است جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های مندرج رد سایت تماس حاصل فرمایید تا خریدی با کیفیت و مقرون به صرفه را با تیم حرفه ای مجموعه ما تجربه نمایید.

ساختار چوب پلاست استخر

همانطور که می دانید انواع چوب های طبیعی به مرور زمان در تماس با آب ترک می خورند و بسیاری از ترک ها را می پوشانند، در حالی که چوب پلاستیک به ندرت در صورت قرارگیری در مجاورت آب استخر ترک می خورد و برای افرادی که قرار است با پای برهنه در اطراف استخر باشند، نیز مشکلی نخواهند داشت.
چوب پلاست استخر نیز عملکردی مشابه به چوب طبیعی را دارد که به شما امکان می دهد دریل کنید، برش دهید، چسب بزنید، با میخ یا پیچ در موقعیت خود ثابت کنید و در نهایت سطحی صاف و ظریف با آن ایجاد کنید.
چوب پلاست نیازی به رنگ آمیزی ندارد. کفپوش چوب پلاست استخر با طرح قالبی دارای خواص بدنه بادوام تری نسبت به چوب طبیعی است. مقاومت بهتر آن در برابر چوب به این معنی است که شما نیازی به انجام کارهایی مانند رنگ آمیزی و مالچ پاشی یا ایجاد لایه های صاف ندارید. کفپوش چوب پلاست در انواع، ابعاد، اشکال، ضخامت ها و سایر ملزومات مختلف از جمله تهیه طرح های متنوع، رنگ های چوبی ساخته می شود تا انتخاب های بیشتری را به طرفداران خود ارائه دهد برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما در ارتباط باشید.