قیمت روز چوب پلاست در 1402

قیمت روز چوب پلاست در 1402، بهتر است بدانید با توجه به تغییر قیمت ورق چوب پلاست نمی توان قیمتی دقیق برای این محصولات در نظر گرفت به همین منظور برای دریافت قیمت روز محصولات چوب پلاست و استعلام دقیق قیمت با شماره تلفن های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید. چوب پلاست یا چوب پلاستیک محصولی نوین در معماری داخلی و همچنین محوطه سازی به شمار می‌آید که این روزها طرفداران زیادی پیدا کرده است. از مزایای پروفیل چوب پلاست و شباهت این محصول به چوب  می‌توان آن را به عنوان جایگزین متریال‌های چوبی نام برد برای کسب اطلاعات تخصصی در مورد انواع این محصولات با شماره کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

 
قیمت روز چوب پلاست در 1402

قیمت چوب پلاست در 1402

 چوب پلاست به دلیل ساختاری که دارد، غالباً به ضد آب سازی و نگهداری آن ها نیاز به انجام عملیات خاصی  ندارد، اگرچه شایان ذکر است که سرانجام محو و خراشیده می‌شود و به طور معمول نمی‌توان آن را با روغن یا لکه گیر‌های چوب مجدداً لگه‌گیری و رنگ آمیزی نمود بسیاری از این محصولات همراه با ضمانت می باشند با توجه به تغییرات در کیفیت و ترکیب بین محصولات مختلف ایده بسیار خوبی است که گارانتی آن را پیش از خرید با دقت بررسی کنید تا بطور دقیق و کامل در مورد آن نگهداری از آن اطلاعات کسب کنید. ایساتیس دیزاین با بهترین متریال ساخت و قیمتی بسیار مقرون به صرفه همواره در کنار شما عزیزان می باشد تا خریدی مقرون به صرفه و حرفه ای را تجربه نمایید.

خرید چوب پلاست 

به صورت کلی محصولات چوب پلاستیک متشکل از پودر چوب و پلیمر می باشد لذا این شرکت ایساتیس دیزاین همواره سعی بر این موضوع داشته است تا با استفاده از پلیمر نو کیفت خود را با ثابت نگه داشتن قیمت افزایش دهد و حتی با افزایش پلیمر خواص مکانیکی و مقاومت های پروفیل های چوب پلاست خود را افزایش دهد.یکی از معیار های مهم در انتخاب پروفیل های چوب پلاست ، آگاهی و اطلاع از لیست قیمت چوب پلاست به منظور بهره مندی از محصولات می باشد. جهت استعلام قیمت انواع محصولات چوب پلاست می توانید با شماره تلفن های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید.

مقایسه چوب پلاست و چوب طبیعی

 چوب پلاست دارای مقاومت بسیار بالایی در برابر شرایط محیطی و جوی را دارا می باشد به عنوان مثال چوب پلاست دارای دوام بسیار بالا حدود 40 سال می باشد اما چوب طبیعی 10 الی 15 سال دوام می آورد. چوب به تدریج تحت تأثیر اشعه ماوراء بنفش و تغییرات دما از بین می رود اما چوب پلاست در برابر عوامل خارجی مقاوم است

از جمله کاربردهای چوب پلاست 

چوب پلاست به صورت کلی دارای کاربرد بسیار زیادی می باشد که در ادامه به مواردی از آن ها اشاره می کنیم:
  •  سنگفرش تراس های باز، زمین های بازی، مسیرهای باغ 
  • نرده ها و موانع پارتیشن بندی
  • کف پوش و دیوار پوش 
  • ساخت محوطه برای پاسیو و درختچه های باغ 
  •  کاربرد در صنعت ساختمان سازی