نمای ویلا دوبلکس

منظور از ویلای دوبلکس ، ساخت ویلای دو طبقه با چوب پلاست می باشد نمای یک ویلا در یک نگاه می تواند شما را مجذوب خود کند آنقدر که دلتان بخواهید مالک آن باشید و یا بهترین لحظات را در آن سپری کنید .ویلا باید بگونه ای طراحی شود که همانند یک انسان صادق باشد ظاهر و باطن یکسان داشته باشد .هم از درون از نمای  دکوراسیون معماری و ساخت چوبی لذت برد هم از ظاهر آن که همان نمای ویلا می باشد.
در خانه های ویلایی امروزه از سقف های چوبی با دکور زیبا و خاص استفاده می کنند و این
سقف های کاذب به عنوان لایه دوم در سقف اجرا می شوند و گاها فقط جنبه پوششی داشته و در بهترین حالت هم پوشش مناسب برای سقف یوده و هم به زیبایی آن کمک کرده است.
در نمای بیرونی ویلا هم که می تواند روبه دریا و ساحل باشد،برای جلوگیری از نفوذ آب و رطوبت به سمت نمای چوب پلاست نمای خارجی ساختمان و جلوگیری از پوسیدگی سطح آن،از چوب پلاست نما بهره می برند
 
553

مطالب مرتبط : چوب پلاست نما ویلایی

ویلا چوبی

ویلا را امروزه از مصالح چوبی می سازند خصوصا در مناطقی که رطوبت و نم بسیار است،کارایی فراوانی دارد. همچنین دیگر از مصالح بتونی و سیمانی که هزینه هنگفتی را شامال می شود را کنار گذاشته و برای حس و حال بهتر از چوب پلاست استفاده می کنند. زیرا طرح چوب به انسان آرامش زیادی می دهد.
ویلا چوبی خانه ای است از جنس چوب که با دکوراسیونی بینظیر بنا می شود. این سازه دارای مزایا و ویژگی های منحصر به فرد خود است که باعث شده مورد استقبال افراد زیادی به ویژه سرمایه گذاران در صنعت ملک  قرار بگیرد. اگر از مصالح مرغوب در ساخت این بنا استفاده شود و استاندارد های جهانی نیز در ساخت رعایت شود به جرات می توان گفت که از امنیت و دوام زیادی برخوردار است. افراد زیادی به دلیل احساس خرسندی، روحیه سرزندگی در این خانه ها و اجرای معماری های مدرن علاقمند به ساخت آنها هستند.

نمای ویلا 

نمای ویلا را با سازه های چوبی منحصر به فردی پیاده سازی می کنند.
نمای ویلا در واقعاز قسمت های اصلی  بخش ویلا به حساب می آید. اینکه چه نمایی برای ویلا مناسب است به مسائل مختلفی بستگی دارد و با شرایط زیر باید هم خوانی داشته باشد.
نمای ویلا مناسب با اقلیم باشد. مورد بعدی این است که اول از همه ،نمای ویلا مناسب با بودجه بندی و هزینه در نظر گرفته شده برای ساخت باشد و همچنین با زیبایی ایران باستان شناسی ما متناسب باشد،یعنی مناسب با آداب و رسوم و بر گرفته از زیبایی های کشورمان باشد و در آخر هم باید نما با مساحت و وسعت ویلا تنظیم شده باشد.
 این نکته را در نظر بگیرید که نمای ساختمان ویلایی کوچک با توجه با ارزشهای نمای ساختمان ویلایی ایرانی می تواند طراحی شود نمای خانه ویلایی ساده از خصوصیات ویلاهای شمال است و در همخوانی با طبیعت جذابیت ویژه خود را دارد .نمای خانه ویلایی در ایران بسیار متفاوت است و با ایده های مختلف طراحی و اجرا می شود نمای ساختمان ویلایی یک طبقه دو طبقه و یا ویلای دوبلکس می تواند از طرح ها و ایده های یکسان تبعیت کنند.