نما سازی دور استخر در نوشهر 

نما سازی دور استخر در نوشهر، با متریال چوب پلاست کف دور استخر در مجموعه ی ایساتیس دیزاین با کیفیت و قیمت مناسب در بازار به فروش می رسد، مجموعه ایساتیس دیزاین با تکیه بر دانش فنی و تخصصی مدیران و کارکنان خود که در کنار تحصیلات آکادمیک مرتبط با صنعت چوب و تجارت بین الملل تجربه اجرایی طولانی و موثر در قالب همکاری با شرکت های معتبر بین المللی فعال در این حوزه را نیز دارا می باشند، محصولات متنوع و با کیفیت چوب پلاست را به فروش می رساند. جهت مشاهده ی پروژه های اجرایی چوب پلاست این مجموعه از طریق همین سایت اقدام نمایید، جهت استعلام قیمت نما سازی دور استخر و انواع چوب پلاست با کیفیت و قیمت مناسب و ثبت سفارش با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید تا تیم حرفه ای ما شما را در این امر یاری رسانند.
 
553

نمای دور استخر

هنگام محوطه سازی در کنار توجه به خلق فضایی زیبا و مدرن باید به اصول استانداردی که در انتخاب متریال بکار گیری در امر محوطه سازی وجود دارد دقت کنیم. بخصوص زمانی که صحبت از ساخت استخر و محل های مرطوب می‌شود. در چنین مواقعی باید از مصالح بادوام در برابر پوسیدگی،رطوبت،قارچ،حشرات و حرارت به کار گرفته شود. چوب ها محل زندگی حشرات به خصوص سوسک ها هستند و به دلیل پلاستیکی بودن کفپوش چوب پلاست هیچ حشره ای توانایی خوردن پلاستیک و کفپوش چوب پلاست را ندارد.
کفپوش های چوب پلاست در کنار زیبایی و حس رضایت خاطر از جذابی آن، از قابلیت شست و شو نیز برخودار هستند و همچنین در برابر سایش از خود مقاوم بالایی نشان می‌دهند.قابلیت فرم گیری این گونه کفپوش ها و به شکل و انحنای خاص در آمدن از ویژگی های بارز کفپوش های چوب پلاست می‌باشند. فضای دور استخر یا غالبا مرطوب است و یا در زمان‌های آفتابی تحت تابش اشعه خورشید خواهد بود و انتخاب یک کفپوش مقاوم در برابر آب و رطوبت برای این فضا امری ضروری است.

چوب پلاست نما سازی دور استخر

پروفیل های چوب پلاست نما در استخر ترکیبی از پلیمر های ترموپلاستیک و خرده چوب می باشند که ظاهر مشابهی به چوب طبیعی دارند. اما مزایا و ویژگی های بسیار زیاد آن ها موجب کاربرد گسترده ی آن ها شده است به طوری که امروزه جایگزین محصولات چوبی هستند. پروفیل چوب پلاست مناسب ترین گزینه برای کفپوش دور استخر است. زیرا فضای دور استخر همیشه مرطوب است و انتخاب یک کفپوش مقاوم در برابر آب و رطوبت برای این فضا امری ضروری است. به همین دلیل چوب پلاست ضد آب گزینه بسیار مناسبی می باشد، چوب پلاست را می توان ترکیب موادی همچون الیاف چوب طبیعی، پلاستیک و ترموپلاستیک ها و نوعی آرد مخصوص دانست، چوب پلاست در مجموعه ایساتیس دیزاین مقاومت بالایی نسبت به نوسانات جوی و محیطی از جمله رطوبت و یا نور دارند، به همین منظور نیز توانسته به یکی از جایگزین های چوب تبدیل شود، اگر به دنبال چوب پلاستی مناسب جهت فضا سازی استخر هستید که هم ضد آب باشد و هم از مواد اولیه مرغوب و باکیفیت تولید شده باشد می توانید از طریق سایت زیر اقدام نمایید تا تیم حرفه ای مجموعه شما را در این امر یاری رسانند.

نصب چوب پلاست

نصب چوب پلاست کار پیچیده ای نیست. برای نصب راحت و اصولی چوب پلاست کافیست که نکات اولیه رعایت گردد.  توجه داشته باشید زیر سازی برای نصب چوب پلاست ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است. همچنین متریالی که برای شاسی کشی جهت زیر سازی استفاده می شود باید سالم و بدون زنگ زدگی و یا فرورفتگی و برآمدگی باشد. همچنین پس از آماده شدن زیر کار قبل از نصب چوب پلاست ها زیر کار باید تمیز باشد. پروفیل ها باید از قبل آماده و حداکثر یک شبانه روز قبل در دمای محیط گذاشته شوند تا با محیط هم دما شوند. در صورتی که در نصب کف پوش متخصص نباشید، می توانید این کار را بر عهده تیم نصب چوب پلاست بگذارید. یک متخصص نصب چوب پلاست به صورت اصولی چوب پلاست های کف، نما و یا هر کاربلد دیگر را برای شما نصب می کند به همین منظور با ما در ارتباط باشید.

طراحی دیوار دور استخر

برای طراحی دور استخر بهتر است قبل از پیاده سازی اجزای آن ایده هایی که به طور خلاقانه در ذهن خود داریم می توانیم در نقشه و طراحی آمده کنیم تا در زمان اجرای آن با مشکل مواجه نشویم. ارتفاع دیوار بسیار اهمیت دارد و باید با اندازه های استاندارد طراحی شوند.
برای جلوگیری از پاشیدن آب به اطراف از دیوار های پوششی استفاده می کنند که آن دیوار های چوبی وظیفه جلوگیری از پاشیدن آب به دور و اطراف را دارند و همچنین یک منطقه حفاظت شده با چهار چوب معین را برای آن تشکیل می دهد که برای جلوه بخشی بیشتر و زیبا تر کردن ان نقش اساسی دارد. ضخامت دیواره ها دور استخر باید به گونه ای باشد تا از نفوذ آب و پوسیدگی دیوار جلوگیری نماید. خوشبختانه چوب پلاست این مزیت بارزو فوق العاده را دارا ست که می تواند در محافظت از دیواراستخر نقش مهمی داشته باشد.
دیواره ها را می توان با شکل های مختلف سنگی،شیشه ای و چوبی نظم داد اما هیچ کدام کارایی و مقاومت چوب پلاست را ندارند.

بهترین متریال برای دور استخر

بهترین پروفیل و متریال را می توان همان استفاده از چوب پلاست به طرح و شکل های مخلف پیاده سازی کرد.مثلا می توان در اطراف استخر از نیمکت ها یمخصوص چوبی استفاده کرد تا در زمان استراحت و آشامیدن بتوان روی آن نشست و ساعاتی را لذت برد. همچنین در صورت وجود فضای مناسب می توان از آلاچیق های چوبی استفاده کرد تا باز هم بشود از شرایط سایبان آن استفاد نمود.خرید این تجهیزات می تواند ارزان و مقرون به صرفه تر از دیگر محصولات انجام بگیرد. همچنین می توان از ترمووود در اطراف استخر استفاده کرد تا از ورود قارچ ها حشرات به استخر یا اطراف آن جلوگیری شود. در شرایط مختلف آب و هوایی این متریال و تجهیزات می تواند کارایی استفاده از استخر را بالا ببرد.