سقف کاذب تایل

سقف کاذب تایل برای جلوه بخشیدن و زیبایی در فضا ها و اماکن بزرگ و دلباز مانند مکان های تجاری و اداری و رستوران های بزرگ و هتل ها و غیره استفاده می شود.
سقف کاذب انواع مختلفی دارد مثل سقف کاذب تایل گچی، سقف کاذب تایل گی وی سی و سقف کاذب تایل روکش دار که در مصارف گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد. 

سقف کاذب تایل و کناف

تفاوتی بین سقف کاذب تایل و سقف کناف وجود دارد که با شدن هر کدام از ویژگی های برجسته و کاربرد های آن ها تفاوتشان را میابیم.
تایل ساده، در دو نوع رنگ شده سفید و روکش دار موجود است. تایل های روکش دار معمولا از یک لایه آلومینیوم یا پی وی سی برای روکش آن استفاده می شود. 
که از مزایای روکش ها می توان به سهولت در امر نظافت و تمیز کردن آن اشاره کرد.
  • تایل فلزی: این نمونه تایل ها اکثرا ازجنس آلومینیوم هستند با تنوع رنگ سفید و نقره ای طلایی با ضخامت ۰/۵ ،۰/۶ ،۰/۷ و در طرح های ساده ، وسط پانچ ، تمام پانچ تولید می شوند.
  • تایل پوشالی: این نمونه تایل ها با استفاده از براده چوب طبیعی و پودر منزیت ساخته می شوند. این تایل‌ ها از استقامت بالایی در برابرضربه و رطوبت برخوردار هستند. همچنین عایق صوتی مناسبی هستند.
مطالب مرتبط : چوب پلاست ، سقف کاذب چوب پلاست

 
553

از مهم‌ ترین ویژگی این تایل‌ ها دکوراتیو بودن آن‌ ها به دلیل تنوع رنگی و بافت است.
تایل پی وی سی، این نوع تایل ها عامل مهمی در جلوگیری اتلاف انرژی هستند انرژی گرمایی و سرمایی فضا را حفظ می کنند.
تایل یو پی وی سی، ترکیبات این نوع تایل سقفی با محیط زیست سازگار است و جایگزین خوبی برای سقف های کاذب قدیمی می باشد.

قیمت اجرای سقف کاذب تایل

قیمت اجرای سقف کاذب دغدغه و از موارد مهم برای بسیاری از مشتریان است زیرا هم می خواهند محصول با کیفیت خریداری کنند هم هزینه ای که با بودجه شان همخوانی دارد صرف  کنند و مقرون به صرفه باشد.
البته نمی توان هزینه و قیمت را فدای کیفیت محصول کرد در بعضی موارد افراد لازم است برای بهتر نتیجه گرفتن و عمر طولانی بالای محصول از محصولی استفاده کنند که کیفیت و طول عمر محصول حرف اول را بزند البته که قیمت و هزینه هم مهم است.
سقف کاذب انواع مختلفی دارد که می تواند هزینه اجرای سقف کاذب را برای شما کاهش یا افزایش دهد. برای اجرای سقف کاذب پی وی سی روش محاسبه بر اساس متر مربع می باشد.
البته ما برای شما محصولاتی طراحی و عرضه می کنیم که هم از نظر قیمت و هم از نظر کیفیت ایده آل باشد.

روش نصب سقف کاذب

 تایل تایل سقفی با ابعاد مربع و معمولا 60 در 60 سانتی متر طراحی می شود که به صورت شبکه و نصب اسکلت بندی آن که به راحتی انجام می گیرد.

مشخصات سقف کاذب تایل

•    عایق صوتی و حرارتی است.
•    در مناطق مرطوب در برابر زنگ خوردگی و موریانه 
•    مقاومت بالایی دارد.
•    مقاوم در برابر آتش سوزی می باشد.
•    قابلیت نصب راحت و سریع و  همچنین وزن
 سبک دارد.