محوطه سازی کف با چوب پلاست در تهران

در مجموعه ایساتیس دیزاین، بهترین متریال برای ساختمان ها با چوب پلاست طراحی و تولید می شوند که شما می توانید باخرید آنها در بودجه های خود صرفه جویی نمایید ،زیرا این محصولات چوبی از سایر مصالح ساختمانی از قیمت های ارزان و مقرون به صرفه برخوردار هستند و شما با طول عمر بالای محصول می توانید از استفاده آن نهایت لذت را ببرید.
برای اجرا و پیاده سازی کف محوطه حیاط و ویلا در تهران، می توان با استفاده از فلاور باکس های چوبی آلاچیق های چوب پلاسا نمای محوطه را به زیباترین شکل ممکن محوطه سازی کرد.حتی می توان با الهام گرفتن از طبیعت ،ایده ایی که درذهن خود داریم را به زیباییی پیاده سازی نماییم.در مورد محوطه سازی کف با چوب پلاست برای ویلا باید بدانید که قسمت های گوناگونی از آن را بررسی می کنند و سپس نسبت به ساخت آن اقداماتی صورت می گیرد.بنابراین قسمت های مختلف یک ویلا مورد بازسازی قرار می گیرد، به عنوان مثال از کف ویلا گرفته تا دیوارها و حتی روف گاردن هم می تواند با استفاده از چوب پلاست طراحی شود.
553

محوطه سازی حیاط ویلا

از دیگر مواردی که هنگام طراحی محوطه ویلا باید در نظر گرفته شود، ایجاد هماهنگی در اجرای المان‌های متفاوت است. هارمونی و تناسب و ایجاد آن در ساخت سازه‌ها یا حتی کوچک‌ترین المان‌ها تاثیر مستقیمی در اولین نگاه خواهد داشت. استفاده از یک یا چند رنگ مناسب در کنار یکدیگر که با فضای سبز محوطه ویلا نیز همخوانی داشته باشد، قطعا فضایی متفاوت را بوجود خواهد آورد.
طراحی محیط با استفاده از انواع متریال جذاب و زیبا در فضای شهری و اطراف ساختمان ها شیوه ای مدرن در دیزاین فضای بیرونی است. فضاسازی با استفاده از متریال چوبی برای ایجاد محیطی متفاوت از فضای سرد شهری انجام می شود. اغلب در حیاط ساختمان ها شاهد طراحی یک محیط زیبا با انواع گیاهان و گل ها در گلدان هایی یکدست هستیم. این محیط با استفاده از چوب طراحی شده و دیواره های چوبی، آلاچیق چوبی، پرگولا، نیمکت و استخر در این میان به شکلی زیبا طراحی شده اند.

کف سازی حیاط 

کف سازی حیاط ویلا به عملیاتی گفته می ‌شود که به منظور ساخت یک سطح صاف و مناسب برای استفاده در فضای باز حیاط ویلا انجام می‌ شود. محوطه سازی ویلا شامل انتخاب و نصب مواد مناسب برای ساخت سطح، تهیه زیرسازی و اجرای پوشش کف می ‌شود. در ویلاها حیاط به عنوان محلی که بیشترین اوقات را خانواده برای تفریح در آن سپری می کنند اهمیت زیادی دارد و علاوه بر زیبایی و تاثیر در روحیه ساکنان موجب ارزش بیشتر ویلا نیز می شود.
  • یکی از این ایده ها استفاده از سنگ ‌های طبیعی مانند گرانیت، سنگ آهنی، سنگ مرمر، سنگ تراورتن و سنگ آنتیک به عنوان پوشش کف حیاط ویلا بسیار محبوب می باشد.
سنگ ‌ها معمولاً دارای زیبایی طبیعی، مقاومت بالا در برابر خراشیدگی و اثرات جوی هستند که البته همان طور که می دانید سنگ از چوب قیمت بیشتری داردو قیمت سرسام آور آ اجازه خرید را به ما نمی دهد و می دانیم که اقتصادی نیست.
  • پوشش کف بتنی مورد دیگری است  که می‌ تواند به شکل مصالح مصنوعی، بتن آماده یا تایل ‌های بتنی مختلف اجرا شود. این نوع کف سازی مقاومت بالا و طول عمر طولانی دارد و می ‌تواند طرح ‌ها و الگوهای متنوعی را پذیرفته و سازگار با سبک‌ های معماری مختلف باشد. امروزه از بتن در طراحی محوطه مدرن با انواع بافت های مختلف و ترکیب با رنگ ها استفاده می شود و دیگر ظاهری یکنواخت و قدیمی گذشته را ندارد. به همین دلیل بتن جذابیت بیشتری یافته است که این سازه هم برای ما صرفه اقتصادی ندارد.
پس نتیجه می گیریم استفاده از چوب پلاست و حتی چوب ترمو برای ما با مزایای بی شماری که دارد از همه این مصالح صرفه اقتصادی بیشتری دارد.