کف حیاط ویلا

کف سازی محوطه  حیاط با چوب پلاست یکی از اقدامات مهم برای ویلا می باشد که مجموعه ایساتیس دیزاین برای آن محصولات متنوع فراهم آورده است که با کیفیت های متفاوت و قیمت های مقرون به صرفه همراه می باشد.
در ساختمان سازی و محوطه سازی یکی از مهم ترین بخش های طراحی و اجرا، انتخاب  کف سازی مناسب برای یک محوطه است. کف سازی فضای باز بطور معمول با چند متریال انجام می شود. سنگ، آجر، سیمان، چوب از متریال های مورد استفاده برای کف سازی محوطه های فضای بازهستند که هر کدام مزایای خاص خود را دارا هستند.
در این میان یکی از زیباترین، بروز ترین،لوکس ترین و پراستفاده ترین متریال های فضای باز، استفاده از جنس چوب پلاست می باشد. متریال چوب باعث القای حس گرما و سرزندگی به محیط می شود. مطالعات انجام شده در زمینه متریال چوب و تاثیر آن در فضا این موضوع را نشان داده است که بطور کلی چوب ها اعم از ترمووود و چوب پلاست، باعث حس آرامش و مطبوع نسبت به متریال های دیگر می شوند. چوب پلاستیک نیز بدلیل قیمت مناسب و دوام بسیار بالایی که دارد گزینه ای بسیار مطلوب برای کف سازی محوطه های فضای باز می باشد.
553
مطالب مرتبط : محوطه سازی کف با چوب پلاست

طرح برای کف حیاط ویلا

با استفاده ازالمان های آلاچیق چوبی،روف گاردن چوب پلاست و استخر های چوبی می توان محوطه حیاط را به زیبایی جلوه داد.همچنین با استفاده از فلاورباکس های چوبی می توان در هزینه های مربوط به چوب پلاست صرفه جویی کرد.برای زیبایی محوطه باغ و حیاط نیاز نیست که حتما از تجهیزات گران قیمت استفاده کرد. فقط کافی است که با ایده های خلاقانه و الهام گرفتن از فضای طبیعت کف محوطه ساختمان خود را زیبا طراحی نماییم. زیبای محوطه به پیچیدگی در انتخاب محصول نمی باشد بلکه به ساده ترین شکل ممکن می توان دکوربندی محوطه را با چوب پلاست انجام داد.
کف سازی حیاط ویلا به عملیاتی گفته می ‌شود که به منظور ساخت یک سطح صاف و مناسب برای استفاده در فضای باز حیاط ویلا انجام می‌ شود. محوطه سازی ویلا شامل انتخاب و نصب مواد مناسب برای ساخت سطح، تهیه زیرسازی و اجرای پوشش کف می ‌شود. در ویلاها حیاط به عنوان محلی که بیشترین اوقات را خانواده برای تفریح در آن سپری می کنند اهمیت زیادی دارد و علاوه بر زیبایی و تاثیر در روحیه ساکنان موجب ارزش بیشتر ویلا نیز می شود.        

کف سازی حیاط ارزان

برای این که بتوانیم متریال ارزان قیمت را در محوطه خود پیاده سازی نماییم انتخاب متریال در طراحی المان های ما نقش مهمی را ایفا می کند.با استفاده از فلاورباکس های چوبی ارزان قیمت و سبک که جایگزین متریال سیمانی و بتنی می باشد،می توانیم محوطه باغ ویلا و حیاط خودرا به زیبایی جلوه دهیم.نور پردازی نیاز مند هزینه گران نیست می توانیم با کمترین هزینه ممکن نورپردازی برای محوطه حیاط خودرا انجام دهیم.
با استفاده از نورپردازی در کف حیاط، می ‌توانید اثرات ویژه و جذابیت بیشتری به فضا ببخشید. می ‌توانید نورپردازی را با استفاده از نصب لامپ‌ های خاص در کف و باغچه ها انجام دهید.
افراد زیادی هنگام محوطه سازی ساده نگران فضای کوچک حیاط خلوت خود هستند. این امر باعث می‌شود تا آنها به کل زیباسازی آن فضا را کنار بگذارند. باید بدانید که امروزه به کمک ایده‌های خلاقانه می‌توان راه کارهای بسیاری برای کوچکی فضا در نظر گرفت.