کف سازی دور استخر در ازگل

مجموعه ایساتیس دیزاین بهترین نما برای چوب پلاست کف دور استخر را با تنوع در طرح و رنگ آمیزی را فراهم کرده است تا نیاز شما عزیزان را از سایر محصولات چوبی و غیر چوبی بی نیاز کند.کف سازی دور استخر از مهم ترین موارد و اقداماتی می باشد که حتما باید قبل از نصب چوب پلاست کف به آن توجه شود.زیرسازی کف دور استخر بیاد قبلاز هرگونه طراحی و پیاده سازی هر چیزی اعمال شود تا از جا به جایی پروفیل های چوب پلاست جلوگیری شود. زیر سازی کف دور استخر با استفاده از قوطی های فلزی برای جلوگیری از جا به جایی پروفیل هاب چوب پلاست باید محکم و با دوام انجام بگیرد.در شهر ازگل برای ساخت و ساز استخر هر نوع متریال با هر رنگ و طرح که لازم دارید موجود می باشد.گاهی اوقات افراد چوب پلاست دور استخر را به صورت رولی از بازار ها تهیه می کنند و قیمت نهایی آنها به کیفیت متریال به کار رفته در آن بستگی دارد.

553

کانال گریل دور استخر در ازگل

کانال گریل دور استخر برای این تعبیه شده است تا از هدر رفتن و یا تجمع آب به شکل بیهوده جلوگیری شود. گاترهای استخری با توجه به نوع استخر و سیستم های لوله کشی و تاسیسات تصفیه استخرها به صورت تکی با دوبل در اطراف استخر به کار می روند
در واقع گاتر دور استخر همان کانال دور استخر می باشد که وظیفه جلوگیری از تجمع آب را از آبراهه های استخر بر عهده دارد.گریل استخر و گاتر استخر ، دور تا دور استخرها و جکوزی برای جمع آوری آب سرریز شده از استخر مورد استفاده قرار می گیرند. دور تا دور استخر ها کانالی برالی جمع آوری آب خارج شده از استخر به مدار تصفیه ایجاد می شود که بر روی کانال ها از گریل یا گاتر استخر استفاده می کنیم.

چوب ترمو دور استخر در ازگل

چوب پلاست کف دور استخر در ازگل، با استفاده از پلاستیک های فشرده به همراه خرده ها و خمیرهای چوب ساخته می شود و نحوه کار کردن با این محصول بسیار راحت و آسان است. این نوع کف پوش ها گزینه بسیار مناسبی برای استفاده در اطراف استخر هستند و به دلیل مزایا و ویژگی هایی که دارند برای استفاده در فضاهای بیرون از منزل یا همان فضای باز بسیار مناسب هستند.
هرچه که شما از چوب های ضد آب و با کیفیت تر استفاده کنید می توانید طول عمر بیشتری از چوب ها دریافت نمایید. بسیاری از افراد در اطراف استخر خودشان مایل هستند که آلاچیق استفاده نمایند. کف سازی با چوب ترمو برای محوطه استخر جذابیت زیادی دارد بیشتر افراد ترجیح می ‌دهند که از چوب استفاده نمایند.

عایق کاری دور استخر در ازگل

رنگ نانو مورد استفاده در استخرها مزیت های دیگری نیز دارند. غیر قابل اشتعال، غیر سمی، بدون بو، قیمت مناسب، اجرای سریع و آسان، مقاوم در برابر اشعه فرابنفش، مقاوم در برابر تغییرات دمایی و ضد جلبک و قارچ، از دیگر مزیت های رنگ عایق استخر محسوب می شوند.
عایق کاری یا آب بندی دور استخر جز پایه ترین و حیاتی ترین اقدامات برای محوطه دور استخر می باشد. عایق استخر قابلیت ارتجاعی و چسبندگی بالایی دارد و از مقاومت بالایی در برابر محلول های شیمیایی برخوردار می باشد. این رنگ ها امروزه جزو مطمئن ترین عایق های رطوبتی بر پایه نانو محسوب می شوند.

نصب چوب پلاست دور استخر

برای نصب چوب پلاست دور استخر بهتر است عملیات ایمنی مناسب را به کار بگیریم تا در زمان نصب چوب پلاست در اطراف استخر از جا به جایی پروفیل های چوب پلاست جلوگیری نماییم.برای نصب چوب پلاست دور استخر ابتدا با استفاده از کلیپس های مخصوص قوطی های فلزی شکل را در زیر چوب پلاست نصب می کنیم و این نصب باید انقدر محکم انجام گیرد تا از جابه جایی پروفیل های چوب پلاست جلوگیری شود.پس اگر قصد نصب چوب نمای کف استخر را دارید می توانید به کمک نصابان حرفه ای مجموعه ایساتیس دیزاین به درستی برای نصب چوب پلاست کف دور استخر اقدام نمایید.فاصله استاندارد نصب چوب پلاست کف دور استخر به اندازه 6 میلیمتر می باشد.