کفپوش چوب پلاست دور استخر

کف پوش دور استخر

کفپوش چوب پلاست دور استخر، همانطور که می دانید اکثر ویلاهای قدیمی و مدرن استخر دار هستند. وجود استخر در انواع ویلاهای لاکچری یک اصل جایی ناپذیر است. علاوه بر زیبایی که به قسمت بیرونی ویلا می دهد وجودش به عنوان یکی از امکانات رفاهی ضروری است. البته قیمت و هزینه های طراحی و اجرا استخر در موارد مختلفی از جمله نوع پوشش کف و دور استخر می باشد. کفپوش دور استخر می تواند به شکل های مختلفی اجرا شود از جمله: سرامیک، کاشی، پارکت و چوب پلاست، زیبا، متداول و کم مقرون به صرفه ترین نوع کف پوش دور استخر چوب پلاست می باشد.

چوب پلاست دور استخر

چوب پلاست نوعی کف پوش مصنوعی است که ظاهری طبیعی دارد. در واقع چوب پلاست کفپوش پلاستیکی با ظاهر چوبی است. این کفپوش از دوام و کیفیت بالایی به نسبت دیگر کفپوش ها دارد. ضد آب بوده و دارای عمر مفید بالاتری است. از طرفی شاید هزینه های اولیه آن بالاتر باشد اما در طی زمان هزینه های ثانویه را کاهش داده ودر واقع یک سرمایه گذاری محسوب می شود. انتخاب کفپوش دور استخر یک امر مهم به حساب می آید که باید نکات زیادی در انتخاب ان در نظر گرفته شود .اصولا در استخرها اهمیت پرداختن به موضوع محوطه سازی و کفپوش دو چندان می شود . چوب پلاست به علت دوام و مقاومتی که در برابر سرما،گرما و رطوبت دارد یکی از بهترین گزینه ها در انتخاب کفپوش دور استخر می باشد. گروه ایساتیس دیزاین با داشتن افراد متخصص و نصاب مجرب و با سابقه چندین ساله و توانمندی فنی در زمینه نصب بهینه کفپوش ، آمادگی ارائه خدمات به شما عزیزان است. برای مشاوره با همکاران ما در بخش فروش و سفارش کفپوش چوب پلاست دور استخر میتوانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

انواع چوب پلاست جهت کفپوش استخر

چوب پلاست به دلیل میزان تراکم ، ابعاد و همچنین نوع مواد اولیه دارای تنوع بسیاری است. که این امر در قیمت نهایی تاثیر گذار است. همچنین نوع چوب پلاست مصرفی در نما، کف و مبلمان شهری متفاوت است. چوب پلاست مانند پروفیل های pvc دارای سطح مقطع های مختلف و گرماژ متفاوت است. برای انتخاب پروفیل چوب پلاست جهت کفپوش استخر قبل از خرید از فروشنده مشورت بگیرید تا با توجه به نوع سازه مکان مورد نظر و بودجه شما بهترین نوع چوب پلاست را به شما پیشنهاد دهد. 

ویژگی های کفپوش دور استخر چوب پلاست

انتخاب صحیح نوع کفپوش دور استخر باید به نکات مختلفی توجه داشت از جمله اینکه: کفپوش مورد نظر باید در برابر لغزندگی مقاوم بوده و مانع سر خوردن شود. همچنین به دلیل رطوبت زیاد دور استخر، کفپوش دور استخر باید در برابر رطوبت نیز مقاومت بالایی داشته باشد. با این تفاسیر استفاده از چوب پلاست ک کفپوشی مقاوم دربرابر رطوبت، شرایط هوایی مختلف و ضربه می باشد، بسیار مقرون به صرفه تر خواهد بود. علاوه بر ویژگی های گفته شده کفپوش دور استخر چوب پلاست از نظر زیبایی شناختی جلوه ای خاص به استخر و فضای اطراف آن می دهد.

قیمت کفپوش دور استخر چوب پلاست

همانطور که می‌دانید قیمت کفپوش دور استخر یکی از آیتم‌های اصلی هنگام انتخاب آن بوده که با توجه به مواردی متفاوت خواهد بود. اگر از چوب پلاست برای این منظور استفاده نمایید قطعا قیمتی مقرون به صرفه ای دارد. قیمت کفپوش دور استخر چوب پلاست به مواردی مختلفی از جمله متراژ و نوع کفپوش بستگی دارد. کفپوش چوب پلاست قیمتی مقرون به صرفه داشته، ضمن این که هزینه‌های مرتبط با نگهداری و تعمیر نیز بسیار پایین است. قیمت کفپوش چوب پلاست مانند دیگر متریال های موجود در بازار نوسان داشته، در نتیجه برای برآورد هزینه ها با ما در ارتباط باشید.

کفپوش دور استخر

اگر بدنبال طرح چوب دور استخر هستید بهتر است پروفیل چوب پلاست را انتخاب کنید. طرح چوب دور استخر تنها نباید از لحاظ شکل ظاهری شبیه به چوب برخوردار باشد بلکه باید محصولی را انتخاب نمایید که کیفیت بالایی داشته باشد و همانند چوب طبیعی با برخورد آب ترک نخورده یا ورم نکند. برای خرید کفپوش چوب پلاست دور استخر بهتر است به شرکت‌های معتبر در این زمینه مراجعه نمایید؛ خصوصا اگر تصمیم به اجرای چوب پلاست دور استخر دارید. استفاده از محصولی با کیفیت و مرغوب باعث خواهد شد تا سال‌ها نیازی به نگهداری و ترمیم نداشته باشید. خرید کفپوش چوبی استخر از شرکت ایساتیس دیزاین به راحتی امکان پذیر خواهد بود.  برای اطلاع از قیمت کفپوش دور استخر با ما در تماس باشید. قیمت کفپوش استخر با توجه به متراژ کناره‌های استخر و همچنین میزان استفاده از متریال مورد نظر برای اجرا متغیر خواهد بود.