کف سازی دور استخر

کف سازی دور استخر در مجموعه ایساتیس دیزاین با استفاده از چوب پلاست به بهترین نحو و با هزینه مناسب انجام می شود.حتما تا به حال کفپوش های چوبی دور استخر ها را در ویلاها، باغ ها و ... دیده اید که چه فضای زیبا و مدرنی ایجاد می کنند.بهترین گزینه برای استفاده در کفپوش های چوبی دور استخر متریال چوب پلاست کف دور استخر می باشد.ایساتیس دیزاین ارائه دهنده محصولات چوب پلاست و نماینده رسمی فروش چوب پلاست دایاکس شما را از طراحی تا اجرای سازه های خود با چوب پلاست یاری می کند.

قیمت چوب پلاست دور استخر

قیمت چوب پلاست دور استخر بسته به متریال به کار رفته در آن و میزان رولی که در اطراف استخر استفاده می شود بستگی دارد.چوب پلاست دور استخر را هم می توان به صورت رولی تهیه کرد و هم به صورت ابعادی که البته در هر صورت باید قبل از نصب و تهییه ان از ابعاد و متراژ اطراف استخر اطمینان خاصل کرد.
از مصالح مختلفی برای پوشش کف استخر،با عنوان کفپوش دور استخر استفاده می شود. از جمله این مصالح می توان به کاشی، سرامیک، پارکت و چوب پلاست اشاره کرد.اما بهترین و زیبا ترین متریال برای ساخت کفپوش دور استخر و کف سازی آن چوب پلاست است.
چوب پلاست ظاهر چوبی و جذابی دارد و در مقایسه با سایر متریال برتری های قابل ملاحظه ای دارد.همچنین مقرون به صرفه ترین نوع کفپوش با توجه به مزایای منحصر به فرد خود می باشد.
 
کف سازی دور استخر

کفپوش چوبی دور استخر

کفپوش چوبی دور استخر با استفاده از متریال چوب پلاست نمای بسیار زیبا و مدرنی در محوطه ویلا، باغ و ... ایجاد می کند.
از آن جایی که فضای دور استخر غالبا مرطوب و خیس است باید در انتخاب نوع پوشش کفپوش دور آن دقت زیادی نمود تا علاوه بر ضد آب بودن باعث لغزندگی و سر خوردن افراد نشود.
کفپوش چوب پلاست دور استخر دوام و استحکام بالایی داشته و دارای عمر مفید طولانی می باشد.
پس چوب پلاست هم ظاهر زیبایی داشته هم مزایا و استحکام خوبی دارد.
در استخرها اهمیت پرداختن به موضوع محوطه سازی و کفپوش دو چندان می شود. 
چوب پلاست به علت دوام و مقاومتی که در برابر سرما، گرما و رطوبت دارد یکی از بهترین گزینه ها در انتخاب کفپوش دور استخر می باشد. 
گروه ایساتیس دیزاین با داشتن افراد متخصص و نصاب مجرب و با سابقه چندین ساله و توانمندی فنی در زمینه نصب بهینه کفپوش ، آمادگی ارائه خدمات به شما عزیزان است. برای مشاوره با همکاران ما در بخش فروش و سفارش کفپوش چوب پلاست دور استخر میتوانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

انتخاب چوب پلاست در ساخت کفپوش دور استخر

همانطور که گفته شد برای انتخاب صحیح کفپوش دور استخر باید به نکاتی توجه کرد.از جمله اینکه متریال مورد نظر در برابر لغزندگی مقاوم بوده و مانع سر خوردن افراد شود.و از آن جایی که فضای دور استخر خیس است، کفپوش چوبی دور آن باید مقاومت خوبی در برابر آب و رطوبت داشته تا دچار پوسیدگی و آسیب های دیگر نشود.
بهترین گزینه برای انتخاب، چوب پلاست است که تمام این مزایا را دارد.استفاده از چوب پلاست که کفپوشی مقاوم دربرابر رطوبت، شرایط هوایی مختلف و ضربه می باشد، بسیار مقرون به صرفه تر خواهد بود. علاوه بر ویژگی های گفته شده کفپوش دور استخر چوب پلاست از نظر زیبایی شناختی جلوه ای خاص به استخر و فضای اطراف آن می دهد.

چوب ترمو دور استخر

چوب ترمو دور استخر به خاطر دوام و مقاومتی که در برابر بسیاری از عوامل رطوبت زا و محیطی دارد گزینه بسیار مناسبی می باشد.کیفیت و نوع چوب ترموود بر اساس روش تولیدی که برای آن به کار می گیرند با یکدیگر فرق می کند. شما زمان ساخت و طراحی دور استخر نیاز است که به نحوه اجرا و کیفیت آن اهمیت دهید. انتخاب چوب ترموود بر اساس نوع و مدلی که دارد باید به گونه ‌ای باشد که در برابر لغزندگی مقاومت زیادی از خود نشان دهد.

سوالات متداول

مقاومت این محصولات در برابر رطوبت چگونه می باشد؟
چوب پلاست ضد آب و رطوبت می باشد به همین دلیل می توان از آن در هر مکانی حتی در مناطق شرجی نیز دارای کاربرد فراوان می باشد.
آیا چوب پلاست برای محوطه سازی متریالی مناسب می باشد؟
چوب پلاست با توجه به ویژگی و مزایای منحصر به فرد دارای کاربرد بسیار زیادی در محوطه سازی می باشد.
محصولات چوب پلاست دارای خواص خمشی هستند؟
چوب پلاست نسبت به چوب طبیعی و دیگر محصولات تولید شده با چوب طبیعی دارای قابلیت خمشی بیشتری هستند.
چوب پلاست نسبت به دیگر محصولات چوبی نیاز به نگهداری خاصی دارند؟
خیر چوب پلاست نیاز به نگهداری خاصی مانند چوب طبیعی ندارند به همین دلیل نگهداری آسانی دارند و طول عمر این محصولات نسبت به چوب طبیعی بسیار بیشتر می باشد.
ویژگی های مهم چوب پلاست؟
چوب پلاست در برابر شرایط محیطی و آب و هوایی تا حد زیادی دارای مقاومت هستند و در برابر نفوذ حشرات، قارچ و کپک دارای مقاومت بسیار بالایی هستند.