دیوارپوش فومی

دیوار پوش فومی که یکی از انواع دیوارپوش های چوب پلاست به شما ر می رود، به صورت پشت چسبدار و به منظور نصب بر روی انواع سطوح تولید و به فروش میرسد. با توجه به سادگی و سهولت در نصب و همچنین سبکی و خاصیت آکوستیک و قابلیت ضد ضربه بودن یکی از پرفروشترین انواع دیوارپوش سه بعدی در بازار ایران است. جهت محاسبه تعداد مورد نیاز دیوارپوش فومی باید به این نکته توجه کرد که با توجه به جهت نصب تایل باید تعداد لازم را محاسبه کرد.

553

مطالب مرتبط : دیوارپوش چوب پلاست

قیمت دیوار پوش فومی

دیوارپوش فومی پشت چسبدار به دلیل قیمت ارزان در مقایسه با سایر انواع دیگر دیوارپوش و همچنین زیبایی پرفروش است. همچنین از دیوارپوش فومی میتوان به عنوان بین کابینتی نیز استفاده کرد اما در اینگونه موارد باید دقت کرد که دیوارپوش از نوعی باشد که در مقابل حرارت غیر قابل اشتعال باشد.
دیوارپوش فومی چسب دار در دسته دیوارپوش سه بعدی قرار می گیرد اما با توجه به قیمت ارزان و همچنین نصب ساده، استفاده از دیوارپوش فومی در دکوراسیون منازل و دکوراسیون مغازه و محیط های اداری روز به روز در حال گسترش است. دیوارپوش فومی چسب دار در دو نوع پشت چسبدار و معمولی تولید می شود.

انواع دیوارپوش فومی

دیوارپوش های فومی در دو مدل رولی و پازلی در بازار موجوداند. دیوارپوش های فومی رولی معمولاً به صورت رول هایی با ارتفاع و ضخامت استاندارد ساخته می شوند. این نوع دیوار پوش ها با استفاده از چسب به دیوار متصل می شوند
دیوارپوش های پازلی به شکل قطعات پازل در ابعاد مختلف تولید می شوند. دیوارپوش های پازلی همانند پازل در کنار یکدیگر قرار می گیرند و اشکال مختلفی را به وجود می آورند
دیوارپوش فومی شباهت زیادی به یونولیت های فشرده دارد، به همین دلیل ناخن و یا ضربه محکم و اجسام تیز به راحتی می‌تواند آن را سوراخ کند؛ پس بهتر است این پنل ها را در محل هایی به دور از دسترس قرار دهید تا تنها از جنبه نمایشی آن استفاده کنید

دیوار پوش فومی از کجا بخرم

در ابتدا کشورهای کره جنوبی، چین و تایوان تولید کننده این محصول بودند و خرید دیوارپوش فومی را بیشتر وارد کنندگان از این سه کشور وارد میکردند، که البته مدل کره جنوبی آن از همه مدلهای هم زیباتر و هم شیک تر بود، هنوز هم در بازار وجود دارد و اذران دکور هم خدمت رسانی در مورد این محصول میکند، کیفیت چسب بالایی دارد و نیز تنوع محصولات دیوارپوش فومی از کره جنوبی بالاتر است، و صد البته که از هم ترازهای خودش قیمت بالاتری دارد.
اکنون فومی فروش خوبی را در بازار تهران و سراسر ایران دارد و مجموعه ایساتیس دیزاین در زمینه تولید و طراحی متنوع ترین دیوارپوش های فومی اقدامات زیادی انجام داده است که بهترین نوع دیوارپوش فومی را در اختیار همکاران و نیز مشتریان به صورت بی واسطه با تنوع رنگ بالا قرار می دهیم، آن دسته از خرید دیوارپوش فومی که نیاز به تولید هم باشد در حدود دو تا سه روز کاری زمان می برد که در کارگاه به صورت کامل با رنگ دلخواه مشتری اماده شود.پس برای خرید محصول دیوار پوش فومی می توانید به مجموعه ایساتیس دیزاین سر بزنید وبا نازلترین قیمت از این محصول عالی بهره مند شوید.

نصب دیوار پوش فومی

دیوارپوش فومی پشت چسبدار بر روی سطوحی مانند کاشی آشپزخانه، دیوار گچی، سطوح سنگی صاف به راحتی و بدون نیاز به نصاب حرفه ای قابل نصب است. برای برش و نصب دیوارپوش فومی پشت چسبدار از تیغ کاتر و یا قیچی میتوان استفاده کرد و با اندکی فشار دست به راحتی قابل نصب است. ضخامت دیوارپوش فومی چسب داربه میزان استاندارد می باشد و برجستگی هایی روی آن حالت سه بعدی را ایجاد میکند. نورپردازی صحیح زیبایی آن را دوچندان می کند. 
خاصیت آنتی باکتریال بودن و صد در صد قابل شستشو بودن دیوارپوش فومی پشت چسبدار یکی از مهمترین مزیت های آن در مقایسه با کالاهای مشابه است. از آنجا که دیوارپوش فومی چسب دار ایمنی بالاتری نسبت به سایر انواع دیوارپوش سه بعدی دارد و از این رو برای فضاهایی که کودکان در آن حضور دارند، بسیار مناسب است. از دیگر مزیت های دیوارپوش فومی چسب دار میتوان به عایق صوتی و حرارتی بودن و همچنین انعطاف پذیری بالا و وزن سبک و قیمت ارزان اشاره کرد. برای نصب دیوارپوش فومی پشت چسبدار ابتدا از یک گوشه دیوار شروع کنید و سپس پوشش روکش چسب را به آرامی از آن جدا کنید.