طراحی کف باغ در چهار باغ

مجموعه ایساتیس دیزاین در زمینه طراحی و تولیدات محصولات چوبی برای محوطه سازی دور ویلا اقدامات زیادی انجام داده است که محصولات چوب پلاست با ضمانت 24 ماهه برای افراد تولید شده است و در زمان های دور تری می توان به خوبی از استفاده آن بهره مند شد.محوطه سازی کف با چوب پلاست با استفاده از متریال های مختلفی می تواند در زیبایی و جلوه پردازی نمای محوطه موثر باشد.برای داشتن کف زیبا برای محوطه باغ ویلا بهتر است تا با عملیات عایق سازی و زیباتر کردن نمای محوطه از جا به جای پروفیل های چوب پلاست جلوگیری شود.در طراحی کف حیاط ویلا می توان از نور های زیبای رنگی استفاده کرد تا زیبایی محوطه حیاط ویلا به خوبی نمایش داده شود.
 

553

طراحی محوطه باغ در چهار باغ

با استفاده از بهترین مصالح،  کاشت گیاهان و روش‌های محوطه‌سازی، حیاط خیره‌ کننده و جذابی درست کنید که باعث می شود حیاط شما در تمامی فصول سال زیبا باشد.همچنین می توان از فلاورباکس های چوبی زیبایی برای دلنشین کردن و قرار دادن گل های زینتی در آن در جلوه بخشی بیشتر به محوطه باغ ویلای خود در چهار باغ  استفاده کرد تا هم از بالا رفتن دمای محوطه باغ جلوگیری نماییم و هم اینکه با صرف هزینه کمتر در استفاده از بودجه های خود صرفه جویی نماییم.
مقدار نوری که گیاهان دریافت خواهند کرد به شما کمک می کند تا گیاهان بومی خاصی را انتخاب کنید که با آن مقدار دقیق نور خورشید رشد می کنند.این موردی است که باید روی آن کار کنید تا کاشت گیاهان و سایر تزیینات شما به مراتب جذاب تر در جای خود قرار گیرند.

طراحی باغ ویلا در چهار باغ

 درطراحی باغ ویلا بسته به متراژ و بزرگی آن،  می توان در آن مانور های بسیاری داد و برای خنک کردن نمای محوطه حیاط خانه خود می توانیم از حوضچه های کوچک و یا آب نما استفاده کرد تا هم فضای سر سبز تری برای باغچه خود بسازیم و هم اینکه در فصول گرم سال فضای باغچه خنک تر و دلنشین تر شود و گل و گیاهان شاداب تری را بتوانیم پرورش دهیم.در چهارباغ گل فروش های زیادی وجود دارد که با تنوع در طرح و رنگ بندی می توانیم در انتخاب فلاورباکس های چوبی خود نقش پیدا کنیم.

طراحی کف باغ ویلا در چهار باغ

 امروزه راهکارهای بسیاری برای طراحی کف باغ ویلا وجود دارد که با هر بودجه ای سازگار می باشد. به طوری که شما می توانید متناسب با بودجه ای که برای اینکار در نظر گرفته اید، اقدام به طراحی کف حیاط ویلای خود با متریال های مختلفی نمایید.طراحی محوطه باغ یکی از جنبه‌های مهم در ایجاد یک محیط زیبا و آرام برای ساکنان و بازدیدکنندگان ویلا است. این فرآیندشامل برنامه‌ریزی و اجرای طرح‌های مناسب برای تنظیم فضاها، چیدمان گیاهان، انتخاب عناصر آبی و همچنین توجه به عوامل محیطی مانند نور، باد و آب می‌شود. طراحی محوطه باغ ویلا باید با توجه به معماری و طبیعت اطراف ساختمان، انجام شود. برنامه‌ریزی دقیق و حساسیت به نیازها و سلایق ساکنان ویلا، می‌تواند به طراحی و اجرای بهتر محوطه باغ کمک کند.
کاشت، نصب آب نماها، افزودن یک مسیر سنگ فرشی یا چمن جدید، ساختن عرشه و حصار باغ در محدوده حیاط و همه این موارد می توانند در زیبایی محوطه باغ ویلای ما نقش اساسی داشته باشند.

طراحی کف باغچه در چهار باغ

کف حیاط باغچه را می توان با استفاده از چوب پلاست زیرسازی کرد تا علاوه بر زیبایی و جلوه در نمای محوطه باغ از نفوذ آب اضافی به نمای محوطه باغ ویلا و پوسیدگی گیاهان در فصئل سرد سال جلوگیری شود.حتی می‌توانید یک مسیر سنگ‌ریزه‌ای ایجاد کنید که یک ایده مقرون به صرفه برای مسیر باغ  می باشد.طراحی محوطه باغ ویلا باید با توجه به معماری و طبیعت اطراف ساختمان، انجام شود.صدای جریان آب می‌توانند به آرامش روحی محیط باغ کمک کند. معمولا، مکان‌های استراحت و نشیمن در نزدیکی آب‌نما قرار داده می‌شوند تا ساکنان از صداهای آب لذت ببرند و به استراحت بپردازند.