محوطه سازی باغچه

در اطراف محوطه باغچه با چوب پلاست می توان از فلاورباکس های چوبی نیز استفاده کرد تا محوطه دور باغچه را به زیباترین شکل ممکن پیاده سازی نماییم. محوطه سازی باغچه در واقع به معنی دستکاری حساب شده و اصولی در بخش‌های مختلف باغ با هدف زیباسازی و ایجاد مناظر چشم‌نواز است. دستکاری و تغییرات در طی فرآیند محوطه سازی باغچه شامل تغییر زمین و سطوح، نصب سازه‌های مختلف و کاشت انواع گل و گیاهان است.
محوطه سازی  کف با چوب پلاست برای باغچه می‌تواند به معنی طراحی و ایجاد فضاهای زیبا، الهام بخش و پیشرفته در فضای باز باشد. این تغییرات و دستکاری‌ها باعث تکمیل شدن سبک زندگی می‌شود، همچنین اسباب سرگرمی و آرامش بیشتر افراد را فراهم می‌آورد.


553

محوطه سازی باغ با کمترین هزینه

برای اینکه زیباترین محوطه باغ ویلا را برای خود و اطرافیانمان بسازیم می توانیم با استفاده از محصولات چوبی که بسیار هم با قیمت های ارزان و مقرون به صرفه در بازار هستند، با تنوع در طرح و کیفیت می توانید زیبا ترین نمای محوطه را با استفاده از آلاچیق چوبی، چوب پلاست دور استخر و فلاورباکس های چوبی بی نظیری را برای خود با ایده های خلاقانه احداث کنید.اجرای محوطه سازی باغچه کوچک می تواند مکانی  دلپذیر برای استراحت و سرگرمی برای شما ایجاد کند. یکی از نقاط مورد علاقه ما برای داشتن محوطه آرامش بخش برای دوستان و خانواده ، درحیاط  است ، بنابراین ما  تا آنجا که می توانیم باغچه را با بسیاری از گیاهان زیبا می آراییم. گیاهان ، درختان و گلها همیشه یک عنصر محبوب در محوطه سازی بوده اند که باعث می شود باغ  زیبا به نظر برسد . گیاهانی که برای شرایط خاص آب و هوایی ایده آل هستند باید با احتیاط انتخاب شوند. توصیه می شود گیاهانی را انتخاب کنید که به نگهداری و زمان زیادی نیاز ندارند. 

طرح محوطه سازی باغچه

در اطراف محوطه باغچه می توان از آب نما های زیبا استفاده کرد تا در فصول گرم سال از بالا رفتن دما در اطراف محوطه جلوگیری شود و فضای باغچه برای گل و گیاهان خنک و دلچسب باشد گیاهان تازه تر و سر زنده تر باشند.
باید دقت داشت تا در باغچه از کود های مناسب گیاه استفاده شود تا تنفس کافی به گیاهان وارد شود و گل و گیاهان در زمان های بیشتری سزر زنده باقی بمانند. طرح باغچه بااستفاده از المان های زیبا مانند نورپردازی های مناسب در زمان شب می تواند نمای باغچه و حیاط را روشن نماید تا امکاناتی که ما در روز می بینیم و  شاهد ان هستیم بتوانیم در شب هم نظاره گر آن باشیم.

انواع محوطه سازی باغچه

با استفاده از آب نما های زیبا بهشت را به باغ و محوطه باغچه خود بیاورید. برای تزیین فضای باغچه ، با گزینه هایی مانند گل کاری و نورپردازی و یا استفاده از تجهیزات تزیینی و نوستالژیک مثل تاب های خانگی می توانید نمای زیبایی به محوطه باغ خود ببخشید. ولی گزینه ای که معمولا خیلی به آن توجه نمی شود و دکوراسیون خارجی و نمای خارجی خانه را می تواند خیلی زیبا و دوست داشتنی جلوه دهد آبنماهای باغی بزرگ هستند. آبنماها در ابتدا برای بهره وری در فضای خارجی طراحی و تولید شدند ولی به مرور زمان به فضای داخل خانه نیز، پای آنها باز شد.
آبنماهای باغی بزرگ در کنار باغچه های سرسبز است که نماد زیباتری پیدا می کنند و جذابیت واقعی خود را نشان می دهند. یک باغچه زیبا و یک آبنمای سرحال و پر آب می تواند چنان طراوتی به دکوراسیون خارجی باغ و ویلا بدهد که دیگر هوس رفتن به داخل خانه را نکنید.
اگر فضای بزرگی در اطراف باغچه خود دارید می توانید از آب نما های چند طبقه ای استفاده نمایید.این نوع آبنما در بین آبنماهای باغی محبوبیت زیادی دارد، آب از مرکز آب نما به سمت بالای آن پمپ می شود و از آنجا به شکل آبشاری به ردیف بعدی ریخته و در ردیف های پایینی به مخزن می رسد.در این صورت  یک فضای فوق العاده ای از محوطه باغچه خود دریافت می کنید.

محوطه سازی باغچه 500 متری

محوطه سازی باغچه 500 متری توسط تیم مجرب مجموعه ایساتیس دیزاین امکان پذیر می باشد. محوطه سازی باغ و باغچه کار سختی نمی باشد. شما می توانید با کمترین هزینه و رعایت یک سری اصول و ضوابط سبب ایجاد فضایی شوید که هنگام حضور در این فضاها لذت کافی ببرید.برای اینکه بتوانید محوطه سازی باغچه خود را با کمترین هزینه انجام دهید می توانید از روش های نظیر از گیاهان و درختان ارزان قیمت برای محوطه سازی استفاده نمایید، استفاده از سیستم آبیاری بهینه، می توانید از المان و تجهیزات رفاهی و تفریحی ساده تر و قیمت کمتر استفاده کنید، بنابراین با استفاده از این روش ها می توانید طراحی فضا و محیط باغچه خود را طبق سلیقه شخصی خود و با کمترین هزینه انجام دهید.