نحوه نصب کف کاذب چوب پلاست

به طور کلی چوب پلاست کف برای ساختمان ها را با استفاده از زیرسازی های محکم و با دوام با استفاده از قوطی های فلزی نصب می کنند تا از لغزش و جابه جایی پروفیل ها جلوگیری نماید.کف کاذب چوب پلاست را برای جلوگیری از ضربه به کف ساختمان نصب می کنندو در بعضی موارد درون چوب پلاست های کاذب از چراغ های مخفی استفاده می کنند که نصب آن ها باعث می شود تا فضای اطراف را به راحتی مشاهده نماییم و در جلوه کلی ساختمان تاثیر مثبتی دارد.
کف کاذب چوبی از سه بخش پانل ، پایه و استرینگر تشکیل شده است. برای پنل ها سه لایه اصلی وجود دارد که مهم ترین این لایه ها، لایه مرکزی یا مغزی پانل ها است. این لایه با متریال های مختلف و با توجه به نوع کاربری کف کاذب چوبی متغیر است. لایه رویی پنل ها از جنس های مختلفی تولید می شود. پایه ها می توانند از جنس فولاد ضد زنگ یا حتی پلاستیک و چوب باشند. استرینگر وسیله ای برای اتصال پانل و پایه است که عموما از جنس فولاد گالوانیزه می باشند.

553

زیرسازی چوب پلاست

 باید توجه داشته باشیم زیرسازی برای کف طوری انجام شود تا چوب پلاست از فضاهای محیط اطراف به فاصله استاندارد قرار داشته باشد. فرایند نصب یا زیرسازی چوب پلاست باید به هنگامی باشد که کارهای مرتبط با سایر امور ساختمانی تمام شده باشند. باید توجه گردد اگر آب از بین قوطی ها تخلیه نشد خوب است که زیر قوطی ها نیز جهت روند بهتر از پایه استفاده شود.
در بعضی موارد لازم است تااز اول عملیات نصب از کلیپس استفاده می شود تا فاصله به خوبی تنظیم گردد.همچنین پروفیل ها نباید از ابتدا و انتها آزاد باشند و مهم است که از دو سمت (ابتدا و انتها) بر روی زیرسازی چوب پلاست قرار گیرند.

قیمت نصب چوب پلاست

قیمت کف کاذب چوبی به عوامل مختلفی مانند خلوص و جنس چوب به کار رفته در طراحی تایل ها، جنس روکش ها، ابعاد تایل ها و نوع اتصالات بستگی دارد. مهم ترین عامل موثر در تعیین قیمت کف کاذب چوب ، جنس و کیفیت لایه های پنل کف کاذب چوبی می باشد.ققیمت نصب چوب پلاست بسته به کیفیت متریالی که در آن استفاده شده است با قیمت های متفاوت در بازار عرضه می شود و شما می توانید آن را با قیمت ارزان و مناسب از کارشناسان فروش ما در مجموعه ایساتیس دیزاین تحویل بگیرید.

طریقه نصب چوب پلاست دور استخر

نصب چوب پلاست دور استخر را باید به فاصله استاندارد 6 میلیمتر تا استخر قرار داد تا فرد بداند تا چه اندازه ای از خود تا استخر قرار دارد.اگر چوب پلاست کف استخر به درستی و با مقاومت زیادی نصب نشود در زمانی که پای افراد خیس است باعث سرخوردن افراد می شود و خطرات جبران ناپذیری را به همراه می آورد.
مواد با کیفیت بالا معمولاً هزینه بیشتری دارند. همچنین، برخی از نوع‌های چوب پلاست نات وود ممکن است برای مقررات محلی و قوانین مربوط به استخرها مورد تأیید نباشند و نیاز به مواد جایگزین داشته باشید که ممکن است هزینه را تحت تأثیر قرار دهد.هزینه‌های مربوط به نصب، شامل هزینه‌های کارگری و نیروی انسانی، نیازمندی‌های ابزار و تجهیزات، و هزینه‌های مربوط به فرآیند نصب می‌شود.

قیمت نصب چوب پلاست

قیمت نصب چوب پلاست کف بسته به کیفیت متریال به کار رفته و هزینه زیرسازی ساختمان در زمان های مختلف متفاوت است.مثلا برای نصب چوب پلاست برای داخل ساختمان که شامل دیوار پوش چوبی ، سقف های کاذب ، چوب پلاست کف که هر کدام در زمان های مختلف نصب می شوند قیمت های مختلفی در نظر گرفته می شود.قیمت نصب چوب پلاست در زمان های مختلف بسته به بازار ارز متفاوت خواهد بود.