نحوه محوطه سازی کف با چوب پلاست 

نحوه محوطه سازی کف با چوب پلاست می تواند با استفاده از تجهیزات ساده و کم هزینه انجام بگیرد.اگر می خواهید هم جلوه زیبایی به دکوراسیون داخلی و بیرونی ساختمان ببخشید می توانید از محصولات مجموعه برنا چوب بهره مند شوید زیرا ما در مجموعه خود از متنوع ترین و با کیفیت متریال برای شما استفاده می کنیم و می توانید از سایر محصولات چوبی در بازار های دیگر بی نیاز باشید زیرا هر آنچه را که نیاز دارید درست همین جاست و ما در فاصله یک قدمی شما قرار داریم.
یکی از این محصولات چوبی پر کاربرد برای شما ، فلاورباکس های چوبی هستند که با قیمت های ارزان و مقرون به صرفه برای شما تولید و طراحی می شوند و بسته به نیاز خود می توانید در ابعاد مختلف آن را از ما تهیه نمایید. 
بعضی از فلاورباکس ها ابعاد بزرگ تری دارند و این به معنای این نیست که قیمت بیشتری داشته باشد. زیرا ممکن است از متریال ارزان قیمت تر استفاده شده باشد. لازم به ذکر است که ارزان قیمت بودن متریال و محصولات چوبی م به معنای نقص و یا کم کیفیتی محصول نمی باشد بلکه به خاطر تنوع در ارائه محصول است که با قیمت های ارزان و مقرون به صرفه به فروش می رسند.
 

553

محوطه سازی حیاط ویلا

گاهی اوقات محوطه  کف حیاط را با استفاده از پوشش هایی از چوب قرار می دهند تا از یخ زدن زمین در فصول سرد سال جلوگیری شود.در کف محوطه نیز از چراغ های مخفی استفاده می کنند تا هم جلوه زیباتری به محوطه بدهد هم بتوان اطراف را بهتر مشاهده کرد و فضا دلباز تر برای افراد دیده شود.زیرا هرچه محوطه روشن تر نمایش داده شود فضا دلچسب تر و شفاف تر می شود.
محوطه‌ سازی ویلا یکی از عوامل مهم در طراحی و ساخت یک ویلا است که به آن زیبایی، تنوع و کاربردی بودن محیط خارجی ویلا بخشیده و تاثیر زیادی بر جذابیت کلی ویلا دارد. محوطه‌ سازی شامل طراحی فضاهای سبز، مسیرها، پیاده ‌روها، نورپردازی و ایجاد فضاهای تفریحی مختلف است.
طراحی محوطه سازی ویلا باید با توجه به نیازهای ساکنان، زیبایی، کاربردی بودن و هماهنگی با محیط اطراف انجام شود. استفاده از فضاهای سبز، مسیرها، نورپردازی و فضاهای تفریحی، به همراه انتخاب مواد ساختمانی و رنگ‌های مناسب، به ویلا جذابیت و شخصیتی خاص می‌بخشد و تجربه‌ی زندگی در ویلا را بهبود می‌بخشد.

لمبه پلاستیکی طرح چوب

لمبه به نوارهای باریک چوبی گفته می شود که معمولا در خانه های مناطق شمالی کشور بیشتر مورد استفاده قرار می گیردو.حال این لمبه می تواند طرح چوب و یا طرح پلاستیک و شاید طرح هرد یعنی چوب پلاست را داشته باشد و ای گونه می شود تا کارایی بهتری برای افراد داشته باشد.
از کاربردهای لمبه چوبی، پوشش دیوارها و سقف است که همانطور پیشتر گفته شد در مناطق شمالی کشور بیشتر به کار می رود. علت محبوبیت این محصول در این مناطق را می توان در درجه ی اول به فراوانی چوب و درخت ربط داد. یکی از اصول معماری این است که ساختمان ها بر اساس موادی که به وفور در منطقه یافت می شود ساخته می شوند؛ که می توان علت استفاده از این نوارهای چوبی در شمال کشور را این موضوع دانست.
اما با گذشت زمان ، افزایش جمعیت ، حذف بیش از اندازه ی درختان ، اهمیت بیشتر پیدا کردن درخت ها و حفظ آن در محیط زیست سبب شده تا از این محصول کمتر استفاده شود. همین کمیابی بر روی قیمت لمبه های چوبی تاثیر بسزایی گذاشته ، و سبب گشته تا مانند گذشته در تمامی خانه ها نتوان برای پوشش دیوار و سقف از آن استفاده کرد.

طراحی محوطه باغ

یکی از اصلی ترین گام هایی که در محوطه سازی باغ باید مد نظر داشته باشید، مشخص کردن مرزهایی برای بخش های مختلف باغ، به شکلی که هر یک از بخش های آن به نوعی از کاشت گل و گیاهان اختصاص یافته باشد. در این مرزبندی شما ممکن است بخشی را به کاشت چمن و بخشی دیگر را به جایگیری شمشادها اختصاص دهید. همین طور بخشی از باغ می تواند مخصوص به گل ها و گیاهان زینتی بوده و بخشی دیگر به درختان مرتفع یا درختان میوه اختصاص یافته باشد.
در باغ های بزرگ باید مسیر پر پیچ و خمی برای تردد و پیاده روی افراد در نظر گرفته شود و همچنین یک مسیر اختصاصی برای ورود اتومبیل به داخل باغ نیز لحاظ گردد . در باغ ویلاهای نقلی و جمع و جور ، امکان ورود اتومبیل به داخل باغ وجود ندارد ، در نتیجه طراحی مسیر ماشین رو نیز حذف شده و تنها مسیر قابل مشاهده در باغ ، اختصاص به مسیر آمد و شد کاربران دارد.پس اگر قصد طراحی و پیاده سازی یک باغ ویلا با محوطه شاد و ذدلچسب را دارید همین حالا با ما تماس بگیرید تا محصولات چوبی خود را برای شما با عالی ترین قیمت و کیفیت بالا برای شما ارائه دهیم.