نحوه محوطه سازی حیاط ویلا

برای اینکه بتوانیم نمای ویلا را با ساده ترین شکل ممکن با چوب پلاست  محوطه سازی کنیم باید اول از همه انتظاراتی که از فضای ویلای خود را داریم را خلاقانه با استفاده از المان های خاص بر روی نقشه طراحی کنیم و با پیاده سازی آن در ویلا نمای زیبایی به محو.طه باغ ویلای خود ببخشیم. می توان با استفاده از فلاورباکس های چوبی که ضآب و رطوبت می باشندمحوطه را دلچسب و با صفا کنیم. همچنین در فصول گرم سال که تابش نور خورشید زیاد است از رنگ پریدگی محصولات چوبی که در محوطه به کاربرده ایم جلوگیری شود. می توانیم برای آلاچیق های چوبی که در صورت وجود جای مناسب از سقف های سیار استفاده کرد تا هر زمان که خواستیم ان را جا به جا کنیم ودر مکان دیگر قرار دهیم.
 

553

مطالب مرتبط : محوطه سازی کف با چوب پلاست 

زیبا ترین محوطه سازی ویلا

زیبا ترین محوطه باغ را با استفاده از ایده های خلاقانه می توان طرح کرد. چوب پلاست استفاده شده در محوطه باغ ویلا با قیمت های ارزان و مقرون به صرفه در بازار ها عرضه می شوند. برخی به اشتباه گمان می کنند برای اینکه فضای محوطه بسیار زیبا بشد حتما باید از تجهیزات گران قیمت استفاده کرد.اما حقیقت این است که می توان با الهام گرفتن از فضای طبیعت نمای محوطه را به ساده ترین شکل ممکن مزین کنیم.
با استفاده از چوب ترمو که مانند چوب پلاست از قیمت ارزانی برخوردار می باشند و دوام و پایداری بسیار خوبی در برابر رطوبت و حرارت دارند برا ماندگاری بالای نمای محوطه گزینه مناسبی می باشد. 

محوطه سازی ویلا ارزان

با استفاده از چوب ترمو و چوب پلاست که از هزینه های پایینی برخوردار هستند می توانیم فلاورباکس های چوبی ارزان قیمت را در نمای محوطه به کارببریم تا در بودجه های خود صرفه جویی نماییم. همان طور می دانید خرج کمتر، زندگی راحت تر و و بهتر را پیش روی افراد می گذاردو با کیفیت مناسب می توانید زیبا ترین محصول را تهیه نمایید.
محوطه سازی می تواند یک راه عالی برای افزایش زیبایی و عملکرد ویلاهای کوچک باشد. با یک طراحی محوطه سازی به خوبی برنامه ریزی شده و اجرا شده، می توانید فضای بیرونی دلپذیری ایجاد کنید که ارزش ملک شما را بیافزاید و محیطی آرام را برای شما و مهمانانتان فراهم کند. یکی از اولین مواردی که در محوطه سازی یک ویلای کوچک باید در نظر گرفت فضای موجود است. محوطه سازی یک ویلا ارزان می تواند بسته به موقعیت مکانی و بودجه صاحب ملک متفاوت باشد. به طور کلی، یک ویلای ارزان ممکن است طراحی محوطه سازی ساده و ابتدایی داشته باشد که شامل یک محوطه کوچک چمن، چند درخت یا درختچه و چند گل باشد. استفاده از مواد کم هزینه مانند شن، یا مواد بازیافتی نیز ممکن است برای پایین نگه داشتن هزینه ها رایج باشد.

محوطه سازی ویلا با استخر

پروژه‌های ساخت و ساز که ویلاهای نوساز یا خانه‌های بزرگ ویلایی را زیر پوشش خود قرار می‌دهد از همان ابتدای کار، مکانی را برای طراحی استخر و ساخت در نظر می‌گیرند. برخی از ساختمان‌ها مکانی برای استخر ندارند اما قابلیتی وجود دارد که استخر را در محوطه فضای سبز داخل حیاط خلوت یا حتی محوطه باغ راه اندازی کرد. طراحی استخر رو باز یا استخر سرپوشیده در سبک‌ها و مدل‌های متفاوتی امکان پذیر بوده و بسته به سلیقه هر شخص از انواع مدل‌های موجود در دنیای طراحی و ساخت استخر استفاده می‌شود.
طراحان متخصص در حوزه طراحی فضای سبز و ساخت استخر برای ویلا و باغ، زیباترین و بهترین طراح‌ها را ارائه می‌دهند، این کار موجب صرفه جویی در هزینه شده و زیباترین نما را ایجاد می‌کند که باز هم ارزان قیمت ترین متریال را می توانید از مجموعه ایساتیس دیزاین تهیه نمایید.