اجرای طراحی محوطه سازی باغ

اجرای طراحی محوطه باغ با استفاده از متریال به روز و مدرن که همان چوب ترمو و چوب پلاست می باشد مزایای زیادی در برابر تغییرات آب و هوایی دارد و دچار تغییر رنگ و یا دفرمگی نمی شود.بهترین متریال محصولات چوبی را می توانید از مجموعه ایساتیس دیزاین تهیه نمایید تا بتوانید متنوع ترین محصولات را با ارزان ترین قیمت ها بدست اورید.
قبل از اجرای نمای محوطه باغ با استفاده از محوطه سازی کف با چوب پلاست می توانید تمام انتظاراتی که از نمای محوطه باغ ویلای خود دارید را با استفاده از المان های مناسب بر روی نقشه ای پیاده سازی نمایید تا در زمان اجرای آن با مشکل مواجه نشوید . می توانید برای اینکه در بودجه ها و هزینه های خود صرفه جوی نمایید با الهام گرفتن از فضای طبیعت، به ساده ترین شکل ممکن نمای محوطه باغ را طراحی نمایید.گاهی اوقات سادگی دلیل بر شیک بودن محوطه می باشد. پس نیاز نیست که حتما از تجهیزات پیچیده برای نماسازی باغ ویلای خود استفاده نمایید.
 

553

کف سازی حیاط

کف سازی حیاط و زیر سازی محکم با استفاده ازقوطی های فلزی باید انجام گیرد تا از جا به جایی پروفیل های چوب پلاست جلوگیری شود.کف سازی حیاط و ساخت یک محوطه جذاب و منحصر به فرد، می‌تواند تأثیر بسیار زیادی در جلوه ساختمان شما داشته باشد. بدون شک حیاط را می‌توانیم از بخش‌های مهم هر خانه‌ای در نظر بگیریم که به هیچ عنوان نباید نسبت به آن کم‌توجه باشید
حیاط بخش دل نشین و انرژی‌ بخش خانه محسوب می‌شود که باید به بهترین نحو ممکن طراحی و چیدمان شود. بر همین اساس کف سازی حیاط و محوطه‌سازی آن از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. در محوطه‌سازی حیاط، معماران تمام تلاش خود را به کار می‌گیرند تا افرادی که در آن زندگی می کنند بتوانند از تمام بخش‌های مختلف حیاط، بهترین و بیشترین میزان بهره را ببرد. امروزه روش‌ها، متریال و مصالح مختلفی وجود دارند که شما می‌توانید برای محوطه‌سازی از آن استفاده کنید.

محوطه سازی باغ های 1000 متری

محوطه سازی باغ هایی که متراژ بسیار بالا دارند باید با المان های از پیش طراحی شده جلو روند تا هر چیز با هر متریالی در جایگاه خود قرار بگیرد. کف سازی حیاط به روش‌های مختلف با استفاده از متریال گوناگون، قابل‌اجراست. برای اینکه بتوانید بیشترین میزان رضایت را از کف سازی حیاط داشته باشید و بتوانید بیشترین میزان استفاده را از نتیجه به دست آمده ببرید، لازم است تا اطلاعات خود را در این زمینه ارتقا دهید.
معمولا باغ ویلا هایی که متراژ بسیار بالایی دارند برای تالارهای عرسی و مهمانی های بزرگ دیزاین می شوند برای همین می توان برای محوطه سازی بهتر باغ ویلا از آبشار های مصنوعی استفاده کرد تا هم فضای محوطه خنک و دلچسب شود هم اینکه محوطه باغ زیبا تر نشان داده شود. همچنین در اوسط محوطه باغ می توان از پل های چوبی استفاده کرد که معمولا محل قرار گیری عروس و داماد در ان جا می باشد.خلاصه مطلب اینکه می توانید  فضاهایی که بزرگ هستند را بدون محودیت با هر انچه به نظر شما شکیل می باشد دکور کنید.

محوطه سازی باغ سنتی

اگر به دکور های قدیمی و سنتی علاقه مند هستید می توانید از امکاناتی در محوطه باغ ویلای خود استفاده کنید که به جای نمای مدرن برای شما حس حال حداقل 50 سال قبل را زنده کند.با استفاده از حوضچه های قدیمی که با ماهی های قرمز و رنگی در اطراف آب در حال حرکت هستند به محوطه جلوه آرام بخشی بدهید طوری که دور تا دور آن را می توانید از فلاورباکس های چوبی ،با گل های شمعدانی قرمز مزین کنید یا اینکه می توانید دور محوطه باغ خود را از تخت های چوبی قدیمی که ضد آب هستند بپوشانید. در شرایطی که فضای باز ویلای شما، گنجایش کافی داشته باشد، خوب است که از حوضی بزرگتر استفاده کرده و فواره ای پر آب نیز به آن اضافه نمایید. اما اگر با یک فضای محدود هم روبرو هستید، حتما یک حوضچه کوچک را در نظر گرفته و فواره ای هر چند کوچک در مرکز ثقل آن قرار دهید.

محوطه سازی باغ با کمترین هزینه

با استفاده از چند ایده ساده و ارزان قیمت می توانید نمای باغ خود را به زیبایی تمام بسازید:

  • گلدان‌ها و مجسمه های کوچک متنوع: از گلدان‌ها و مجسمه ها کوچک با انواع گیاهان و گل‌ها برای ایجاد تنوع و رنگارنگی در باغ استفاده کنید.
  • از اشیاء دورریز مانند لاستیک‌های قدیمی برای ساخت گلدان‌های منحصربه‌فرد استفاده مجدد کنید.
  • به جای آبشار های بزرگ با هزینه های سرسام آور می توانید، ازآبنماهای کوچک با استفاده از مخروط‌های گلابی یا سنگ‌ها برای ایجاد صداهای آرامش‌بخش آب استفاده کنید.
  • و درآخر هم می توانید با استفاده از محصولات چوبی ، میز و صندلی های چوبی ساده  و ارزان قیمت بسازید.