اجرای چوب پلاست

اجرای چوب پلاست در زمینه ها و سازه های مختلفی از جمله کفپوش، نما و دیوار پوش، آلاچیق، نیمکت، گلدان و ... توسط مجموعه ایساتیس دیزاین برای مشتریان عزیز انجام می پذیرد. امروزه در ساخت سازه های چوبی از چوب پلاست به جای چوب طبیعی استفاده می شود. چوب پلاست ظاهر چوبی و زیبایی داشته و در عین حال استحکام و مقاوت بهتری در برابر شرایط مختلف نسبت به چوب طبیعی دارد. شرکت ایساتیس دیزاین نماینده رسمی فروش چوب پلاست دایاکس می باشد. این مجموعه همواره سعی در ارائه بهترین و با کیفیت ترین محصولات با قیمت مناسب برای مشتریان خود داشت است.

کفپوش چوب پلاست

امروزه استفاده از کفپوش های چوبی بسیار مورد توجه و استقبال مردم قرار گرفته است. کفپوش ساخته شده از چوب پلاست به دلیل مزایای مطلوبی که دارد امروزه بسیار پرکاربرد است. از کفپوش چوب پلاست هم در فضای داخلی هم در فضای باز به عنوان کفپوش روف گاردن، کفپوش دور استخر و ... استفاده می شود. کفپوش چوب پلاست ضد آب و رطوبت بوده و در برابر سایر حشرات موذی مقاوم است. بنا به مزیت های فراوان استفاده از چوب پلاست در ساخت این کفپوش ها می توان گفت بهترین نوع کفپوش برای ساختمان ها، ویلا و ... کفپوش چوب پلاست است.
553

نما و دیوار پوش چوب پلاست

حتما تا کنون ساختمان هایی با نمای چوبی را دیده اید.استفاده از چوب طبیعی برای نمای خارجی ساختمان ها اصلا کار عاقلانه ای نیست.چوب مقاومت کافی در برابر آب و رطوبت و سایر شرایط جوی مختلف را ندارد و در معرض این شرایط دچار آسیب و پوسیدگی می شود. همچنین یکی از معایب بزرگ چوب عدم مقاومت در برابر حشرات موذی است. برای ساخت نمای چوبی ساختمان ها و دیوار پوش آن ها از چوب پلاست استفاده می شود. چوب پلاست به دلیل مزایایی از جمله مقاومت در برابر آب و رطوبت و شرایط جوی و آب و هوایی مختلف از جمله برف و باران و ... متریال مناسبی برای نمای خارجی ساختمان می باشد.  نمای چوب پلاست هم ظاهر زیبا و جذابی به بنای شما می دهد هم از دیواره های اصلی ساختمان محافظت می کند.

آلاچیق چوب پلاست

همه ی ما آلاچیق های چوبی را دوست داشته و حس خوبی به استفاده از آن ها داریم. اما همانطور که گفته شد چوب طبیعی متریال مناسبی برای ساخت سازه هایی که در معرض هوای آزاد هستند، نیست. بهترین گزینه برای ساخت آلاچیق نیز چوب پلاست است. آلاچیق چوب پلاست ظاهر چوبی و منحصر به فردی داشته ضمن اینکه مقاومت و استحکام بالایی دارد.  آلاچیق های چوب پلاست به صورت پیش ساخته و قابل طراحی و اجرا در مجموعه ایساتیس دیزاین عرضه می شوند. با توجه به فضا و ابعاد آن می توان آلاچیق چوب پلاست را با استفاده از پروفیل های چوب پلاست طراحی و اجرا کرد.

فلاور باکس چوب پلاست

فلاور باکس چوب پلاست بهترین گزینه برای رشد و پرورش گل و گیاهان است. این گلدان ها ظاهر چوبی و زیبایی داشته ضمن اینکه از مقاومت بالایی در برابر آب حاصل از آبیاری گل و گیاهان برخوردارند. از دیگر محصولات و سازه های قابل اجرا با پروفیل های چوب پلاست نیمکت، لوور، پرگولا، آربور، نرده، پله و ... می شود. ایساتیس دیزاین پروژه های زیبا و متنوعی را در زمینه چوب پلاست در شهر های مختلف به اجرا در آورده است برای مشاهده آن ها به بخش پروژه های اجرایی مراجعه نمایید. ایساتیس دیزاین از طراحی تا اجرا و نصب سازه های مختلف چوب پلاست همراه شماست. جهت مشاوره و سفارش با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.

سوالات متداول

محصولات چوب پلاست چگونه باید نگهداری شوند؟
چوب پلاست باید در سایه و روی سطح صاف نگهداری شود تا آماده نصب شود این امر به افزایش طول عمر محصول کمک شایانی می کند.
وزن چوب پلاست نسبت به چوب و یا ترمو وود به چه صورت است؟
 وزن چوب پلاست در مقایسه با چوب و یا ترمو وود بالاتر است و به بیش از 2 برابر می رسد.
آیا زیرسازی سازه های چوب پلاست امری ضروری است ؟
کلیه چوب های طبیعی و چوب پلاست نیاز به زیرسازی استاندارد دارند. به دلیل نیاز به عبور جریان هوا از پشت پروفیل زیرسازی الزامی است. هرگونه تماس مستقیم با خاک، زمین، آب، در اثر نصب غلط که تهویه هوا نداشته باشد منجر به آسیب می شود.
تفاوت قیمت چوب پلاست با چوب طبیعی به چه صورتی می باشد؟
چوب پلاست نسبت به چوب طبیعی حدودا ۳۰ درصد ارزانتر است و هزینه های نگهداری آن نسبت به چوب طبیعی بسیار پایین تر می باشد.