اجرای چوب پلاست در چالوس 

اجرای چوب پلاست در چالوس توسط مجموعه ایساتیس دیزاین به عنوان نماینده رسمی فروش چوب پلاست دایاکس و ارائه دهنده انواع محصولات چوب پلاست انجام می پذیرد. اجرای چوب پلاست به عنوان سازه های مختلفی از جمله نما، سقف کاذب، کفپوش، آلاچیق، نیمکت، نرده، گلدان، لوور و ... در این مجموعه با قیمت مناسب انجام می شود. جهت مشاهده ی پروژه های اجرا شده این مجموعه در زمینه چوب پلاست به بخش پروژه های اجرایی سایت مراجعه نمایید. همچنین جهت مشاوره و خرید چوب پلاست و طراحی سازه های چوب پلاست با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.

اجرای چوب پلاست

اکثر افراد به سازه های چوبی و استفاده از چوب در طراحی دکوراسیون علاقه مند می باشند. محوطه سازی با چوب فضای بسیار زیبا و دلنشینی را خلق کرده و حس بودن در طبیعت را برای افراد القا می کند. اگر شما به سازه ها و مصنوعات چوبی علاقه داشته باشید حتما تا به حال نام چوب پلاست یا چوب پلاستیک به گوشتان خورده است. امروزه به جای چوب از چوب پلاست در صنعت ساخت و ساز استفاده می شود، زیرا چوب پلاست تمام معایب چوب طبیعی را برطرف کرده است. چوب پلاست ظاهری مشابه با چوب داشته اما ویژگی ها و مزیای این متریال باعث تمایز آن با محصولات چوبی و سایر متریال شده است. چوب پلاست ضد آب و رطوبت است و مقاومت و دوام بالایی در شرایط جوی مختلف دارد. به همین علت قابل استفاده در فضای داخلی و فضا های باز است. همچنین از این متریال می توان در تمامی مناطق از جمله مناطق مرطوب و بارانی مانند شمال کشور و مناطق بسیار گرم جنوب کشور، مناطق برفی و ... استفاده کرد.
 
553

چوب پلاست چه کاربردی دارد

این متریال در صنعت ساخت و ساز و ساختمان کاربرد ویژه ای را به خود اختصاص می‌دهد. چوب پلاست امروزه کاربرد های گسترده ای در جای جای ساختمان ها چه در فضای داخلی و چه در فضای باز دارد.از چوب پلاست می توان به عنوان کفپوش، نماو ... و در ساخت سازه های چوبی مانند آلاچیق، نیمکت، گلدان چوبی و .. استفاده کرد.
یکی از پرکاربرد ترین موارد استفاده چوب پلاست کفپوش چوب پلاست است. کفپوش های چوب پلاست امروزه مورد توجه بسیاری از طراحان و معماران قرار گرفته اند زیرا این کفپوش ها علاوه بر فضای داخلی قابل استفاده در فضای باز از جمله فضای دور استخر نیز می باشند. محوطه سازی استخر با چوب پلاست یکی از جذاب ترین ایده ها می باشد. نصب و اجرای کفپوش چوب پلاست آسان و سریع بوده و توسط متخصصان مجموعه ایساتیس دیزاین با قیمت مناسب و دقت بالا انجام می شود. پس اگر به دنبال کفپوش مناسب استفاده در فضای باز هستید، بهترین انتخاب چوب پلاست است که در عین ظاهری چوبی و جذاب مقاومت و استحکام بالایی نیز دارد. از دیگر کاربرد های مهم چوب پلاست محوطه سازی روف گاردن است. از چوب پلاست در کفپوش، نما و دیوارپوش، آلاچیق، گلدان و ... در محوطه سازی روف گاردن استفاده می شود.

سوالات متداول

آیا چوب پلاست در برابر نفوذ حشرات و رشد باکتری دارای مقاومت می باشد؟
به دلیل فرایند حرارتی که باعث تجزیه همه سلولز موجود در چوب می‌شود، چوب حاصل هیچ گونه مواد مغذی مناسب برای رشد و توسعه پوسیدگی و قارچ‌ها نخواهد داشت و به دلیل مواد پلیمری موجود در این محصولات می تواند تا حد زیادی در برابر نفوذ حشرات موذی از خود مقاومت نشان دهد.
 چوب پلاست در برابر ضربه و فشار دارای مقاومت می باشند؟
مقاومت چوب پلاست از چوب طبیعی بیشتر است و دارای عمری طولانی هستند و به صورت کلی دارای مقاومت بسیار بالایی در برابر شرایط جوی و محیطی و ورود ضربه می باشند.
طول عمر مفید محصولات چوب پلاست چه مدت می باشد؟
 در فرایند اصلاح حرارتی چوب هر چه دما بالاتر باشد، محصول نهایی طول عمر طولانی‌تری خواهد داشت اما بخه صورت کلی طول عمر این محصولات حدود ده سال می باشد.