اجرای نمای ترمووود در رویان

نمای ترموود یکی از روش‌های مدرن و پرکاربرد در طراحی ساختمان‌‌ها است که در آن با استفاده از متریال چوب پلاست و چوب ترموود نماهای ساختمانی زیبا و منحصر به فرد ساخته می‌شود. استفاده از ترموود برای نمای بیرونی ساختمان‌ها، جذابیت جلوه بیرونی ساختمان را دو چندان می‌کند.در انتخاب چوب ترموود برای نمای ساختمان، بهتر است از چوب با کیفیت و مناسب استفاده کنید.
برای نصب این نوع نما، باید از سیستم و روش‌های نصب مناسب استفاده کنید تا اجزای مختلف نما بعد از نصب از هم جدا نشوند و یا حتی دچار ریزش نشوند.متریال چوب ترمو وود مقاومت بالایی در برابر رطوبت، تغییرات دمایی و سایر عوامل محیطی دارد ولی به هر حال این متریال مقاوم هم امکان تخریب و پوسیدگی دارد، پس در هنگام استفاده از نما با متریال ترموود به این نکته هم توجه داشته باشید.اجرای ترمووود نما بیشتر در خانه هایی انجام می شود که در مناطق مرطوب یا آب و هوای گرم وجود دارند. به دلیل استقامت این چوب می توان از آن در آب و هوای مختلف استفاده کرد که روند فرسودگی و ایجاد هزینه های گزاف برای ترمیم نما را تا حد بسیار زیادی کاهش می دهد.

553

مطالب مرتبط : چوب پلاست نما آپارتمان

ترمووود در نمای ساختمان در رویان

 در شهر رویان، ترموود در نمای داخلی و بیرونی ساختمان نقش بسیار مهمی را ایفا می کن.همان طور که نما بیرونی از اهمیت زیادی برخوردار است. نمای داخلی ساختمان نیز با استفاده از ستون های چوبی باعث می شود تا از نفوذ رطوبت و پوسیدگی در سال های اتی در امان بماند. همچنین مقاومت چوب ترمو در برابر بسیاری از حادثه ها از جمله زمین لرزه از فروپاشی و ریزش ساختمان جلوگیری می کند.
ترمووود به دلیل ثبات ابعادی قابل توجه، مقاومت در برابر آب و هوا، دوام و ظاهر زیبا، یک ماده برجسته و شاخص برای نماهای ساختمانی می باشد. ترموود لزوما نیازی به عملیات سطحی حتی در چالش برانگیزترین شرایط آب و هوایی نیز ندارد، که این موضوع آن را به یک انتخاب واقعا پایدار در طول چرخه زندگی خود تبدیل میکند. البته محصولات ترمووود رها چوب با حفاظت در برابر آتش و با کیفیت بالا در دسترس هستند..

نمای ترموووود چیست

نمای ترموود در واقع عاملی می باشد برای استحکام و دوام بیشتر ساختمان ، تا از خطر ریزش و یا تخریب در امان بماند.چوب ترمو را با استفاده از حرارت می سازند تا طول عمر بالاتری داشته باشد.
پس از حرارت دادن چوب در دمای بالا، یکی از رایج‌ترین شکایات این است که چوب شکننده‌تر می‌شود و این موضوع باعث می‌شود که این سوال پیش بیاید که نمای ترمووود چقدر می‌تواند ضربه را تحمل کند. این مورد به مرور زمان ممکن است باعث شکافتن و پوسته پوسته شدن پوشش نمای چوبی ساختمان شود.

قیمت اجرای نمای چوب ترمووود

هزینه اجرای نماهای ترمو وود برای ساختمان‌ها متفاوت است و به عوامل و فاکتورهای متفاوتی از جمله قیمت ترموود بستگی دارد. عوامل متعددی در قیمت نمای ترمووود تاثیر گذار هستند. به طور کلی قیمت چوب ترموود بر مبنای متر مکعب تعیین می شود. به دلیل استقامت بالای این چوب، در موارد مختلفی از ان استفاده می شود. با توجه به ابعاد و رنگ های مختلف می توان ترموود را قیمت گذاری کرد. به دلیل استحکام و زیبایی این چوب قیمت بالاتری نسبت به سایر نما های قدیمی دارد.بسته به موقعیت بنای مدنظر، هزینه ی رفت و آمد و نوع چوب متغیر است. همچنین معماری و شکل ساختمان، در قیمت نمای ترمووود مورد استفاده، تاثیر می گذارد.