نصب چوب پلاست روف گاردن

روف گاردن چوب پلاست نوعی از بام سبز است که در اجرا و طراحی آن بیشتر از هر متریال دیگری از چوب پلاست استفاده می شود. چوب پلاست جایگزین بسیار مناسبی برای چوب طبیعی می باشد. از مزایای آن می توان به وزن کم تر، ظاهر جذاب و رنگ های متنوع تر، امکان تولید در انواع فرم ها و شکل ها بدون آسیب دیدن به بافت متریال و قیمت مناسبی تری که نسبت به چوب دارد، اشاره نمود.
نصب چوب پلاست روف گاردن بسیار ساده است. قطعات آن از پیش در کارگاه ها و کارخانه ها ساخته شده و به علت وزن کم، حمل و نقل آسان تری نیز دارند. بنابراین برای نصب و حمل عناصر چوب پلاست لازم نیست هزینه های گزافی پرداخته شود و از این جهت هزینه های زیادی متوجه کارفرما نیست.
برای نصب روف گاردن با چوب پلاست نیاز نیست تا از تجهیزات پیچیده و گران قیمت استفاده شود.فقط کافی است تا با فلاورباکس های چوبی که قیمت بسیار پایینی  دارند و در جلوه روف گاردن تاثیر دارد استفاده شود.
 

553

قیمت نصب چوب پلاست

چوب پلاست نسبت به چوب ارزان تر است. خریداری متریال چوب پلاست بسیار به صرفه بوده و علاوه بر این صرفه اقتصادی از معایبی مانند پوسیدن در برابر رطوبت، انبساط و انقباض که جزو ویژگی های چوب طبیعی است، مبرا می باشد. روف گاردن چوب پلاست این ویژگی ها را نداشته و در برابر رطوبت مقاوم بوده و ماندگاری و طول عمر بالایی دارد.
با توجه به نوسانات ارزی بازار قیمت ثابتی برای چوب پلاست روف گاردن در دسترس نیست.جهت اطلاع داشتن از قیمت فعلی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

مراحل نصب چوب پلاست

برای مراحل نصب چوب پلاست روف گاردن نیاز به دستور العمل های پیچیده نیست.فقط کافی است تا با معیار هایی که در ذهن داریم با ایده های خلاقانه خود تمام الهاماتی که از طبیعت داریم را در پشت بام ساختمان خود پیاده سازی نماییم. پشت بام ها اصطلاحا نمای پنجم ساختمان ها هستند.
 بنابراین اجرای مبلمان چوب پلاست می تواند نمای زیبا و جذابی برای ساختمان ها ایجاد کند. از جمله مزایایی که استفاده از متریال چوب پلاست برای مبلمان بام سبز دارد، زیبایی و تنوع محصولات آن است. تنوع در طرح و رنگ باعث شده بتوان انواع طرح ها و فرم های مبلمان را برای روف گاردن اجرا کرد.
همواره اجرای طرح چوب برای کف سازی جزو گزینه های محبوب و در دسترس بوده است. زیبایی که رنگ گرم چوب به کف می دهد با هیچ متریال دیگری قابل جایگزینی نیست. چوب پلاست نیز به دلیل بافت نزدیکی که به چوب که دارد، برای کفسازی بام سبز مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله ویژگی های کف سازی روف گاردن چوب پلاست می توان به ضد آب بودن و مقاومتی که در برابر سایش و ضربه دارد اشاره نمود.

زیر سازی چوب پلاست

قبل از عملیا ت زیر سازی و طراحی فضای پشت بام لازم است تا تمام منطقه پشت بام را عایق کاری نماییم تا از هدر رفتن آب وانرژی گرمایی جلوگیری شود.
در اجرای روف گاردن مرحله کف سازی روف گاردن یکی از مهمترین مراحل اجرایی است. مرحله ایزولاسیون بام سبز باید به صورت اصولی انجام گیرد تا بعدها دچار مشکل نشوید. بام سبز علاوه بر زیبایی دارای مزیت های اقتصادی بی شماری است. بنابراین نیاز است عایق کاری روف گاردن اصولی و با دقت انجام شود.
پس از اجرای لایه زهکشی در بام سبز و قبل از اجرای محیط کشت و ریختن خاک مخصوص کاشت باید اقدام به فیلترسازی کرد. فیلتر مانع از شسته شدن، عبور و نفوذ شن و ذرات خاک به درون لایه زهکشی می شود. از این رو، پارچه فیلتر جهت تخلیه آب در سیستم مورد استفاده قرار می گیرد. این مرحله باعث می شود آب اضافی خارج شده  در نتیجه از تخریب گیاهان جلوگیری به عمل می آید.