نصب چوب پلاست دور استخر در آبسرد

نصب چوب پلاست دور استخر در آبسرد، می تواند با شیوه های متفاوتی انجام بگیرد. مجموعه ایساتیس دیزاین در زمینه تولید محصولات چوبی دور استخر فعالیت های زیادی انجام داده است.
قبل از نصب نما می‌بایست از ترازبودن سطح کار کاملاً مطمئن گردید. برای زیرسازی نما، بهتر است از قوطی فلزی استاندارد  با ابعاد مربعی منتظم باید استفاده گردد. و برای جلوگیری از خوردگی قوطی فلزی ، استفاده از ضد زنگ الزامی می‌باشد.
در حالتی که نما به طور مطلق از متریال چوب پلاست استفاده می‌گردد. زیرسازی فلزی برروی نما با تمام شرایط گفته شده انجام می‌گیرد. و متریال  با استفاده از بست برروی شبکه فلزی زیرسازی مهار می‌گردد.
در شرایطی که در نما چوب پلاست بصورت تلفیقی و ترکیبی ، با هر متریال دیگر صورت گیرد ، بهتر است در ابتدا آن متریال اجرا گردد و بعد از آن پروفیل های چوب پلاست برروی نما اجرا شود تا آسیبی به آنها در هنگام اجرا وارد نگردد. اگر در زمینه نثب چوب پلاست دور استخحر مشکل دارید می توانید با کارشناسان نصب ما در این مورد مشورت بگیرید تا اناه هر آنچه در مورد نصب چوب پلاست می دانند را در اختیار شما قرار دهند.
 

553

مطالب مرتبط : چوب پلاست دور استخر

آب بندی استخر در آبسرد

آب بندی استخر به منظور جلوگیری از تجمع آب و هدر رفتن انرژی گرمایی نیز انجام می شود.چسب آب بندی استخر بعنوان بهترین جایگزین مواد نفتی، قیر و گونی، ایزوگام و پوشش های قدیمی مورد استفاده می گیرد.
استفاده چسب آب بند کننده استخر در سازه ها ضمن صرفه اقتصادی، باعث ایجاد مقاومت و استحکام بیشتر سازه خواهد شد. آب بندی استخر در فضول گرم و سرد سال از بروز سیلاب و فروپاشی آب استخر تا حد چشم گیری جلوگیری می کند.همچنین برای جلوگیری از نشت آب های استخر باید عایق کاری منظمی انجام بگیرد.
عایق کاری نامناسب به دو بخش بستگی دارد هم انتخاب نوع عایق بندی استخر و هم اجرای نامناسب ،روش عایقی که برای آب بندی استخر معمولا استفاده می شود استفاده از چسب بتن های خشک در داخل ملات می باشد این نوع چسب بتن ها سطح ملات استخر را آب بندی موقت می کند و در فشار ها و تنش های که برای استخر اتفاق می افتد باعث می شود چسب پیوند مولوکولی خود را از دست بدهد و راه نفوذ آب باز شود.

ساخت استخر در باغ در آبسرد

استخر روی زمین در باغ های موجود در شهر آبسرد، به اشکال دایره‌ای، مستطیل یا بیضی و در اندازه‌های متنوع ساخته می‌شود. این سازه‌ها از نظر متریال به کار رفته در آن‌ها نیز با هم تفاوت دارند؛ به گونه‌ای که پس از انتخاب ابعاد و شکل باید بهترین متریال را برای آن برگزینید.به طور کلی استخر در باغ روی زمین ممکن است که مانند انواع برزنتی و بادی دیواره نرم داشته باشند. یکی از مزیت‌های ساخت استخر سرپوشیده در باغ، کمتر کثیف شدن آن‌ها است. دیگر نگران ریختن شاخ و برگ درختان داخل آن نخواهید بود.
حفظ طولانی‌تر گرمای آب نیز از دیگر مزیت‌های ساخت استخر سرپوشیده در باغ است. به همین دلیل در این مدل از استخرها، آب استخر سریعتر گرم خواهد شد و گرمای خود را هم برای زمان بیشتری حفظ کند.

بهترین متریال برای دور استخر در آبسرد

از بهترین متریال برای دور استخر می توان به چوب پلاست و چوب ترمو اشاره کرد که در فصول گرم و سرد سال از خطرات احتمالی پیش گیری می کند. همچنین استفاده از متریال چوبی باعث می شود تا افراد از سر خوردن حفظ شوند و ایمن سازی برای افراد دور استخر برقرار شود.همچنین می توان با استفاده از سایبان های چوبی در زمانی که تابش نور خورشید به سمت استخر زیاد است جلوی تابش شدید خورشید را بگیریم تا از سر درد های ناشی از گرما خلاص شویم.