نصب چوب پلاست در تهران

برای نصب دقیق و درست چوب پلاست توسط نصابان ماهر و متخصص ، ابتدا باید تراز بودن از کف قبل از انجام نصب چوب پلاست اطمینان حاصل کرد .سپس از تراز کردن کف ها با زیرسازی فلزی اطمینان حاصل پیدا کرد.از قوطی های استاندارد با پایه های فلزی در فاصله های حداکثری برای کف و نما استفاده کرد.
از پروفیل های wpcبر روی زیر سازی های فلزی به حالت کلیپسی برای نصب دقیق استفاده شود.
باید توجه کنید که پروفیل های چوب پلاست خیلی به هم نچسبد و با یک حرکت پروفیل ها از جایگاه خود تکان نخورند و در فصل های سرما و گرما،در اثر عوامل انبساط وانقباض قابلیت جابه جایی نداشته باشد.
در روش کلیپسی باید توجه داشته باشیم که پیچ ها روی فضای خالی پروفیل های تو خالی قرار نگیرند،زیرا این امر موجب ترک خوردگی در سطح  رو و زیر چوب پلاست می شود.
نصب چوب پلاست در تهران به نسبت دیگر شهرها راحت تر امکان می پذیرد و با تنوع در شیوه های نصب چوب پلاست بهترین راه و مناسب ترین قیمت ها را برای نصب چوب پلاست شما اارائه می دهد.

 
553
مطالب مرتبط :  چوب پلاست در تهران

طریقه نصب چوب پلاست

طریقه نصب چوب پلاست بسته به سادگی و پیچیدگی متریال چوب پلاست در صنایع مختلف بستگی دارد.مثلا برای نصب چوب پلاست در قرنیز چوبی،به خاطر وزن سبک و قابلیت جابه جایی راحتی که دارد،نصب آسان و کوتاه تری دارد و نیاز به صرفه زمان بالا نمی باشد.
نصب چوب پلاست در کابینت های ام دی اف و پی وی سی باز نسبت به قرنیز های چوبی زمان برتر هستند و با رعایت نکات ایمنی و استفاده از دستکش ها و ماسک ها  و با داشتن آگاهی کافی امکان پذیر است.

قیمت نصب چوب پلاست

اجرای نصب چوب پلاست همانند نصب ترمووود انجام می پذیرد و قیمت مشابه با آن دارد.اما به طور کلی می توان گفت جنس چوب پلاست مقاوم تر و استوار تر است و در زمان های طولانی تری می توان آن را نگهداری و اجرا کرد.برای همین با اینکه این قابلیت ویژه را داراست،قیمت مقرون به صرف تر و عالی تری نسبت به چوب ترمو دارد.قیمت نصب چوب پلاست در تهران، نسبت به سایر شهر ها و کیفیت عالی و با تنوع بالای چوب پلاست در مصارف و صنایع مختلف ، مثل : قرنیز چوبی ، روف گاردن چوب پلاست، آلاچیق چوبی، فلاورباکس های چوبی و کف تراس و غیره مقرون به صرفه تر و مناسب تر است.
با داشتن تنوع در رنگ و ابعاد مختلف می توانید از هر نوع چوب پلاست در خانه های خود بهره ببرید و در مدت زمان های طولانی بدون نیاز به تعمیر و تعویض از استفاده آن لذت ببرید.
هر چند که قیمت نصب چوب پلاست با توجه به سنگینی وزن آنها و جنس و کیفیتشان ، روز به روز با پیشرفت تکنولوژی  افزایش می یابد.

نصاب چوب پلاست

نصاب چوب پلاست در تهران ،یکی از ماهر ترین ومتخصص ترین نصاب های ایران می باشد که با به کار گیری فن های لازم از تخصصویژه ای که دارند برای نصب چوب پلاست شما اقدام می کنند.
لذا برای نصب چوب پلاست خانه و ساختمان خود با یکی از نصابان ماهر در تماس باشید تا یک نصب با دوام و مطمئن برای شما به عمل بیاورند.