نصب چوب پلاست

قیمت نصب چوب پلاست

نصب چوب پلاست ، WPC  یا چوب پلاست  یک مصالح ساختمانی محبوب برای دکوراسیون داخلی و فضای باز است. چوب پلاست محصولی است که نصب آن نیاز به زیر سازی و آهن کشی دارد. کامپوزیت های چوب پلاست را می توان مانند کامپوزیت های چوب طبیعی پیچ و مهره کرد. نصب چوب پلاست توسط کارشناسان شرکت ایساتیس دیزاین با کیفیت بالا و قیمت مناسب انجام میشود . متراژ واقعی چوب پلاست مورد نیاز شما باید توسط کارشناس نصب برآورد گردد تا از خرید بیش از حد جلوگیری شود. جهت مشاوره برای خرید و اطلاع از قیمت نصب چوب پلاست میتوانید با شماره های زیر درتماس باشید.

نصاب چوب پلاست

با محصولات چوب پلاست می تواند بسیاری از اشکال مختلف را در قالب های متنوع ایجاد کند.  در مقایسه با بسیاری از انواع چوب های طبیعی موجود در بازار، چوب پلاست را می توان به شکل مناسبی ، در صورت نیاز قالب گیری کرد و پردازش و نصب آن بسیار آسان است. به لطف این ویژگی برجسته است که امروزه محصولات چوب پلاست به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرند و به اولین انتخاب تعداد زیادی از مشتریان تبدیل می شوند. بسیاری از مشتریان نیز اظهار داشتند که انتخاب و نصب چوب پلاست یک سرمایه گذاری بلند مدت در جنبه های مختلف از جمله: زیبایی، کیفیت، هزینه و ... است. نصاب چوب پلاست با تجربه معمولا هم به جوشکاری و شاسی کشی اشراف دارد و هم چوبکاری که بتواند کار نهایی استانداردی را تحویل دهد. کارشناسان ایساتیس دیزاین، نصب چوب پلاست را برای نما و کفپوش در اسرع وقت و با کیفیت بالا انجام می دهند.

 
553

نحوه نصب چوب پلاست 

 پروفیل های چوب پلاستیک را قبل از شروع عملیات نصب مطابق با نقشه و زیرسازی آهنی برش دهید.
  1. با توجه به خاصیت واکشیدگی چوب پلاست می بایست در انتهای کار حداقل 10 میلی متر  درز یا فاصله با دیوار داشته باشد. این موضوع برای چوب پلاست هایی که کوتاه تر هستند یا به عبارت دیگر طول کمتری  دارند می تواند به ۳ میلی متر از هر طرف کاهش یابد.
  2. برای نصب چوب پلاست از کلیپس (بست) های T و H شکل پلاستکی و یا بست های گالوانیزه استفاده می شود تا ضمن تثبیت پروفیل در صورت انبساط و انقباض شاهد شکستگی نباشیم.
  3. پروفیل های کفپوش چوب پلاست به طور تقریبی در هر متر مربع قادر به تحمل وزنی برابر با 400 کیلوگرم خواهد بود که البته بسته به نوع محصول متفاوت است.
  4.  از پروفیل های چوب پلاست  نمی توان به عنوان سازه پایدار استفاده نمود و تنها به  جهت پوشش سطوح و امور تزیینی استفاده می گردد.

مقایسه چوب پلاست با چوب طبیعی

چوب طبیعی نیاز به مراقبت بیشتری دارد و کمتر در برابر آب و هوا مقاوم است. کامپوزیت های چوب پلاست از کیفیت بالایی برخوردارند که این مزیت نیاز به تعمیر و  نگهداری را کم می کند و دوام بیشتری نسبت به کامپوزیت های چوب طبیعی دارند. کامپوزیت های چوب پلاست به دلیل نسبت بالایی از پلاستیک که دارند، از انواع چوب های طبیعی، از نظر زیست محیطی ایمن تر هستند و بازیافت یا استفاده مجدد از محصولات چوب پلاستیک آسان تر است.در واقع، کامپوزیت چوب پلاست امروزه یک ماده نسبتاً جدید است. با این حال، از آنجایی که چوب طبیعی کمیاب و گران است، بسیاری از مشتریان از چوب پلاست استفاده می کنند و آن را به طور گسترده در فضاهای دلخواهشان به کار می برند. آیا چوب پلاست عملکرد بهتری در مقایسه با چوب طبیعی دارد؟ چوب پلاست یک مخلوط چوب و پلاستیک است که عمدتاً برای ساخت تراس ، بالکن ، روف گاردن ، آلاچیق و .....استفاده می شود. اما از چوب پلاست برای ساخت مبلمان و نیمکت و فلاور باکس در فضای شهری نیز استفاده می شود.  

کاربرد های چوب پلاست در بازسازی 

کفپوش چوب پلاست: برای بازسازی ساختمان پس از تخریب کفپوش های قدیمی و انجام سم پاشی در صورت وجود موریانه و سپس زیرسازی می توان روی آن کفپوش چوب پلاست را سوار کرد.  کف‌‌سازی مدرن با چوب پلاست، یک روش امن بازسازی کف خانه است که علاوه بر سبک بودن، فشار اضافی به سازه وارد نمی‌کند.
نما: یکی از کاربردی ترین موارد استفاده از چوب پلاست به عنوان نمای ساختمان می باشد. نمای چوب پلاست در برابر هر نوع شرایط آب و هوایی مقاوم است.
سقف کاذب چوب پلاست: یکی از جدیدترین کاربردهای چوب پلاست در پروژه های اداری، تجاری و... استفاده به عنوان سقف کاذب می باشد. علت استفاده از چوب پلاست به عنوان سقف کاذب، مواردی از جمله سبک بودن پروفیل چوب پلاست، تنوع رنگ و ابعاد و ... می باشد.
دیوارپوش چوب پلاست: از دیوار پوش های چوب پلاست برای دیوار های داخلی، سقف اتاق، نمای ساختمان و ... استفاده می شود. دیوار پوش های چوب پلاست دارای مزایای زیادی هستند از جمله: عایق حرارتی، مقاومت در برابر رطوبت، استحکام بالا،  وزن سبک، حفاظت از محیط زیست، عایق صدا و نصب سریع و آسان